Kaip nustebinti vyrą lovoje?

nustebinti vyrą seksu

Kaip nustebinti vyrą seksu. Jeigu jūs ir jūsų vyras jau daugelį metų kartu ir šiek tiek pradėjote nuobodžiauti, jums tereikia paįvairinti savo intymų gyvenimą ir pradžiuginti vyrą lovoje. Todėl, damos, perimkite iniciatyvą į savo rankas ir nustebinkime savo mylimuosius.

Na o kaip galima nustebinti vyrą seksu?

Klausimas aktualus visiems. Galų gale, net jei nesate labiausiai patyrusi meilužė, visada atsiras galimybė atrasti kažką naujo. Dabar yra daugybė informacijos šaltinių, kuriuose galima rasti įdomiausių idėjų ir jas įgyvendinti. Bet, deja, ne viskas padės pamaloninti vyrą lovoje. Štai kodėl mes atrinkome jums įdomiausius ir patikrintus būdus, kaip nustebinti vyrą seksu.

Įsigykite erotinį apatinį trikotažą

Pats geriausias būdas, kurį naudoja daugelis moterų, yra gražūs apatiniai drabužiai. Neverta pamiršti, kad vyrai myli akimis. Taigi pradžiuginkite jo akis kažkuo labai seksualiu. Tokiai misijai tinka kojinės su keliaraiščiais, nėriniuotos kelnaitės ir liemenėlė. Taip pat įsigykite iš kojų verčiantį peniuarą ar seksualius naktinius. Pamatysite, jūsų vyras negalės atsispirti tokiai gundytojai.

Nebijokite eksperimentuoti su antrankiais. Su jais tikrai galima nustebinti vyrą seksu

Suviliokite vyrą šiek tiek pažaisti ir panaudokite tam antrankius. Pririškite jį prie lovos ir priverskite jaustis silpnu ir bejėgiu. Šis metodas padės atsipalaiduoti ir pamiršti visas problemas. Kadangi įprastai gyvenime vyras ant savo pečių neša atsakomybę už save ir savo šeimą, jam bus labai naudinga jaustis bejėgiu ir paklusniu moteriai bent vieną vakarą.

Pasiūlykite mylėtis neįprastoje vietoje

Kalba visai ne apie įstatymų pažeidimus ar mylėjimąsi viešoje vietoje. Tiesiog išeikite už savo lovos ribų. Namuose yra daugybė vietų, kur jums bus patogu ir malonu mylėtis. Puikiai tam tinka virtuvės stalas, sofa ar kėdė, dušas, vonios kambarys ir kt. Niekada neapsiribokite kažkuo ir drąsiai fantazuokite.

Vaidmenų žaidimai. Su jais tikrai galima nustebinti vyrą seksu

Niekas dar nepakeitė vaidmenų žaidimų, kaip vieno geriausių būdų paįvairinti intymų gyvenimą. Galbūt žinote, koks personažas visada patiko vyrui, arba Jūs pati svajojote išbandyti save, pavyzdžiui, stiuardesės kostiume. Nedvejodamos įsigykite kostiumą ir nustebinkite. Pakeitusios rolę, net nepastebėsite, kaip išgaravo nesaugumas ir susikaustymas. Viskas, ką norėjai išbandyti ir apie ką svajojai, dabar taps realybe. Jausitės laisvos nuo išankstinių nuostatų, tarsi tai būtumėte ne jūs, o kita moteris ir jums tikrai pavyks nustebinti vyrą seksu.

Naudokitės Kamasutros biblija

Tai senovinė ir labai naudinga knyga, kuri išmokys daugybės meilės pozų metodų ir subtilybių. Naudotis ja galite įvairiais būdais. Siūlau sukurti savotišką žaidimą. Galite pakaitomis įvardyti puslapio numerį ir atkartoti ten siūlomą sekso pozą. Tai bus ne tik smagu, bet ir įdomu.

Svarbiausia – neleiskite meilei virsti banalia santuokine pareiga. Tarp jūsų visada turėtų būti ugnis. Kraukite malkas ir stebėkite, kad liepsna neužgestų.

nustebinti vyrą seksu


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis Opiumas