Apatinis trikotažas, patinkantis vyrams

Seksualus apatinis trikotažas

Tikriausiai šis klausimas visada bus aktualus tarp moterų, nes, kaip sakoma, „paklausa sukuria pasiūlą“, o tai reiškia, kad norint įtikti vyrui, reikia žinoti apie jo pageidavimus.
Remiantis stipriosios žmonijos pusės apklausomis, paaiškėja, kad vieniems nėra nieko gražesnio už nuogą moters kūną, o liemenėlės ir kelnaitės tik trukdo nesugadintam grožiui. Kitiems labiau patinka seksualus apatinis trikotažas, kuris pabrėžia moters individualumą, o kitiems apskritai sunku atsakyti į šį klausimą.

Seksualus apatinis trikotažas tarnauja kaip savotiška intriga

Tačiau kad ir kaip vyrai beatsakytų į klausimą apie moterišką apatinį trikotažą, visus vyrus vienija tai, kad svarbiausia ne tai, koks apatinis trikotažas, o kas yra po juo. Moteriškas apatinis trikotažas tarnauja kaip tam tikra graži pakuotė ilgai lauktos dovanos.
Vis tik moterys neturėtų atsipalaiduoti, nes jei „pakuote“ nepatrauks tinkamo dėmesio, tuomet vyras nenorės atidaryti šios dovanos. Todėl moteris turėtų skirti daugiau dėmesio apatinių drabužių pasirinkimui.
Kita šio aspekto pusė yra ta, kad seksualūs apatiniai rūbai tarnauja kaip savotiška intriga vyrams. Juk niekada negali žinoti, koks apatinis trikotažas slepiasi po drabužiais ir taip įdomu tai pamatyti.

Seksualiu apatiniu rubu spalvos, kurios patinka vyrams

Ne paslaptis, kad vyrai myli akimis. Jie teikia didelę reikšmę išoriniam vaizdui. Galų gale, net susipažįstant su mergina, jiems svarbiausia, kaip ji atrodo, o tik po to – koks žmogus, kokias knygas skaito ir kokį intelektą turi.

Raudoni seksualūs apatiniai drabužiai

Todėl daugeliui vyrų patinka ryškūs apatiniai, būtent raudoni. Tai suprantama, nes būtent ši spalva išreiškia aistrą ir norą.
Daugelis psichologų teigia, kad moterys, kurios renkasi raudoną apatinį trikotažą pasitiki savimi ir seksualiai. Tokios moterys yra karšto temperamento ir nėra nuobodžios lovoje su vyrais. Todėl, jei norite savo išrinktajam pasakyti, kad esate seksuali katytė, nepamirškite raudonos spalvos apatinių rūbų.

Raudonas kelnaičių ir korseto rinkinys

Juodas seksualus apatinis trikotažas

Kalbant apie juodą spalvą, daugelis vyrų taip pat mėgsta šį apatinį trikotažą, laikydami jį ne mažiau seksualiu už raudoną. Jiems ypač patinka permatomų audinių ir nėrinių modeliai. Toks apatinis trikotažas yra intriguojantis, pasakojantis apie detales, tačiau kūno neatskleidžiantis iki galo. Ir kaip jau rašėme anksčiau, vyrus labiausiai traukia intrigos.
Balti seksualūs apatiniai drabužiai
Kita vyrų auditorijos dalis teikia pirmenybę baltiems apatiniams drabužiams. Ši spalva siejama su nekaltumu, todėl vyruose pabunda medžiotojo instinktai. Sniego baltumo apatiniais drabužiais apsirengusią moterį jie tuoj pat norės užkariauti.

Juodas korseto ir kelnaičių komplektas

Seksualių apatinių rubų audiniai dėl kurių vyrai kraustosi iš proto

Beveik visi vyrai sutinka, kad pirmenybė teikiama apatinio trikotažo audiniui. Jie norėtų matyti šilkinius apatinius drabužius ant savo mylimos moters kūno. Tai nenuostabu. Malonus slidus šilko audinys glosto kūną ir varo iš proto. Pavyzdžiui, Naomi Campbell daugelyje fotografijų yra apsirengusi šilkiniais apatiniais drabužiais, kurie labai subtiliai ir grakščiai išryškina jos odos spalvą. Neatsitiktinai daugelis vyrų išprotėja dėl tokio grožio!

Vilkėti ar nevilkėti seksualius apatinius

Dėvėti seksuaalius apatinius ar ne – skonio reikalas. Kai kurie žmonės mėgsta būti nuogi namuose, kitiems apatinių sexy drabužių rūšis ir stilius nevaidina ypatingo vaidmens. Tačiau nepamirškite apie intrigą! Kaip parodė vienos apatinio trikotažo kompanijos statistika, beveik 75% vyrų jaučia malonumą žiūrėdami į moterį, kuri yra apsirengusi gražiais apatiniais, o ne nuoga. Nepamirškite, kad bet kuris vyras yra medžiotojas iš prigimties. Jei moteris yra visiškai nuoga, tai jam ji jau yra sugautas grobis, o tai jau nėra taip įdomu. Ir jei jūs dėvite pikantišką seksualų apatinį trikotažą su daugybe detalių, tada susidomėjimas tik liepsnoja.

Mielos moterys, žinoma, turinys yra labai svarbus, tačiau nepamirškite ir formų. Juk, kaip sakoma, „sutinka pagal rūbą, išlydi pagal protą“.

Linkime sėkmės gundant!
Opiumas
Seksualus apatinis trikotažas