Ką jaučia vyrai sekso metu. 5 tikros istorijos

Ką jaučia vyrai sekso metu

Ką jaučia vyrai sekso metu. Kai vyras mylisi, jis nori gauti maksimalų malonumą, pajausti moterį visais pojūčiais ir patirti stiprų pasitenkinimą. Kaip rodo praktika, vyrams lengviau patirti orgazmą nei moterims.

Taigi nusprendėme paklausti vyrų, ką jie jaučia sekso metu, ir apsvarstyti tai, pasitelkiant individualius pojūčius. Važiuojam!

Ką vyrai jaučia sekso metu: regėjimas

Gerai žinoma tiesa vyrai myli akimis veikia ir sekso metu. Jei norite kažką jam įrodyti ar apgauti, paprasčiausias būdas tai padaryti yra per regėjimą. Moteris, mokėdama save kontroliuoti sekso metu, gali suteikti vyrui didžiulį malonumą. Matydamas, kokia Jūs susijaudinusi, kaip mėgaujatės procesu, išriesdama nugarytę, vyras dar labiau susijaudina.

Jei niekada nesirodysite nuoga prieš savo vyrą, padarysite rimtą klaidą. Supraskite, kad žmogaus kūne nėra nieko nepadoraus ir negražaus, todėl mylėtis prie įjungtos šviesos ir visiškai apsinuoginus yra normalu. Taigi nesidrovėkite jau vien dėl to, kad vyras sekso metu patirtų neįtikėtiną malonumą.

Ką vyrai jaučia sekso metu: prisilietimai

Kokius jausmus vyras gali patirti liesdamas mylimos moters kūną? Malonumą ir jaudulį. Į lietimą jis reaguoja absoliučiai kiekviena savo kūno dalimi, ypač kai jos oda yra išpuoselėta, minkšta, švari ir švelni. Sekso metu vyrai išsilaisvina nuo visų problemų, besimėgaudami mylimosios kūnu ir būdami tik šioje akimirkoje ir joje.

Taigi, ką jaučia vyrai orgazmo metu?

Kai kurie orgazmą suvokia kaip skausmingą kutenimą, prie kurio prisijungia susiliejimo su antrąja puse jausmas. Tuo pat metu – pasitenkinimą, euforiją, ekstazę. Daugelis išgyvena neišmatuojamai didelę laimę, jėgų antplūdį, pakylėjimą, meilę moteriai. Vyras patiria 100 kartų stipresnį orgazmą, kai mylisi su moterimi, kuriai jaučia stiprius jausmus.

Kokius pojūčius patiria vyras sekso metu: skonis ir kvapas

Sekso metu oda būna šiek tiek sūri. Bučiuodamas moters kūną lytinių santykių metu, jaučia malonų skonį. Tik kūnas turi būti švarus. Nenuprausta oda pasižymi nemaloniai karčiai sūriu skoniu, kuris gali išjungti bet kokį norą bučiuoti moterį, net jei vyras ir labai įsimylėjęs.

Švarus ir gaivus makšties išskyrų kvapas sukuria galingus bei ilgalaikius refleksus. Net nesuprasdamas, kas tai per kvapas, vyras bus sužadintas ir seksualiai į jus reaguos pasąmoniniu lygmeniu. Natūralus kiekvienos moters kvapas yra unikalus ir nepakartojamas, todėl vyras atpažins tave iš šimtų kitų moterų. Šis faktas paaiškina gerokai didesnį vienų moterų patrauklumą lyginant su kitomis.

Ką vyras patiria sekso metu: klausa

Sekso metu klausa yra mažiausiai jautri, tačiau ji vis tiek užima svarbiausią vietą meilės žaidimų ir glamonių metu. Klausydamasis švelnaus murkimo ir mielo moters šnabždėjimo, kurie išreiškia susižavėjimą ir pasitenkinimą tuo, kas vyksta, vyras dar labiau susijaudina, sustiprėja jo impulsai ir jautrumas.

Ką jaučia vyras po sekso: vyrų istorijos

Aurimas

Man nepaprastai sunku apibūdinti savo būklę. Aš esu tiek psichiškai, tiek fiziškai išsekęs, bet tuo pačiu metu jaučiu malonią įtampą, kuri suteikia jėgų antplūdžio ir patrauklumo jausmą. Aš noriu kartoti savo žygdarbius vėl ir vėl, galbūt, net susilaukti vaiko su mylima moterimi. Deja, euforijos būsena trunka neilgai, po to noriu rūkyti, valgyti ir miegoti vienu metu.

Simas

Sekso metu jaučiu malonų ir jaudinantį, lengvą skausmą juosmens srityje, kuris iškart po ejakuliacijos atslūgsta. Tuomet  jaučiuosi lengvas, tuščias ir išsilaisvinęs nuo sunkios naštos. Tai velniškai malonu!

Lorenas

Jaučiuosi pakylėtas, laimingas, visą kūną apima lengvai skausmingas dilgčiojimas. Noriu viską pakartoti dar kartą, staugti iš malonumo ir vėl pažvelgti į savo beprotiškai mylimos blondinės akis, pažvelgti į jos patenkintą veidelį ir girdėti švelnų jos balsą.

Julius

Man visada svarbiau žinoti, ar partnerė yra patenkinta ir ar ji patyrė orgazmą. Tai savotiškas emocinis apsivalymas ir laukinio vyro, uoliai saugančio savo moterį pojūtis. Juk orgazmo metu moterys yra tokios neapsaugotos, trapios ir nevaldomos, tad noriu, kad ši būsena truktų amžinai. Po sekso man patinka tiesiog gulėti šalia moters. Dievinu, kai ji, išsekusi, guli ant manęs. Kalbėti apie ką nors malonaus ar žiūrėti lengvą komediją.

Igoris

Po sekso jaučiuosi pavargęs ir trokštu tik užmigti. Nenoriu kalbėtis, nenoriu prisilietimų, tuščių klausimų ir kalbų, nejaučiu harmonijos su savimi bei aplinkiniu pasauliu. Aš tiesiog noriu miegoti, taškas!


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais? Ne?

Išbandykite – liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Jūsų užsakytos aistros prekės bus patalpintos neperregimoje pakuotėje, be informacijos apie turinį ir anonimiškos! Pristatymas per 1–2 darbo dienas visoje Lietuvoje ir už jos ribų!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis Opiumas