Kodėl vyrus myliu labiau nei moteris?

Myliu vyrus

Myliu vyrus labiau, nei moteris? Kodėl? Daugeliu atvejų su vyrais turėti reikalų yra paprasčiau, lengviau ir maloniau, nei su moterimis. Moterys yra pernelyg nenuspėjamos, pernelyg užsiėmusios visokiomis smulkmenomis ir dažnai pernelyg pasinėrusios į savo kliedesius.

Vyrai daug rečiau kenčia nuo nepilnavertiškumo komplekso įprastame, buitiniame lygmenyje. Greičiausiai taip yra dėl to, kad jie mažiau parinasi dėl visokių smulkmenų, tokių kaip, tipo, penki papildomi kilogramai, ar ant nosies išdygęs spuogas. Apskritai jie yra daug labiau pasitikintys savimi, kantresni ir ištikimesni, jei jau išsirinko partnerę. Prašome atkreipti į tai dėmesį! Jis turėtų pasirinkti jus, o ne jūs jį. Na, bent jau jis pats turėtų tuo tikėti:))

Vyrai maloniau reaguoja į pagyrimus ir paskatinimus. Jei moteriai pasakysite netikėtą komplimentą, daugeliu atvejų ji susimąstys: Kažin dėl kokios priežasties tu čia tokia gerutė? Vyras pagyrimą priims, kaip savaime suprantamą dalyką arba kaip atsakomųjų veiksmų gidą. Bet kokiu atveju jis neieškos kažkokios klastos ir bus laimingas, todėl myliu vyrus labiau. 

Vyras gali tapti mylimiausiu draugu

Jei pati neužsikrausite vyro ant sprando ir teisingai su juo elgsitės, jis bus jūsų geriausias draugas, apsauga ir palaikymas.

Opiumas visiškai tikras, kad visos mūsų problemos su vyrais kyla dėl to, kad mes arba pasirenkame netinkamus, remdamosi apgaulingais jausmus, atjungdamos galvas ir nesivargindamos geriau pažinti vyrą prieš užmezgant su juo artimus santykius, arba mes tiesiog elgiamės neteisingai.

Kad vyras, kuris su jumis jautėsi visais atžvilgiais maloniai bei patogiai, imtų jus ir paliktų, reikia labai pasistengti. Jis ilgai kentės, ilgai lauks, kol situacija pagerės ir jam vėl, galbūt, bus gera tiek fizine, tiek psichologine prasme. Jeigu vyras išėjo galutinai, vadinasi, jam tapo nepakeliama būti šalia jūsų.

Vyrai nebijo stiprių moterų

Dauguma vyrų gali puikiai pasirūpinti ne tik savimi, bet ir savo moterimi. Paprastai jie moka gaminti, mėgsta tvarką taip pat, kaip ir mes, ir puikiai supranta, kaip veikia lygintuvas, greitpuodis, skalbimo mašina ar indaplovė. Arba pasamdyti jai namų padėjėją. Jeigu visus namų darbus užsikraunate ant savęs, tai jau jūsų problema.

Priešingai populiariems įsitikinimams, vyrai visiškai nebijo stiprių moterų. Jie tiesiog nenori savo namuose turėti dar vieno direktoriaus. Taigi jei norite direktoriauti, susikurkite verslą, o namuose įjunkite silpną moterį. Tai atsipirks su kaupu.

Jei vyras nesiima iniciatyvos santykiuose, greičiausiai jis jums abejingas arba jūs per daug viską supaprastinote ir jam pasidarė nuobodu. Jei jūsų vyras nieko nedaro, vadinasi, jam to tiesiog nereikia.

 

Neturime

Tai, ką vyras labiausiai vertina moteryje, yra ištikimybė

Vyras vargu ar verkšlens dėl smulkmenų (dar ir dėl to myliu vyrus), o savo problemas visada išsprendžia pats, tereikia duoti jam erdvės ir laiko joms sutvarkyti.

Jeigu vyras jaus jūsų pasitikėjimą juo ir palaikymą, jis daug ką padarys. Paprašykite padėti, aiškiai parodykite, kad be jo sunkiai išsiversite, ir jis nuvers kalnus.

Tai, ką vyras labiausiai vertina moteryje, yra ištikimybė. Jeigu jis bus įsitikinęs, kad esate darniai veikianti komanda, vargu ar kada nors jus paliks.

Vyras niekada netampys jums nervų ir neinkš be paliovos dėl šūdniekių, kaip dažnai tai daro moterys. Dėl to taip pat myliu vyrus.

Jeigu jis jus myli, tai pastebėjęs nedidelius jūsų trūkumus, jis jų nesureikšmins. Vienintelis dalykas, kuris jam tikrai svarbus, yra tai, kaip jis jaučiasi šalia jūsų. Keli papildomi kilogramai ir spuogas ant nosies jam nesutrukdys jūsų mylėti, o štai nuolatinis nepasitikėjimas savimi – gali.

