Kaip veikia feromonai? Kelias į vyro širdį.

Kaip veikia feromonai

Kaip veikia feromonai? Daugelis iš mūsų tikrai patyrė nepaaiškinamą trauką priešingos lyties atstovui. “Tai buvo tarsi žaibas, perskrodęs mus” – pažįstama frazė? Kodėl tai vyksta?

Visa esmė feromonuose, paslaptinguose meilės hormonuose. Šiandien kalbėsime apie tai, kaip padidinti patrauklumą vyrų akyse ir tapti dar seksualesnėmis.

Feromonai – kelias į vyro širdį

Privačiame istorinių dokumentų rinkinyje, priklausančiame Austrijos teisininkui Albinui Schramui, yra laiškas, kuriame prancūzų vadas Napoleonas Bonaparte’as savo mylimajai Josephine rašė: „Aš grįžtu į Paryžių, rytoj vakare nesiprausk“. Kur yra raktas į vyro širdį? Kaip veikia feromonai?

1942 m. Būsimasis Nobelio premijos laureatas, šveicarų chemikas Vladimiras Prelogas atranda androstenoną – medžiagą, kurią vyro organizmas gamina norėdamas pritraukti moterų dėmesį. Feromonų atradimas patvirtina, kad meilė tiesiogine prasme kyla iš pirmojo kvapo. Feromonai yra lakios medžiagos, kurios didina vyrų ir moterų lytinį patrauklumą. Feromonus gamina apokrininės liaukos. Nosyje žmogus turi specialų feromonų suvokimo kanalą – vomeronasalinį (mažytė uoslės liauka burnoje) arba, dar kitaip, Jacobsono organą.

Susižavėjimo procesai  vyksta pasąmonės lygmenyje

Jacobsono organo nervinės galūnėlės yra sujungtos ne su smegenų žieve, bet su požievine dalimi. Mes neatpažįstame to, kad šis organas užuodžia tai, kaip kvapą. Tuo metu ypatingai suaktyvinama požievinė sritis. Tai yra, simpatijų paskirstymo procesas vykstantis pasąmonės lygmenyje, be smegenų įsikišimo.

Dažnai žmogus negali suprasti, kodėl jam patinka vienas priešingos lyties atstovas, o kitas – ne.

Kaip veikia feromonai? Poveikio principas.

Nors mokslininkai feromonus atrado tik XIX amžiuje, slavų burtininkės apie šių fermentų veikimą žinojo nuo IX a. Norėdamos užburti vyrą moteriai arba atvirkščiai, jos paslapčia duodavo aukai pauostyti užsakovo apatinius drabužius. Tokiu būdu maksimalus feromonų kiekis patekdavo į aukos vomeronasalinį organą.

Seksologai teigia, jei vyrams feromonai išsiskiria kartu su prakaitu, tai moterims viskas kitaip. Ypač feromonų išsiskyrimas padidėja 14-ąją moters ciklo dieną. Būtent šiuo laikotarpiu moteris greičiausiai pastoja – įvyksta ovuliacija. Likus 1-2 dienoms iki ovuliacijos ir 1-2 dienoms po jos, moteris gamina didelį kiekį feromonų. Taip sugalvojo gamta, kad galėtumėte pritraukti vyrą, pastoti ir pagimdyti sveiką vaiką. Taigi vyrus labiau jaudina ne patrauklios moters kūno formos, o būsena, kurioje tuo metu yra jos kūnas.

Kaip veikia feromonai? Jei vyras bus pasikvėpinęs feromoniniais kvepalais, moteris jį jaus, kaip aukštos hierarchijos patiną

Mokslininkai teigia, kad moteris veikia ne tik vyriški, bet ir moteriški feromonai. Tačiau vietoj jaudulio jie sukelia konkurencijos būseną. Moterys pradeda nesąmoningai kovoti dėl vyrų dėmesio. Jeigu šiuo metu viena moteris ovuliuojasi, atitinkamai, išsiskiria didžiausias feromonų kiekis, tada kitų moterų organizmai pradeda taip pat greitinti šių fermentų gamybą.

Moterų grupėje menstruacijų ciklai linkę sinchronizuotis. Jei vyras myli kelias moteris vienu metu, jų ciklas taip pat yra sinchronizuojasi. Vyrams gerokai padidėja feromonų išsiskyrimas stresinėse situacijose. Panašu, kad tuo metu jų kūnas bando pademonstruoti, kad jis yra geriausias, ir taip paveikti konkurentus. Jei vyras naudoja tualetinį vandenį su feromonais, tai moterys jį laikys aukštos hierarchijos patinu.

