Geriausi vyrų draugai: vaginos ir masturbatoriai

Dirbtinė makštis ir masturbatorius

Dirbtinė makštis ir masturbatorius. Vyrui, neturinčiam nuolatinės moters intymiems santykiams, labai trūksta seksualinio pasitenkinimo. Natūralu, kad jam dažnai padeda jo paties rankos, kurios greitai ir be problemų padeda pasiekti norimą rezultatą. Tačiau daugelis mano, kad šis metodas yra nepriimtinas ir nepakankamai malonus. Net ir po stimuliacijos rankomis, varpa atrodo nukarusi ir vangi.

Tiems vyrams, kurie nenori tenkintis rankomis, tačiau trokšta pasinerti į malonumų jūrą kitais būdais, buvo sukurti specialūs erotiniai žaislai, kuriais bus labai malonu stimuliuoti, kutenti ir masažuoti penį. O po stimuliacijos dirbtine makštimi ar burna, varpa nebebus suglebusi, kaip stimuliuojant ranka.

dirbtinė makštis ir burna oraliniam seksui

Tokio žaislo dėka, vyras patiria nepamirštamą malonumą, kurį galima palyginti su įprastais lytiniais santykiais su moterimi, o kartais netgi kokybiškesniais. Vyro rankos sekso metu būna visiškai laisvos, tuo metu jis gali naudotis mobiliaisiais įrenginiais, stebėdamas erotinio turinio informaciją, kad patirtų dar galingesnius orgazmus. Šie sekso žaislai veikia patikimai, įkvepiančiai ir nepertraukiamai. Penis jaus šiltą itin minkštą ir elastingą makštį atkartojančią medžiagą, todėl vyrui susidarys įspūdis, kad jis prasiskverbia į tikrąją vaginą, burną ar išangę.

Dabar pristatoma labai daug tokių sekso žaislų variantų. Yra žaisliukų su varikliais, vibruojančių ir paprastesnių. Yra net tokių, kurie gali perteikti visą moters kūno grožį ir malonumus, pavyzdžiui, moters lytines lūpas, kurios paprasčiausiai negali palikti vyro abejingo. Dirbtinė makštis ir masturbatorius  vyrui padeda įgyvendinti visas giliausias svajones.

Yra ypač galingų masturbatorių, kuriuos naudojant rankų vargint neprireiks! Nesvarbu, ar tuo metu vyro pasididžiavimas suglebęs, ar jau bekylantis kovon, vienas stipriausių sekso žaislų, skirtų vyrų masturbacijai, parodys ko jis vertas.

Taip pat, Solo Essential  ir Pulse Duo sekso žaislai pritaikyti žmonių, turinčių judėjimo sutrikimų, seksualiniams poreikiams tenkinti. Jie padeda vyrams, kurie ne visada gali pasinaudoti tradiciniais masturbacijos metodais arba tuomet, kai skvarbus seksas tampa nepatogus bei skausmingas.

Šių prietaisų pagalba vyras gali pasiekti tokį malonumą, kokio moteris niekada negalės jam suteikti. Iš tiesų šiuose įrenginiuose viskas yra sukurta taip, kad vyras sulauktų nežemiško malonumo. Nė viena moteris negali taip tvirtai ir švelniai sučiupti vyro varpos makštimi, kaip tai padarys specialus įtaisas. Vyras gali mėgautis bet kokioje padėtyje: stovėdamas, sėdėdamas, gulėdamas. Kaip jam patinka. Ir malonumo viršūnei nereikės trukdyti moters.

Labai dažnai tokius seksualinius žaislus naudoja ne tik vyrai. Būna, kad aistringos poros naudojami dirbtinė makštis ir masturbatorius suteikia įvairovės ir papildomo malonumo intymiam gyvenimui. To reikia tam, kad vyro lytinis organas pasiektų stačią būseną ir dar labiau žadintų partnerę. Taip pat dirbtinė makštis ir masturbatorius kartais užpildomi lubrikantais, turinčiais skonį ir aromatą, pavyzdžiui, šokolado.

Po sekso su dirbtine makštimi vyro varpa tampa saldi, kas suteikia moteriai papildomo malonumo ir nepamirštamą skonio patirtį.


Mes visi norime greito ir nemokamo pristatymo, ypač kai prekės išsirenkamos maloniems potyriams ir karštoms šėlionėms. Sunkiai dirbome, kad mūsų klientai patirtų tik geriausias emocijas bei norėtų sugrįžti į opiumą ir, voilà… visas prekes pristatome savo lėšomis, užsakant jų nuo 25,00 eurų. Yra nedidelių išimčių, tačiau jos beveik nereikšmingos.

Mylintis Opiumas

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

WordPress PopUp Plugin