Vyrų erogeninės sritys, apie kurias nežinojote

Vyro erogeninė zona

Vyro erogeninė zona. Daugelis vyrų yra girdėję begalę teorijų apie moters kūno jautrumą. Liūdnai pagarsėjusio G taško paieškos liko praeityje. Mokslininkai jau nustatė moterų U, A ir K taškus, kurių stimuliavimas suteikia ne mažiau ryškių pojūčių. Tačiau kalbant apie vyrų erogenines zonas, dauguma iš mūsų galvoja tik apie vieną konkretų organą. Be reikalo. Jeigu žinotumėte, kokia palaima apima vyrą, mylimos moters pirštams panirus į jo plaukus ir švelniai masažuojant odą, neliktų abejonių, kad erotinės glamonės, toli gražu ne tik penio ir sėklidžių stimuliavimas.
Taigi pagaliau atėjo laikas paneigti šią totalią nesamonę.

Pakaušis ir kaklas

Tai tik viena vyro erogeninė zona iš daugybės, kurios masažas gali suteikti galingą impulsą susijaudinimui. Nebent, žinoma, vyras mirtinai pavargęs. Tuomet jis paprasčiausiai atsipalaiduos, įtampa atslūgs, problemos pasitrauks ir kils rizika, kad gali saldžiai užmigti tiesiai jūsų krūtų. Nors pakaušis ir sprandas yra toli nuo svarbiausių taškų, kurie dažniausiai stimuliuojami artumo metu, vis dėlto tai itin jautri sritis. Juos stimuliuojant, pasiunčiami signalai kraujotakos sistemai, tad priplūsta daugiau kraujo.

Pabandykite švelniai glostyti, bučiuoti šią sritį preliudijos ar sekso metu. Kartais tiesiog perbraukite pirštais per jo pakaušį ir sprandą, švelniai pažaidžiant su plaukais, jei jis turi jų. Tai visiškai nokautuos mylimąjį. 

Ausys

Į ausis galima šnabždėti jausmingus žodžius, tačiau jas galima ir glamonėti, švelniai liesti pirštais, netgi krimstelėti spenelį. Tai skatina vyro susijaudinimą.

Ausys, kaip vyro erogeninė zona, laikomos vienu galingiausių karštųjų taškų, ypač kai jos glamonėjamos liežuviu. Ausies kaklelis yra labai jautri sritis, todėl čia reikia būti atsargioms, tačiau vis tiek galite sau leisti šiek tiek drąsos. Svarbiausia neužlieti mylimojo ausies seilėmis, labai atsargiai, lengvais prisilietimais judinti liežuvį ir neleisti kurtinančių garsų, kad nepažeistumėte klausos.

Ir nepamirškite odos, esančios už ausų. Jausmingai, lėtai bučiuokite šią zoną taip, kaip pati svajojate, kad jis jums darytų.

Bamba

Bamba, kaip vyro erogeninė zona, retai sulaukia malonaus dėmesio. Tačiau kartą pabandžiusios paglamonėti, suprasite, kokia ji jautri atidiems prisilietimams. Žinoma, tai priklauso nuo vyro anatomijos. Galbūt ne visiems malonu, kai ji liečiama, todėl pirma reikėtų išbandyti švelniai, sukamaisiais judesiais braukant pirštu bambos viduje. 

Supratote, kad nesuveikė? Nesijaudinkite. Bamba idealiai tinka žaidimams su maistu. Į lovą nepamirškite atsinešti saldžios grietinėlės ar šaltų ledų, patepkite vienu ar kitu bambą ir aistringai išlaižykite. Beveik galime garantuoti, kad tai turėtų jį gerokai sujaudinti. Juk bamba yra tiesiai virš genitalijų. Nenorite naudoti maisto, tam mokslininkai sukūrė valgomus masažinius aliejus. Pojūčiai, naudojant specialius aliejus bus dar audringesni.

Krūtinė

Negi manote, kad tik moterys turi jautrius spenelius ir jautrias krūtis? Klystate, krūtinė – taip pat vyro erogeninė zona. Žinoma, moterų pojūčius valdo pieno liauka, tačiau ir vyrai šioje srityje turi daug nervų galūnėlių. Tik šią sritį rankomis vertėtų glamonėti kuo mažiau ir atsargiau. Nusileidus žemyn po sprando bei kaklo masažo, galite atlikti kelis lengvus masažuojančius judesius, o tada duoti valią lūpoms ir liežuviui. Speneliai labai jautri sritis, kurios stimuliavimas vieniems vyrams labai patinka, kitiems – ne. Patariame neskubėti ir stebėti, kaip vyras reaguoja. Jei matote, kad jį tai svaigina, vedžiokite liežuviu, pirštu aplink spenelius arba švelniai juos bučiuokite. Jei norite suintensyvinti jo pojūčius, švelniai spusčiokite partnerio spenelius tuo metu, kai jis patiria orgazmą – kulminacija bus dar stipresnė.