Kaip veikia feromonai? Įdomūs faktai

Sinklerio instituto seksologai, eksperimento metu, nustatė, kad kuo sveikesnis vyras, tuo stipriau jo kvapas vilioja moteris. Patrauklaus vyro feromonų neužgoš net stipriausi kvepalai.

Feromonų atradimas ir jų poveikio nustatymas, įvykdė revoliuciją parfumerijos pasaulyje. Jei žmogaus kūnas gamina medžiagas atsakingas už seksualinį patrauklumą, išeina, kad paprasti, malonaus aromato, kvepalai niekam nereikalingi.

Tuomet, XX amžiaus viduryje, parfumeriai į kvepalus pradėjo dėti gyvūninės, molekulinės, sudėties feromonus,  labai artimus žmogui – laukinės katės, bebro ir kašaloto fermentus.

1986 m. Amerikiečių biologas Winfordas Cutlerdas sugebėjo išgauti feromoną iš moters prakaito. Ši technologija iki šiol laikoma paslaptyje.

Pirmieji kvepalai su moteriškais feromonais vadinosi Athenaferomone 1013. Nuo tada kvepalai su feromonais tapo vienais brangiausių pasaulyje. Jie taip pat užima pirmąsias pozicijas Opiumo pardavimo reitinge.

Kaip veikia feromonai – sekso kvepalai

Iš tiesų, teigiamų atsiliepimų, žmonių naudojančių kvepalus su feromonais, yra daugybė. Vieniems buvo išspręstos probleminės situacijos šeimoje, kitiems santykiai su mylimuoju pasikeitė į gerąją pusę, dar kiti pritraukė geidžiamo žmogaus dėmesį ir meilę.

Kvepalų su feromonais poveikis trunka nuo 6 iki 8 valandų. Bet norint, kad jie veiktų kuo efektyviau, juos reikia naudoti specialiai tose vietose, kur kraujagyslės yra arčiau odos. Kūno temperatūra ten yra aukštesnė, o tai reiškia, kad feromonai garuos ir sklaidysis aplink žmogų.

Prancūzai teigia, kad geriausiai kvėpinti pulsuojančius taškus – ant riešų, kaklo įdubimų, alkūnių vidinės dalies, ausies spenelio ir viršutinės skruostikaulio dalies.

Parfumeriai pataria dėvėti natūralaus audinio drabužius ir… daugiau bučiuotis

Moteris net ir per paprastų kvepalų aromatą atpažįsta specifinį feromonų kvapą, būdingą jai patinkančiam asmeniui. Parfumeriai pataria – norint maksimaliai padidinti savo paties feromonų įtaką, reikia dėvėti natūralaus audinio drabužius, kurie leidžia feromono molekulėms sklisti ir… daugiau bučiuotis.

Bučiavimasis yra pats geriausias ir tiesiausias kelias priartėti prie mylimojo Jacobsono organo. Net draugiškas bučinys kelis šimtus kartų padidins apsikeitimą feromonais. Be to, jei tikrai norite surasti savo tikrąją meilę, atsisakykite antiperspirantų ir susitaikykite su savo prakaito kvapu.

Feromonų dėka moteris gali intuityviai nuspėti mylimojo išdavystę

Gyvūnų poravimosi procesas vyksta feromonų dėka. Liūtė patiną užuodžia per dešimtis kilometrų, ir norėdama susiporuoti su sveikiausiu liūtu, lengvai įveikia šį atstumą.

2007 metais Rusijos akademikas Nikolajus Miasojedovas atliko eksperimentą. Žiurkei pašalino Jacobsono organą. Rezultatai mokslininkus pribloškė. Gyvūnas visiškai negalėjo susilaukti palikuonių.

Mokslininkai teigia, kad, palyginti su gyvūnais, žmonės į priešingos lyties atstovų feromonus reaguoja ne taip atvirai. Seksualinė trauka, kurią jaučiame veikiami feromonų, yra šiek tiek valdoma.

Jei abejojate savo vyro ištikimybe, pauostykite jį. Būtent feromonų dėka moteris gali intuityviai atspėti mylimojo išdavystę. Kadangi jo meilužės feromonai ant kūno, o ypač ant plaukų, gali išsilaikyti iki 24 valandų. Nors jis to net neįtars. Moteris intuityviai jaučia kitų moterų feromonus, kurie nekelia jai malonių asociacijų.

Tačiau psichologai sako –  poros ištikimybės klausimuose neturėtumėte pasitikėti vien tik nosimi.

kaip veikia feromonai

 


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas