Analinio sekso pozos

Analinio sekso poza

Analinio sekso poza. Analinis seksas traukia, vilioja, jaudina ir pagardina intymų gyvenimą net ilgalaikiuose santykiuose. Čia svarbiausia yra laisvas moters sutikimas, prezervatyvo dėvėjimas, gausus lubrikanto kiekis, dėmesingumas, mokėjimas išgirsti, higienos laikymasis ir seksologų rekomendacijos. Ypatingos analinio sekso pozų įvairovės nesitikėkite, tačiau pojūčių jaudulį gali papildyti technikos ir įsiskverbimo greičio pasikeitimas, troškimas patirti ugningą orgazmą ir įtikti partneriui. Beje, norint, kad toks seksas nebūtų skausmingas, analinį kaištį geriausia naudoti išankstiniam žaidimui. Teisinga padėtis padės išvengti skausmo ir maksimaliai patirti malonumą.

Analinio sekso poza. Tai nėra nešvarus aktas

Kažkodėl analinis seksas laikomas kažkuo nepaprastu, nors šios rūšies malonumais mėgavosi jau antikos laikais. Dėl bereikalingo drovėjimosi ir įvairių siaubo istorijų, kad, neva, analinis seksas yra kažkas purvino ir nenatūralaus, dauguma porų atsisako šios sekso rūšies, tačiau be reikalo!

Moters analinis orgazmas būna labai galingas ir ryškus, todėl atkreipkite ypatingą dėmesį į žemiau pateiktas analinio sekso pozų nuotraukas. Esame tikri, kad tai jums patiks ne mažiau nei tradicinis seksas!

Analinio sekso poza. Geriausios technikos

Taigi, naudojame geriausias analinio sekso technikas ir atsikratome baimių.
Kaip jau rašėme, prieš analinius lytinius santykius pritaikome atsipalaidavimo metodus. Geriausios analinio sekso technikos bus masažas ir rimingas (tai tokia seksualinė praktika, kurios metu patiriamas didžiulis susijaudinimas stimuliuojant išangės zoną liežuviu arba lūpomis).

Paglostykite delnu jos sėdmenis. Tada sudėkite abu delnus valtele ir slinkite tarp bandelių. Išsitepkite rankas lubrikantu ar geliu, kad išvengtumėte nutrynimų.

Masažuokite moters sėdmenis įvairiomis kryptimis. Įsivaizduokite, kad jūsų rankos yra slidės. Keiskite rankų slydimą lengvais prisilietimais, imituodami slidinėjimą. Nepamirškite apie išangę – kartais galite švelniai ją paliesti pirštu ar liežuviu.

Būtinai atkreipkite dėmesį į zoną tarp makšties ir išangės. Masažuodami sėdmenis, lengvai ir švelniai palieskite šią vietą nykščiais.

Dvigubas suspaudimas apima nykščio įskverbimą į išangę, o rodomąjį – į makštį. Atlikite švelnius sukamuosius judesius. Galite juos derinti su klitorio stimuliacija.

Skirkite dėmesio pauzėms, kurių metu galite ką nors aptarti ar pakeisti techniką.

Liežuviu lyžtelkite išangę, rankomis praskleisdami sėdmenis.

Analinio sekso poza. Svarbu jausminga preliudija

Žinoma, puiki preliudija priklauso nuo jūsų draugės moralinių nuostatų. Jei svajojate užvaldyti savo moters išangę, pabandykite išsklaidyti jos baimes. Aptarkite su ja viską, kas baugina. Paklauskite, kodėl ji nenori išbandyti skverbimosi į išangę, gal turėjo nesėkmingo sekso patirties, gal turi kokią klaidingą informaciją šia tema. Kalbėkite su ja apie visas jos baimes, pažadėkite būti švelnus, atsargus ir meilus. Niekada neverskite moters analiniai patirčiai prieš jos valią, nevadinkite jos frigidiška, nelyginkite su kitomis! Tai dar labiau atgrasys ją nuo minties apie analinį seksą su jumis!

Analinio sekso poza pradedantiesiems. 

 pradedantiesiems

Verta pradėti nuo šaukštelio pozos. Užimkite šaukštelio poziciją taip, kad keliai būtų prispausti beveik prie krūtinės. Jo apkabinimai padės atsipalaiduoti, ypač jei prie kaklo ir ausies jausite švelnių bučinių. Tada paprašykite, kad vyras paglostytų jūsų klitorį pirštais – gerai sušilę galite pereiti prie aktyvesnių veiksmų.

Analinio sekso poza labiau patyrusiems. 

labiau patyrusiems

Jūs turite pasiruošti aukštai analinio sekso pozicijai: nepradėkite nuo to treniruočių. Atsigulkite ant pilvo su pagalve po gakta, kad būtų aukštesnis kampas ir patogus įsiskverbimas. Paprašykite vyro glostyti kojas, nugarą, sėdmenis, kol atsipalaiduosite. Tada pakvieskite jį pirštais tyrinėti jūsų išangės sritį, nepamirštant jų sutepti lubrikantu. Padėkite ranką tarp kojų, kad galėtumėte savarankiškai stimuliuoti klitorį, kol jis įsiskverbs į jus iš už nugaros. Paprašykite jo judėti kuo lėčiau ir švelniau.

Analinio sekso poza. Kai yra laiko eksperimentams

sekso poza. Kai yra laiko eksperimentams

Šioje padėtyje analinis seksas turėtų būti matuojamas 

Analinis seksas nėra tas atvejis, kai greičiau yra geriau, tačiau tai nereiškia, kad jis negali būti aistringas. Pabandykite tai padaryti stovėdami: pastatykite kėdę prie sienos, padėkite ant jos koją, šiek tiek atitraukite kitą. Pasiremkite į sieną ir leiskite vyrui atsistoti už nugaros. Leiskite jam lėtai įeiti, naudokite lubrikantą ir laikykite už klubų – galite išlenkti nugarą, palinkti link jo, link klubų ir garsiai dejuoti.

Analinio sekso poza. Drąsiausiems

 Drąsiausiems

Atvira ir drąsi pozicija nudžiugins jūsų partnerį.

Atsigulkite ant nugaros, sulenkite kelius ir patraukite juos iki krūtinės. Dabar išskleiskite juos plačiau ir suimkite pėdas delnais. Partneris turės jus glostyti visais įmanomais būdais, pirštais, varpa, liežuviu, stimuliuoti ir masažuoti tarpvietę, pilvą, išangę. Jei jaučiate, kad esate pasirengę eiti toliau, pasakykite jam apie tai – po tokios preliudijos analinis seksas gali sukelti jums tiesiog kerintį orgazmą.

Analinio sekso poza. Stiprių potyrių mėgėjams

sekso poza. Stiprių potyrių mėgėjams

Dvigubas įsiskverbimas suteiks jums nepamirštamą patirtį

Jis guli ant nugaros, o jūs sėdite ant viršaus, atsilošusi jam į veidą. Švelniai įkiškite jo varpą į išangę ir stimuliuokite makštį vibratoriumi.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis Opiumas