2021 m. meilės horoskopas

Meilės horoskopas 2021

Meilės horoskopas 2021 metams. Kaip bebūtų keista, bet intymūs santykiai taip pat priklauso zodiako žvaigždynų jurisdikcijai. Ir jų apraiškas galima numatyti, atsižvelgiant į planetų įtaką žmogui ir bendrą Kinijos horoskopo metų energijos kryptį. Ar jautis sugebės priversti apsigyventi kartu audringiesiems Dvyniams ir Šauliams? Kokių partnerių turėtų ieškoti Vandenis ir Žuvys? Ir kodėl 2021 metai turės didelį romantinį poveikį Liūtui ir Mergelei?

Baltojo metalinio jaučio metai bus labai palankūs romantiškiems santykiams. Jautis yra darbštus šeimos vyras, kuris dalijasi klasikinėmis šeimos vertybėmis. Šie dvylika mėnesių puikiai tinka užmegzti rimtus santykius, pateikti romantiškus pasiūlymus ir susituokti.

Šiais metais skyrybų ir išsiskyrimų nebus daugiau nei kitais metais. Jautis privers daug žmonių persvarstyti savo požiūrį į dabartinius santykius. Galbūt kai kurie iš jų nėra labai nuoširdūs, todėl jų nereikėtų tęsti. Taigi, jei jūsų sąjunga vadovaujasi meile ir rūpesčiu, tai metai bus tobuli romantikai ir seksualiniams santykiams. Jei yra problemų – Jautis bandys jas išspręsti.

Metalinis Jautis, viena vertus, yra tvirtas ir stabilus, tačiau, kita vertus, jis yra gana impulsyvus, todėl šiuo laikotarpiu nerekomenduojama „žaisti su ugnimi“, organizuoti patikrinimus ir provokacijas, nes tai gali išprovokuoti savitvardos netekimą, pavydo protrūkius, įvairius nesutarimus, bei apskritai sukelti rimtų konfliktų porose.

Meilės horoskopas 2021 metams avinams

Meilės horoskopas 2021

Aistringa Avino prigimtis yra pernelyg temperamentinga, kad baltasis Jautis pakeistų jų požiūrį į santykius. Energingas Marsas ir karšta Saulė Avinus pastūmės į nuotykius, jie geis aistros, impulsyvumo. Jautis yra pasirengęs suteikti Avinui viską, kas yra priešinga, todėl visus 2021 metus šio zodiako ženklo atstovus bandys stumti į šeimos ryšius. Ar bus galima tam atsispirti? Ir ar verta priešintis? Kiekvienas Avinas į tai turi atsakyti pats. Tačiau faktas yra tas, kad dabar ne tu būsi 100 procentų užkariautojas. Dažniau tave užkariaus. Taigi, laikykis!

Šių metų energija dar labiau sustiprins natūralų Avino aistringumą. Jei tik norės, jie lengvai suvilios savo išrinktuosius ir greitai perkels santykius į intymumo lygį. Ilgos piršlybos čia netinka, Avinui reikės visko iš karto. Jis stengsis užimti dominuojantį vaidmenį ne tik santykiuose, bet ir lovoje.

Jaučio meilės horoskopas 2021 metams 

Meilės horoskopas 2021

Skirtingai nei Avinams, Jaučio nuotaika bus jausmingesnė. Jautis su baltojo metalo Jaučiu iškart ras bendrą kalbą. Jie santykiuose laikosi maždaug vienodo požiūrio. Abu siekia šeimos laimės, jaukumo, komforto. Baltasis Jautis labai stengsis, kad Jaučiai 2021 metais galėtų įkūnyti visas savo pažiūras į santykius. Tai puikus laikas romantiškiems pasiūlymams, bendro gyvenimo pradžiai, nekilnojamojo turto įsigijimui šeimai. Tačiau kūniškumas taip pat nebus paliktas nuošalyje. Šių metų daugelio Jaučių santykiai tiesiogine prasme bus persmelkti aistros. Tai padės išlyginti daug aštrių kampų, jei tokių yra. Juos užves viliojantys žvilgsniai, žaismingi prisilietimai ir tiesioginis flirtas. Bet Jaučiai turėtų užimti pasyvesnę poziciją, kadangi būdami suviliotąja puse, jie galės gauti kur kas daug daugiau pasitenkinimo.

