Aštuoni seksualiai savimi pasitikinčios moters požymiai

savimi pasitikinti moterisAštuoni požymiai, kuriais pasižymi seksualiai savimi pasitikinti moteris

Gundančios, formos, primerktų akių slystantis žvilgsnis, paslaptinga šypsena, žadanti palaimą – jei manote, kad tai yra skiriamieji 100 procentų savimi pasitikinčios moters bruožai seksualinėje srityje, Jūs klystate!

Ji nebando įtikti

Ne, seksualiai savimi pasitikinti moteris tikrai netingi ir mielai dalijasi savo seksualine energija su mylimuoju, tačiau niekada neverks į pagalvę, nes kažkas jai pasakė „Tu turi celiulitą! Jūsų smegenys turi celiulitą, – atsakys ji ir, kaukštelėjusi aštriais kulniukais, išdidžiai išeis.

Moterys dažnai save emociškai žaloja įsitikinimais, kad kažkas negerai su jų kūnu, tarsi egzistuotų tam tikras kūno formų „sekso standartas“. O jei to “standarto” neatitinkate – malonėkite ant atsarginių suolo. Tuo pačiu metu moterims šis standartas yra daug griežtesnis nei vyrams: tvirtos krūtys, lygios šlaunys, putlios lūpos ir, puiki gilaus mineto technika. Tarsi fizinio pasirengimo normatyvuose.

O kokie gi reikalavimai, norėtųsi žinoti, keliami vyrams? Ar kada nors girdėjote, kad moteris glostydama savo meilužio skruostą tartų: „Mielasis, tau dar reikėtų pasitobulinti kunilingo technikoje! Ir tarpvietę bei kojas nusiskusti nepakenktų “...

Ji dėvi seksualų apatinį trikotažą. Arba… iš vis jo nedėvi

Tikriausiai pastebėjote apatinio trikotažo rinkoje siūlomas vyriškas trumpikes su “daiktadėže”. Na tai tokie vyriški stringai su drambliuko straubliuku, į kurį mūsų mieli vyrai, turėtų supakuoti savo didžiavyrį.

Ne, nu rimtai. Atveriam vyrams skirtą žurnalą, kuriame gražuolis mačo, ​su skalbimo lentą primenančiu presu, o toje vietoje, kur turėtų būti vyriškas pasididžiavimas – nulinkęs drambliuko straubliukas?!… Akimirką pabandykite įsivaizduoti šį paveikslą. Ar kada nors matėte, kad kuris nors vyras juos prk? Ne! Nes vyrai mažiau linkę į sadomazochizmą, aukojimąsi vardan “kažko”, nei moterys.

Taigi, kaip ir didžioji dalis vyrų, seksualiai savimi pasitikinti moteris dėvi nepatogų seksualų apatinį trikotažą tik tuomet, kai to nori pati, arba… iš vis jo nedėvi. Nes taip patogu JAI, o ne „kažkam“ kitam!

Ji mėgsta savo atvaizdą veidrodyje

Turbū nėra daug tokių, kurie absoliučiai būtų patenkinti savo kūnu. Mūsų kūnas nėra tobulas, o pati „tobulumo“ sąvoka yra sąlyginė. Kūno neišlyginsi lygintu: visos tos raukšlės, raukšlytės, nereikalingi plaukeliai, spuogeliai, mėlynės ir įbrėžimai... Mes esame gyvi organizmai, tad mūsų oda negali būti balta tarsi popieriaus lapas be menkiausios dėmelės.

Vienintelė problema yra ta, kad vyrai šią tiesą priima daug lengviau. Jis gali būti pilvotas, plaukuotas apačioje ir nuplikęs viršuje, tačiau jis myli, kartais net per daug, save tokį, koks yra.

Jūsų kūnas daro tiek daug dėl jūsų: nešioja, kvėpuoja, maitina ir dovanoja kitus malonumus. Mylėkit jį.

Ji žino, kad ji nėra pornožvaigždė

Ir ji yra visiškai patenkinta šia padėtimi, todėl nė neketina konkuruoti su filmų suaugusiems žvaigždėmis. Sekso metu pasitikinti savimi moteris galvoja apie procesą, kaip kuo daugiau pasitenkinimo iš jo, o ne apie tai, kaip jos užpakalis atrodo esant tokiam ryškiam apšvietimui, ar ji dejuoja pakankamai garsiai ir t.t.

Ji masturbuojasi

Nepriklausomai nuo to, turite nuolatinį meilužį, ar ne, kelios minutės praleistos vienumoje gali sugrąžinti savojo „aš“ jausmą. Orgazmai padeda užsnūsti, atsipalaiduoti, nuima įtampą ir numalšina skausmą. Galima sakyti, kad orgazmas yra natūralus antidepresantas, migdomasis ir skausmą malšinantis vaistas viename.

O jei pasiėmusi veidrodį pažvelgsite „ten“, įsitikinsite, kad esate graži nuo karūnos iki pirštų galiukų.

Ji sako tvirtą “NE”

Yra susiformavusi ganėtinai keista kolektyvinė vyrų nuomonė, kad jeigu jau moteris yra seksuali, ji turėtų trokšti sekso… visada. Kad ji turėtų būti nusiteikusi lovos malonumams 24 valandas per parą, linksmai ir nereikliai. Tegul patys panešioja “bagažines” su nulinkusiais drambliuko straubliukais 24 valandas per parą, linksmai ir nereikliai…hmmm

Atminkite: galite pasakyti „NE“ visada ir, bet kurią akimirką.

Ji neimituoja orgazmo

O kam? Jūsų orgazmas yra apdovanojimas jam. Imituodama orgazmą, mylimąjam tarsi leidžiate suprasti, kad Jums viskas patinka. Bet taip nėra? Galima mėgautis seksu ir be orgazmo tik, jei tai netampa „gera tradicija“.

Ji taip pat inicijuoja seksą

Ar jums patinka, kai jis prieina iš už nugaros, apkabina ir švelniai užsimena, kad būtų malonu vakarą pratęsti miegamajame? Jis taip pat tikriausiai bus patenkintas, jei parodysite, kada ir kaip norite.

Skaitykite daugiau:

Masturbatoriai – vyrų malonumas