Minetas, kuris privers virpėti vyro kojas

Kaip teisingai atlikti minetą?

Kaip teisingai atlikti minetą?
Oralinis seksas buvo žinomas nuo seniausių laikų, tačiau tuo metu minetas buvo retai atliekamas tiek tarp vyrų (homoseksualų), tiek tarp moterų. Dabar tai įprasta sekso forma, kurią daugelis renkasi vietoje klasikinio vaginalinio ar analinio sekso. Moterys stengiasi šiuo būdu pamaloninti savo partnerį, privedant jį iki svaiginančios ejakuliacijos, tačiau ne visos moka teisingai atlikti minetą, o tai mokėti yra svarbu.

Klasikinis minetas

Kad jūsų intymus gyvenimas būtų pilnavertis, turite išmokti tai daryti teisingai. Pagrindinėje technikoje nėra nieko sudėtingo, tačiau galbūt įmanoma minetą atlikti kažkaip kitaip, labiau jaudinančiai? Įprastas slinkimas peniu suspaustomis lūpomis ne visada vyrui suteikia absoliutų pasitenkinimą. Todėl, kuo daugiau išmanysite technikų ir žinosite, kaip teisingai atlikti minetą, tuo malonesnių pojūčių suteiksite mylimąjam.

Trys populiariausi klasikinio mineto būdai

Eskimo. Penis turi būti visiškai stačias. Jeigu jis nepasiekęs darbinės būsenos, sujaudinkite ir padarykite jį tvirtu, kaip ąžuolas. Patepkite varpą oraliniam seksui skirtu lubrikantu. Prieš tai patartina į burną įsipurkšti specialios priemonės, gaminančios seiles ir suteikiančios gaivų kvapą, kad jam būtų dar maloniau. Tada paimkite penį už pagrindo ir pradėkite. Pagrindinis dalykas šioje technikoje yra tai, kaip naudojate liežuvį. Jis turi būti tai švelnus, tai pasitikintis savimi. Atlikite laipsniškus judesius, naudodama visą liežuvio paviršių arba tik jo galiuką.
Vakuumas. Ši technika naudojama be liežuvio. Tereikia lūpomis stipriai apglėbti penį ir siurbti jį tarsi dulkių siurbliu. Pasistenkite kuo stipriau sučiaupti lūpas ir įsiurbti. Įsivaizduokite, kad, liaudiškai tariant, darote vyrui nasosą 🙂
Rotacija. Šią techniką naudoja dauguma moterų be patirties. Čia tereikia drėgnomis lūpomis, pateptomis oraliniam seksui skirtu blizgiu, prisiliesti prie varpos galvutės ir sukinėti galvą. Atsitraukti ir bent akimirkai paleisti penio nereikia, nes nepertraukiama stimuliacija nukels vyrą į septintą dangų.

Kaip teisingai atlikti minetą – GILŲJĮ minetą

Kai įprasta technika tampa nuobodi ir nustoja jaudinti, moteriai verta pabandyti atlikti gilųjį minetą. Gilaus mineto metu varpa visiškai, iki pat gerklės, įskverbiama į burną, tad vyro pojūčiai tampa nepamirštami. Taigi moteris vienu metu glamonėja ir varpos stormenį, ir galvutę. O jeigu leidžia įgūdžiai – ir sėklides.

Toks pasitenkinimo būdas – labiausiai vyrų trokštamas, tačiau dėl fiziologijos daugelis moterų to padaryti negali, nes atsirėmus varpai, kai kurias pradeda kamuoti refleksas. Todėl prieš atliekant minetą, paeksperimentuokite su dildo, vadovaujantis šiais patarimais:

  • stenkitės kiek įmanoma labiau atpalaiduoti gerklę;
  • jei pajaučiate vėmimo spazmus, stenkitės dažniau ryti
  • kvėpuokite tik paleidusi penį, antraip galite užsikosėti

Kodėl vyrams patinka oralinis seksas?

Vyrui varpa yra pagrindinis turtas. Todėl glamonės intymiausioje vietoje jam suteikia nepakartojamą malonumo jausmą – fiziškai ir morališkai. Tuo metu jis jaučiasi pranašesnis už moterį. Juk tikras vyras yra dominantas ir lyderis, o kai moteris malonina jį minetu, ji tarsi pasiduoda ir savo noru nusilenkia prieš jį.

Varpa – jautriausia ir erogeniškiausia vyro zona. Jos galvutėje daug nervinių galūnėlių, kurias švelniai stimuliuojant, vyras eina iš proto. Oralinis seksas greitai sujaudina vyrą, ir net po ilgos darbo dienos mineto pagalba jis galės atlikti savo pareigą lovoje.

Paprasti patarimai apie tai, kaip teisingai atlikti minetą?

Kad minetas būtų nuostabus jums ir jūsų partneriui, tiesiog laikykitės kelių paprastų taisyklių:

  • Galvokite apie minetą, kaip apie nedidelio malonumo suteikimą mylimam vyrui. Taip nesijausite tarsi žeminanti save.
  • Niekada šiurkščiai neatsisakykite pamylėti jį šiuo būdu, nes taip galite atstumti jį nuo savęs.
  • Nesutelkite viso dėmesio vien į galvutę. Naudodama lūpas, glamonėkite varpos stormenį, galvutę ir varpos pagrindą.
  • Nesilieskite prie varpos dantimis, galite sužaloti ją.
  • Skirkite dėmesio ne tik varpai, bet ir į vyro pilvui bei kaklui, taip parodydama jam, kad mylite jį visą, be likučių.
  • Netylėkite. Niekada nesimylėkite kapų tyloje. Emocingomis aimanomis užkelkite vyrą ant palaimos bangos.
  • Neišspjaukite vyro akyse spermos, taip parodydama, kad jums ji nemaloni. Tai darykite nepastebimai.

Taigi su meile atliekamas minetas padės privesti vyrą prie konvulsijų, tuo pačiu suteiks malonumą ir jums. Vyras išprotės, suprasdamas, kaip giliai jo moteris gali jį įsileisti į save.


Pasidalinkite šia naudinga informacija su kitais:

https://www.instagram.com/opiumas.lt/   

Geriausias minetas

Daugelis damų su malonumu atlieka oralinį seksą, mėgaudamosi juo ne mažiau nei patys džentelmenai ir...

Kaip išsirinkti vibratorių?

Tinkamai pasirinktas vibratorius padidina jautrumą ir padeda geriau suvokti savo kūną. Todėl niekada nevėlu įsigyti...

Geriausi vyrų draugai: vaginos ir masturbatoriai

Vyrui, neturinčiam nuolatinės moters intymiems santykiams, labai trūksta seksualinio pasitenkinimo. Natūralu, kad jam dažnai padeda...

Sekso žaislai ir jų nauda

Kas yra sekso žaislai? Kodėl milijonai porų naudojasi specialiais sekso prietaisais? Kaip šie dalykai veikia...

Vibratoriai poroms. Kaip jais naudotis?

Vibratoriai poroms yra sekso žaislai, padedantys paįvairinti poros seksualinį gyvenimą. Tai prietaisai, kurie suteikia naujų...

Be moteriškos energijos vyrai silpsta? Ar tikrai?

Kas tai? Moteriška energija? Ministras vaikšto su žmona. Ji linkteli viešbučio durininkui.– Kas tai? –...

Erotiniai žaidimai poroje

Šis žaidimas yra apie pasitikėjimą ir vienas kito matymą, tinka turintiems puikų humoro jausmą, tačiau...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

four × 4 =