Dvynių meilės horoskopas 2021 metams

Meilės horoskopas 2021

Baltojo metalo Jautis labai stengsis rezonuoti su niekaip nenurimstančiais Dvyniais. Visi  aplinkiniai bandys Jus įtikinėti apsiraminti ir pasirinkti sėslesnį gyvenimo būdą, susirasti sau pastovų partnerį, o jei toks jau yra, tuomet užmegzti tvirtesnius santykius su juo. Jei įsiklausysite į Jaučio patarimą, tada metai jums bus romantiškai sėkmingi. Suklysti renkantis partnerį yra mažai tikėtina. Greičiausiai rasite laimę. Nors daugeliui Dvynių bus sunku išsiskirti su daugybe savo gerbėjų. Šio ženklo atstovai trokš tokio romantikos ir aistros partnerio, kuris galėtų juos nustebinti ir suintriguoti. Šiais metais Dvyniai gali būti traukiami įvairių eksperimentų ir spontaniško sekso netikėtose vietose.

Vėžio meilės horoskopas 2021

Meilės horoskopas 2021

Jautrūs ir pažeidžiami Vėžiai jau ir be baltojo Jaučio įtakos puikiai atskiria vertybes. Tačiau jie per daug atidžiai renkasi partnerius. Vargu ar 2021 metai šiuo atžvilgiu ką nors pakeis. Greičiausiai jus apsups daug įdomių priešingos lyties atstovų. Su kai kuriais iš jų mielai tapsite artimais draugais. Patirsite keletą intymiai pikantiškų nuotykių. Tačiau reikėtų būti atsargiems kalbant apie santuokos perspektyvas 2021 metais. Žinoma, bus vestuvių ir pasiūlymų vedyboms, tačiau vėžių atveju ne daugelis ryšis imtis tokių kardinalių veiksmų. Daugelis tiesiog džiaugsis maloniu bendravimu ir stebės aplinką. Taip, Vėžiams bus romantiški metai. Tačiau požiūris gali būti kiek konservatyvus, nes jie nesieks nuotykių ir lengvo bendravimo, o daugiau dėmesio skirs vienam partneriui, prie kurio jie greičiausiai prisiriš ar jau yra prisirišę.

Liūto meilės horoskopas 2021 metams

Liūto horoskopas

Liūtai bus daug minkštesni 2021 metais. Valdingumas neišnyks, tačiau jis nebus bent jau nepakeliamas daugumai kitų zodiako ženklų. Priešingos lyties atstovus ypatingai trauksite prie savęs. Liūtai savyje atras didžiulį gundymo potencialą. Šio ženklo atstovai žavės demonstruodami savo moteriškumą, vyriškumą ir seksualumą, išreikštą labiau kūną atskleidžiančiais drabužiais, dalyvaudami atvirose fotosesijose. Bus tiesiog neįmanoma atsispirti jų žavesiui. Šiais metais daugelį priešingos lyties atstovų vilios perspektyva užmegzti santykius su jumis – kartu tvirtam bei patikimam šeimos kūrimui. Gali būti, kad neliksite tam abejingi. Meilės planetos, Veneros, įtaka jums bus labai didelė. Apskritai, sprendimas pakeisti viengungio būseną į šeimyninę bus teisingas. Vargu ar jums teks to gailėtis. Liūtai džiaugsis. Geriausias laikas vedyboms bus ruduo.

Mergelės meilės horoskopas 2021 metams

Mergelės horoskopas

Mergelei 2021metai paskatins ryžtingus žingsnius romantine linkme. Už išorinio Mergelės šaltumo slypi jausminga ir aistringa prigimtis. Taigi, šio ženklo atstovai gaus galimybę iš naujo atrasti save seksualinėje sferoje. Norėdami tai padaryti, jie turės pasitikėti savo partneriu ir bandyti atsikratyti daugybės tabu bei kompleksų.