Netiesa, kad vyrai myli kales

Jeigu vyras nerodo nepasitenkinimo ir toleruoja jūsų užgaidas, niurzgėjimą ir kaprizus, neužmikite ant laurų. Neduok die, jam pasidarys visiškai nebepakeliama, santykių jis nesiaiškins, bet tiesiogine ar perkeltine prasme tiesiog pabėgs nuo jūsų, o galbūt ims išgėrinėti ar žaisti kompiuterinius žaidimus.

Netiesa, kad vyrai myli kales. Pretenzingos fifos ir tikros kalės kelia jiems susierzinimą ir atstūmimą. Jiems tiesiog patinka siekti savo tikslo ir negauti visko ant sidabrinio padėklo, todėl neleiskite jiems lengvai jus užkariauti.

O štai po to, kai bastionas bus užkariautas, privalote duoti vyrui žinoti, kad jis yra svarbiausias žmogus jūsų gyvenime. Ir nepaisant to, kad jūs visada turėsite savo reikalų, pomėgių ir draugų, jis niekada neturėtų jaustis nereikalingu jūsų gyvenime.

Vyrai retai žaidžia nešvarius žaidimus, intriguoja ar daro ką nors tyčia, kad jus suerzintų (už tai taip pat myliu vyrus). Jie elgiasi taip, kaip jiems atrodo tinkamiausia. Ir jeigu kažkas jo elgesyje jus įsiutina, vargu ar jis tai daro tyčia. Tiesiog ramiai pasakykite jam, kas jums nepatinka ir pabandykite rasti kompromisą.

Niekada nesakykite vyrui Išeik

Niekada nesakykite vyrui Išeik, jeigu iš tikrųjų to nenorite, o tik bandote juo manipuliuoti. Jis ims ir išeis, supratęs tai, kaip tiesioginį raginimą, o jūs liksite kramtyti nagus.

Jeigu vyras skundžiasi, kad per daug dirba, o jūs ir kiti šeimos nariai tik švaistote pinigus, neskubėkite ieškotis papildomo darbo. Galbūt jam tiesiog trūksta palaikymo, pripažinimo ir jo pastangų užtikrinti savo šeimos gerovę įvertinimo. Leiskite jam suprasti, kad vertinate jo pastangas.

Šykštus vyras arba nelabai jumis domisi, arba nesulaukia pakankamo pripažinimo. Vyras, kuris myli, dosniai dalinsis savo laiku ir pinigais. Reikalus sugadinti gali tik Jūsų pačių nepasitikėjimas. Nebijokite švelniai pasakyti vyrui, ko jums reikia, ir jis mielai suteiks jums malonumą. Vyrams patinka būti tavo herojais. Jiems patinka moterys, kurias lengva padaryti laimingomis.

Žinoma, jūsų prašymai turi būti protingi, pagrįsti ir adekvatūs. Rūpinkitės savo vyru, nesėdėkite jam ant sprando. Neverskite jo plėšytis venų, kad pasirūpintų jumis. Jis taip pat turi įtampos ribas. Pažiūrėkite, ką jis gauna mainais, ką gauna kažką jam vertingo.

Vyras puikiai jaučia visas gudrybes ir manipuliacijas, nors to neparodo, tad būkite su juo nuoširdi, nežaiskite žaidimų, būkite savimi ir negailėkite pagyrimų bei komplimentų, kurie turi būti tikri ir pelnyti.


Maloniai kviečiame draugauti Instagram ir Facebook paskyrose, kurios ne juokais nustebins iki virpulio jaudinančiu, pikantišku bei naudingu turiniu.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas naujiems pojūčiams!

Jūsų užsakytos aistros prekės bus patalpintos neperregimoje pakuotėje, be informacijos apie turinį ir visiškai anonimiškai! Pristatymas per 1–2 darbo dienas visoje Lietuvoje ir už jos ribų!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

 

Kuo vyrams patinka KALĖS?

Ar kada pagalvojote, kodėl vyrams patinka kalės? Priežasčių sąrašas ilgas ir, ko gero, nebaigtinis… Geros...

Erotinis varpos masažas

Prieš pradedant masažuoti varpą, būtina nuo rankų nusiimti visus papuošalus, ypač žiedus. Pagalvokite apie tai,...

Ar aš biseksualus?

Žmogus, manantis jog yra biseksualus, dažnai sutrinka pajutęs trauką tos pačios lyties asmeniui. Bet ar...

Geriausias seksas mano gyvenime

Kai įėjome į kambarį, vyras staiga griebė mane, pakėlė ir prispaudė prie sienos. Jis buvo...

Kodėl vyrai sugrįžta pas pirmąsias?

Pirma moteris – reiškinys arba fenomenas, egzistuojantis daugumos vyrų gyvenime. Jeigu tikėti serialais ir jausmais,...

Šeši meilės žudikai

Vienintelis kelias patikrinti, ar partneris pajėgus užkasti karo kirvį, yra pradėti jį užkasinėti pirmam. Jeigu...

Traktatas lubrikantams

Lubrikantas yra medžiaga, sumažinanti trintį tarp besitrinančių paviršių, o trūkstant natūralaus sudrėkimo, jis pagerina slydimą....

Ko lovoje nori vyrai? Tęsinys.

Ko lovoje nori vyrai? Moterys atiduotų bet ką pasaulyje, kad tik tai sužinotų. Ar jiems...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

one × two =