Kokie apatiniai drabužiai mėgstami vyrų?

apatiniai drabužiai

Norėdamos pritraukti dėmesį ir sužavėti vyrą, turite žinoti, kokia merginos ar moters išvaizda ir aprangos stilius jį traukia, ir, žinoma, kokie apatiniai drabužiai sukelia didžiausią susidomėjimą ir geismą vyrui. Nepaisant kiekvieno stipriosios lyties atstovo individualių pageidavimų, dauguma vyrų turi panašų apatinio trikotažo skonį. Mada nestovi vietoje, o kartu keičiasi ir pomėgiai. Vyrams patinkantys seksualūs rūbai jau seniai peržengė raudonų ir juodų komplektų su kojinių diržu ribą.

Kokie apatiniai drabužiai jaudina vyrus. Į ką atkreipti dėmesį perkant seksualius rūbelius?

Kokie moteriški apatiniai drabužiai patinka: smulkmenoms šiuo klausimu vietos nėra – vyrui svarbu modelis, apdaila, spalva ir medžiaga, iš kurios pagaminti apatiniai drabužiai. Tai nebūtinai turi būti atviro kirpimo – stringai arba kelnaitės su virvele jau seniai nebėra favoritais apatinių drabužių spintoje.
Taip pat neapsiribokite savo pasirinkimu, besivadovaudamos pripažintais seksualių spalvų paletės standartais – šie stereotipai jau seniai pasenę. Vyrams patinka ne tik ryškiai raudoni komplektai, jų vaizduotę audrina santūresnės kūno atspalvių, sodrių gilių tamsių spalvų, taip pat švelnių spalvų paletė.

Kokie apatiniai drabužiai patinka vyrams – mitai ir realybė

Daugelyje mūsų gyvenimo sričių įsigalėjo modeliai, kurie yra toli nuo tiesos. Intymi sfera nėra išimtis – mitai apie vyrų pageidavimus daro įtaką moterų elgesiui ir ne visada padeda pasiekti tai, ko jie nori. Todėl labai svarbu žinoti, koks apatinis trikotažas iš tikrųjų įjungia vyrus.
Kuo mažiau drabužių moteris vilki, tuo ji patrauklesnė – netiesa.
Mergina turėtų turėti mįslę, kurią norisi išspręsti. Nenuostabu, kad populiarumo viršūnėje dabar yra gana uždari modeliai, susidedantys iš nėriniuotų šortų ir kelnaičių aukštu liemeniu. Tokie modeliai sužadina vaizduotę ir efektyviai apibūdina moterišką siluetą. Tuo pačiu metu dauguma vaikinų pažymėjo, kad korsetai jų nedžiugina – juose moters kūnas atrodo įtemptas ir nenatūralus.
Visada laimi perregimi komplektai.

Fantazijos tokius apatiniai drabužiai mėgsta

Fantazijos tokius drabužiai mėgsta, tačiau realybėje daugelį vyrų gali atstumti ir net išgąsdinti pernelyg atviri moteriški rūbai. Iššaukiančius ir vulgarius apatinius rūbus reikėtų dėvėti, jei esate tikra dėl vyro, kuriam paruošta romantiška staigmena, skonio ir pageidavimų. Iš esmės vyrams labiau patinka minkšti, malonūs liesti ir subtiliai perregimi audiniai.
Moteriai nėrinių niekada nebūna per daug. Kai kurie vyrai mėgsta nėriniuotas kelnaites ir liemenėles, tačiau perteklius nebus į naudą. Seksualūs komplektėliai, susidedantys iš raukinių ar nėrinių, atitraukia vyro dėmesį nuo esminio dalyko. Geriau papildyti erotiškų drabužių spintą madingais modeliais su siuvinėjimais, spaudiniais, gyvūnų raštų ar etniniais motyvais modeliais. Tai paįvairins intymią sferą ir sužadins jūsų išrinktojo susidomėjimą.

Gražūs apatiniai drabužiai

Apibendrindamos pažymime, kad nėra taip svarbu, kokius drabužius pasirinksite intymioms akimirkoms. Svarbiausia, kad jaustumėtės patraukli ir atsipalaidavusi. Juk santykiuose nuotaiką kuria moteris. Dizaineriai, kuriantys madingus moteriškus seksualius apatinius drabužius, suteikia galimybę panaudoti šiais elementais, kad galėtumėte išreikšti save ir atskleisti savo moterišką esmę. Gražus apatinis trikotažas, kurį dėvi moteris, turi jaustis patraukli ir geidžiama bet kokiomis aplinkybėmis. Būtent moteriškumas ir pasitikėjimas savimi intriguoja ir kelia priešingos lyties susidomėjimą.

Kokius audinius dievina vyrai

Klasikiniai moteriškų apatinių komplektai yra pagaminti iš natūralių medžiagų ar nėrinių. Liemenėles ir kelnaites iš natūralios medvilnės malonu dėvėti – jos tinka kasdienai. Medvilniniai modeliai nėra vyrų mėgstamiausi, tačiau intymių santykių įvairovei taip pat turėtų būti kartkartėmis dėvimi ir medvilniniai seksualūs drabužėliai.
Vyriška lytis labiau mėgsta nėriniuotus gaminius. Tai atrodo estetiškai ir jaudina vyrų fantaziją. Tačiau nėrinius ant kelnaičių ir liemenėlių vyrai mėgsta tik akimis.
Daugumos vyrų nuomonė vieninga dėl vieno dalyko – maloniausia ir seksualiausia medžiaga intymiam garderobui yra šilkas. Šilką ypač malonu liesti, o audinio spalva dėl šilko siūlo savybių įgauna ypatingai gilų atspalvį.

Kokios spalvos seksualus apatinis trikotažas labiausiai jaudina vyrus?

Ne mažiau svarbus ir kitas klausimas – kokia lovos drabužių spalva ypatingai seksualiai kaitina vyrų kraują. Įprastai – raudona ir juoda spalvos visada yra mėgstamiausios. Mes esame įpratę prie teiginio, kad šios dvi spalvos, taip pat jų deriniai, vadinami apatiniu rubu klasika. Tačiau verta peržengti standartus – šiuolaikiniai vyrai entuziastingai kalba apie kūno spalvos, nude atspalvius, kurie sukelia ne mažiau erotinę nuotaiką nei ryškios ir sodrios spalvos.
Be abejonės stiprioji lytis taip pat mėgsta sodrius atspalvius – aviečių, bordo, mėlyną ir kavos atspalvio žaismingą ryškią gamą. Turkio, citrinos ir kiti atspalviai taip pat nepalieka abejingų. Balta – grynumo, švaros, nekaltumo ir dvasingumo simbolis sukelia ne tik seksualinio pobūdžio geismą, bet ir norą globoti moterį ir ja rūpintis. Tačiau nepersistenkite su balta spalva – daugeliui tai jau pabodusi spalva. Išsaugokite baltus seksualius rūbus ypatingoms progoms.
Renkantis spalvą, vadovaukitės asmeninėmis nuostatomis ir individualiomis savybėmis. Geriausias pasirinkimas seksualaus apatinio trikotažo, pabrėžiančio jūsų grožį, būna pagal jūsų odos, akių ir plaukų spalvą.

Sėkmės viliojime!
Opiumas

Seksualus rubai
Seksualūs apatiniai rūbai