Paprastai santykiuose šalta Mergelė pajus Merkurijaus ir Veneros įtaką, o tai sukels romantikos potraukį, nepriklausantį nuo proto. Žinoma, Mergelės savivertė ir savikontrolė niekur nedings. Išrinktasis turės atitikti daugybę reikalavimų, kurie pašalins ne vieną pretendentą. Tačiau esant palankiam scenarijui, visada bus iš ko pasirinkti. Geriausia neatidėlioti savo kandidatų į širdį stebėjimo, nes per pirmąjį pusmetį sukurta santuoka tikrai bus laiminga ir patvari. Verta dėl to paskubėti.

Svarstyklių horoskopas

Svarstyklių horoskopas

Baltojo metalo Jaučiui neteks įtikinėti po Svarstyklių ženklu gimusių žmonių, imtis ryžtingų žingsnių radikalių romantinio gyvenimo pokyčių link. Visi vienišiai šiais metais turės daug malonių pažinčių, be to jie kitaip pažiūrės į žmones iš savo jau esančio, vidinio rato. Visa tai sušvelnins Svarstyklėms būdingą klastingumą. Daugelis kandidatų į Svarstyklių širdį, kurie būtų sulaukę atmetimo praeitais metais, dabar galės parodyti save palankesnėje šviesoje. Visame tame Svarstyklės atras sau ne tik sielos draugą, bet ir ištikimą draugą.

Šiais metais jausminėje sferoje numatyta daug malonių staigmenų. Santykiuose esantys žmonės pajus naują tarpusavio traukos bangą. O tie, kurie dar ieško meilės, turės visas galimybes realizuoti savo drąsiausias fantazijas naujuose santykiuose.

Horoskopas Skorpionams

Horoskopas skorpionams

Šio ženklo atstovai niekada nepritrūks priešingos lyties dėmesio. Šiais metais jų natūralus seksualinis magnetizmas ženkliai padidės. Nepaisant to, jie neieškos naujų sekso partnerių, o savo dėmesį sukoncentruos į kokybiškus, stipriais jausmais paremtus santykius. Skorpionai taps dar stipresniais, savotiškais, mentoriais partneriams, padėdami jiems atskleisti savo seksualinį potencialą ir atsikratyti įvairių blokų bei apribojimų.

Skorpionai išliks gana šalti ir abejingi Jaučio raginimui kurti šeimos santykius. Jie pasirinks savo kelią – aistros, emocijų ir dramų. Tačiau būtent šis kelias gali paskatinti Skorpionus pažvelgti į jų orbitoje jau seniai esantį žmogų, kuriam jie jaučia stiprią trauką, kaip į potencialų širdies balzamą. Vargu ar apie santuoką bus diskutuojama, tačiau „gyvenimo partnerio“ sąvoka Skorpionui mažai susijusi su oficialia santykių registracija. Ir jei pamiršite dokumentus, tada galime sakyti, kad Skorpionai tikrai susies savo gyvenimą su labiausiai vertingais ir brangiausiais žmonėmis. Jei vis dėlto bus kalbama apie vestuves, tai tam labiausiai tinka paskutiniai du 2021 metų mėnesiai – lapkritis ir gruodis.

Šaulio horoskopas

Šaulio horoskopas

Šauliui baltojo metalo Jautis ne tiek primes savo viziją, kiek suteiks galimybę užmegzti tvirtus ir patikimus santykius. Čia nebus jokios prievartos, jei norėsite ir toliau mėgautis romantiškais nuotykiais. Į sveikatą! Tačiau baltasis Jautis Šauliams paruošė puikią partiją. Ir mažai tikėtina, kad potencialus sielos draugas sutiks laukti, kol Šaulys išsilakstys. Jeigu jau jo ketinimai yra rimti, jų nereikėtų atidėlioti. Šauliai, nusprendę susituokti, laimę sau suras naujame statuse ir nepajus, kad vedybos kažkaip paveikė jų laisvę.

