Kodėl moteris imituoja orgazmą?

moteris vaidina orgazmą

Kodėl moteris vaidina orgazmą? Tikriausiai daugelis yra girdėję gandų apie orgazmą imituojančias moteris. Tiesa? 

Kodėl ji tai daro?

Priežasčių daug. Svarbiausios yra dvi. Ji nenori versti savo partnerio jaustis nepilnaverčiu lytiniuose santykiuose arba yra pavargusi ir nori kuo greičiau nutraukti seksą.

Dauguma moterų teigia, kad jų vyrai stengiasi nutolinti piką, kol neįsitikina, kad ji jau pasiruošusi, ir mano, kad yra tik vienas būdas priversti jį pasijusti laimingu bei sustabdyti varginančią stropaus vyro veiksmų procedūrą – imitavimas.

Kita priežastis – tipiška moteris neieško orgazmo. Ji trokšta seksualinių santykių tik todėl, kad nori intymumo ir glamonių, todėl moteris vaidina orgazmą.

Vienintelė išeitis – jį apgauti

Tačiau toks požiūris gali priversti jos partnerį jaustis blogai. Vienintelė išeitis – jį apgauti. Kai kurios moterys niekada nepatiria orgazmo sekso metu, tačiau jos nori, kad jų vyras jaustųsi patenkintas savimi ir savo mylimąja. Vyrai dažniausiai mano, kad moterys bus laimingos dėl jo pastangų intymume, todėl jos neturi kito pasirinkimo. Tokiais atvejais moteris vaidina orgazmą, kad išlaikytų gerus santykius.

Praradus domėjimąsi seksu ir, mylintis vien todėl, kad partneris to nori, tai dar vienas atvejis, kai moteris vaidina orgazmą. Kai ji pastebi vyro pastangas abipusiam pasitenkinimui, moteriai paprastai verčiau apsimetinėti, nei dar kartą nuvilti savo partnerį.

Moteris vaidina orgazmą, kai bijo santykių irimo

Moteris bando išvengti santykių problemų, jeigu vyras staiga jos nesuprastų. Ji nenori įžeisti mylimojo, nes orgazmo nebuvimas iš tikrųjų nėra jo kaltė.

Kai kurios moterys gali turėti ir sveikatos problemų. Jeigu sekso metu ji tampa pernelyg jautri ir nori sustoti, suvaidina orgazmą tam, kad pailsėtų bei atsipalaiduotų.

Orgazmas taip pat gali sukelti diskomfortą ir skausmą. Tai rimta problema ir moters negalima kaltinti šioje situacijoje apsimetinėjant. Tokiais atvejais dauguma moterų mėgaujasi orgazmu vienos, masturbacijos metu. Nors moterys jaučiasi geriau, savarankiškai patyrusios orgazmą, jos vis tiek nori, kad vyras būtų visiškai patenkintas, todėl griebiasi mėgdžiojimo.

12,88

Moterišką orgazmą lengviausiai mėgdžioja geros aktorės

Moterišką orgazmą lengviausia pamėgdžioti gerai aktorei. Čia variantų nedaug: stiprūs apkabinimai, garsios dejonės, gilus kvėpavimas, veido slėpimas kažkuo (pavyzdžiui, pagalve). Tam padeda, nes stiprina makšties raumenis ryškesniems susitraukimams, Kėgelio pratimai, naudojant Kėgelio kamuoliukus.

Ką daryti, jei manai, kad moteris vaidina orgazmą? Kalbėk su ja apie tai.

Galbūt moteris žino kokią nors ypatingą pozą, glamones ar veiksmą, kuris ją patenkintų. Nepyk, jeigu ji sau leidžia mėgdžioti. Nemėgink problemos spręsti būdais: giliau, grubiau, ilgiau, sudėtingiau, nes tai gali tapti varginančia veikla, o ne meilės aktu.

Moteris vaidina orgazmą, o vyras negali nieko padaryti; gal ir neturėtų?

Pasistenk išsiaiškinti tikrąsias apsimetinėjimo priežastis ir galimus problemos sprendimus. Nekaltink dėl to savo partnerės. Natūralu, kad moterys kartais tai daro.

Parodyk jai savo aistrą, meilę ir pabandyk suprasti.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas

Kaip suprasti, kad vyras tikrai tave myli?

Daugelis vyrų nėra pratę atvirai reikšti savo jausmus. Nemaža jų dalis tiesiog nežino, kaip tai...

Aistringi šventinės nakties siužetai

Ar prisimenate, koks azartas ir jaudulys mus apimdavo vaikystėje, kai slėpdavomės spintoje ar ieškodavome draugų...

Ką dovanoti moteriai kovo 8 proga?

Artėja pirmasis pavasario mėnuo, o kartu su juo, pastovus kaip pats pavasaris, vyriškas galvos skausmas...

Moteriškas orgazmas. Atpažinti simuliantę

Kaip atpažinti kad moteris patyrė orgazmą? Ne kiekvienas moters lytinis aktas baigiasi orgazmu. Tačiau kartais...

Šuniuko stiliaus sekso pozos

Pati gamta mums sufleruoja, kad turėtume mylėtis kaip šuniukai. Daugeliui šis būdas niekada nebūna nuobodus...

Virtualus seksas

Virtualus seksas telefonu yra įdomus ir jaudinantis dalykas. Tai gali būti puiki karštos sueities įžanga....

Kaip prailginti seksą?

Viena dažniausių problemų seksualiniame poros gyvenime yra per greita ejakuliacija. Tačiau kur yra normos, riba...

Satisfyer išmanusis klitorio stimuliatorius

Dabar Satisfyer išmanusis, vakuuminis klitorio stimuliatorius Curvy 1+ atitinka pačias pažangiausias valdymo išmaniąja progamėle technologijas.