Sekso sferoje Šauliams bus stabilumo laikotarpis. Jiems seksis išsirinkti labiausiai tinkantį partnerį aistros siautuliams lovoje. Šiais metais Šauliai turėtų laikytis pasyvesnės nei įprastai pozicijos ir labiau pasitikėti savo partneriu, atvirai pasakodami jam apie savo norus.

Ožiaragio horoskopas

Ožiaragio horoskopas

Baltojo metalo Jautis rado priėjimą netgi prie emociškai šalto Ožiaragio. Jis nemes jam iššūkių, intrigų ir neužsimins apie  įvairių partnerysčių galimybę. Jei ir yra kokių nors santykių tikimybė, tai bus susiję su ypatingu įvykiu. Kokiu? Viskas paprasta – Ožiaragis sutiks žmogų, kuris jam tiks šimtu procentų. Tai galima pavadinti susitikimu su tikrąja sielos antrąja puse. Tokiomis aplinkybėmis nėra prasmės delsti ir praleisti tokios galimybės. Greičiausiai iki metų pabaigos didžioji Ožiaragių dauguma galės ne tik sukurti stiprią romantišką sąjungą, bet ir oficialiai ją įregistruoti. Nors šiam ženklui ir bus labai sunku atsisakyti savo pozicijų bei pakeisti įprastą intymaus elgesio modelį.

Vandenio horoskopas

Vandenio horoskopas

Vandeniui šiuo laikotarpiu nebus lengva, nes jie bandys pažadinti oro ženklo jausmingumą ir pasiekti daugiau atsipalaidavimo bei pasitikėjimo. Šio ženklo atstovai daugiau dėmesio skirs būtent savo jausmams ir komfortui, o tai gali priversti partnerį pasijusti nereikalingu.

Vandeniams būtų naudinga įsiklausyti į baltojo metalo Jaučio metais būdingas tendencijas ir bandyti rasti laimę, jei dar nerado, tvirtuose santykiuose – geriausia – šeimoje. Bet kuriame 2021 metų sezone bus daug šansų. Vandenių santuoka su Žemės ženklais žada ypatingos stiprybės, nors santykiai su kitų elementų atstovais taip pat bus geri. Vandeniai mielai investuos kurdami šeimos židinį ir tikrai bus laimingi. Nors didžioji Vandenių dauguma nepaisys šios galimybės ir laimę suras tik vėliau. Jei Vandeniui yra svarbus ir reikalingas šalia esantis ar būsiantis žmogus, jis turėtų persvarstyti savo poziciją santykiuose ir priartinti aistrą ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai.

Žuvų horoskopas

Meilės horoskopas 2021

Žuvys tikrai neliks be priešingos lyties dėmesio, o tie, kurie šiuo metu ieško poros, galės rinktis iš daugybės variantų. Žuvims reikėtų teisingai susidėlioti prioritetus ir nuspręsti ar  seksualinių malonumų nori čia ir dabar, ar ilgalaikių santykių. O tos Žuvys, kurios jau yra poroje, turės galimybę atrasti  naują seksualinio pasitenkinimo lygį.

2021 metai Žuvims atveria ne vieną galimybę susirasti porą ne tik aistros santykiams, bet ir žmogų, kuris bus dvasiškai artimas. Be to, baltojo metalo Jautis visai neragina dvyliktojo Zodiako ženklo atstovų nedelsiant lėkti registruoti savo santykių. Kur kas svarbiau už bet kokį romaną Žuvims bus faktas, kad pagaliau šalia jų atsirado žmogus, kurį jie puikiai jaučia ir kuris jaučia juos. Geriausi aljansai bus su Vandens ženklų atstovais. Lemtingas susitikimas gali įvykti sausio mėnesį. Viskas priklausys nuo Žuvų domėjimosi naujais santykiais.

 

Visiems Zodiako ženklams laimės, meilės, aistringų intymių santykių ir sėkmingų 2021 metų linki Opiumas


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas naujiems pojūčiams!

Jūsų užsakytos aistros prekės bus patalpintos neperregimoje pakuotėje, be informacijos apie turinį ir visiškai anonimiškai! Pristatymas per 1–2 darbo dienas visoje Lietuvoje ir už jos ribų!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Jus  mylintis Opiumas