Vidinės šlaunų pusės

Vidinis šlaunų paviršius virš kelių taip pat viena jautriausia vyro erogeninė zona. Masažas delnais ar net ”netyčinis” prisilietimas prie šios zonos, suaktyvins lytinių organų kraujotaką. Oda šioje dalyje yra storesnė, raumenys joje labiau išvystyti, todėl itin didelio atsargumo nereikia. Galite glostyti vidinę pusę, švelniai maigyti ar braukyti nagais.

Nenustebkite, kad vos po kelių judesių vyras patirs erekciją. Tačiau nesustokite: lėtai, bet užtikrintai pakilkite nuo kelių aukščiau. Visas erekcijai nebereikalingas kraujas nutekės toliau kojomis, o ši sritis taps itin jautria.

Pėdos

Pėdos laikomos fetišu ne šiaip sau. Erotinės pėdų galios paslaptis –ypatingas jautrumas. Mes juk visą dieną praleidžiame ant kojų, todėl nenuostabu, kad pėdas paskausta. Ir ko tuomet griebtis? Žinoma, kad masažo. Tokią iniciatyvą laimintų ir vyras. Pėdų masažas, tai ne tik maudimą malšinantis veiksmas, bet ir malonus stimuliavimas, ypač tinkantis audringo sekso preliudijai. Atidžiai glostant pėdas, nesunku užtikti vieną iš daugybės jautriųjų taškų, kurie yra tiesiogiai susiję su genitalijomis. Masažuoti pėdas galima ne vien tik rankomis. Jei jums abiem tai priimtina, beprotiškai svaiginančia masažo kulminacija gali tapti kojų pirštų laižymas, čiulpimas.

Gaktikaulis

Turbūt nereikia sakyti, kad gaktikaulio sritis yra itin jautri ne tik moters, bet ir vyro erogeninė zona. Švelniai sukite ratus šioje zonoje, jaudinančiai leisdamosi vis žemiau. Ši zona yra maždaug toje vietoje, kur būna diržo sagtis. Dažnai gaktikaulis pamirštamas ar net ignoruojamas, tačiau be reikalo.

Tarpvietė

Šioje srityje pasklidusio nervų galūnėlės driekiasi nuo gaktikaulio link išangės ir toliau į šlaunis. Vienas, pats jautriausias, taškelis įsikūręs už pačios išangės. Labai švelniai keletą kartų spustelėkite šį tašką arba erotiškai pabraukykite per jį liežuviu. Itin jautri ir išangės sritis, kurioje pasislėpusi prostata, tai yra P taškas, arba vyriškas moteriško G taško atitikmuo.

Sėklidės

Švelnus ir plonas audinys, kuris saugo sėklides, yra labai jautrus, kadangi jame susikoncentravę labai daug nervinių galūnėlių. Vyrai dievina, kai moteris atsargiai paima sėklides į delną, jas tiesiog laiko, masažuoja ar labai švelniai glosto. Dėmesingai jo paklauskite ar nespaudžiate pernelyg stipriai arba pradėkite nuo vos juntamų judesių, po truputį juos intensyvindama ir stebėdama vyro reakciją.

Varpa

Vienareikšmiškai, varpa yra pati jautriausia vyro erogeninė zona. Tačiau neapsiribokite vien varpos galvute. Glamonėkite ją visą. Suimkite delnu varpos pagrindą ir švelniai spustelėkite, šis veiksmas paskatins kraujo pritekėjimą ir suteiks vyrui nenusakomą palaimą. Jeigu norite, kad jis kuo greičiau pasiektų kulminaciją, pamaloninkite vyrą lėtu oraliniu būdu, prieš tai lūpas patepusi stimuliuojančiu lūpų blizgiu.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, prostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Aistringi šventinės nakties siužetai

Ar prisimenate, koks azartas ir jaudulys mus apimdavo vaikystėje, kai slėpdavomės spintoje ar ieškodavome draugų...

Geriausias oralinis seksas

Žmogus gali pamiršti, kur pasidėjo raktus ar kur gyvena, tačiau niekada nepamirš koks buvo patirtas...

Kaip dažnai turėtumėte masturbuotis?

“Kaip dažnai turėtumėte masturbuotis?” – tai vienas dažniausiai googlinamų klausimų, susijusių su savęs tenkinimo tema,...

Apatinis trikotažas, patinkantis vyrams

Tikriausiai šis klausimas visada bus aktualus tarp moterų, nes, kaip sakoma, „paklausa sukuria pasiūlą“, o...

Kaip imituoti kraują vestuvių naktį?

Nekaltybė. Kiekvienas vyras svajoja būti pirmas, vienintelis ir nepakartojamas savo nuotakai. Ir nors šiuolaikinis gyvenimas...

Kaip nustebinti vyrą lovoje?

Jeigu jūs ir jūsų vyras jau daugelį metų kartu ir šiek tiek pradėjote nuobodžiauti, jums...

Kodėl vyrai sugrįžta pas pirmąsias?

Pirma moteris – reiškinys arba fenomenas, egzistuojantis daugumos vyrų gyvenime. Jeigu tikėti serialais ir jausmais,...

Erotinis varpos masažas

Prieš pradedant masažuoti varpą, būtina nuo rankų nusiimti visus papuošalus, ypač žiedus. Pagalvokite apie tai,...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

thirteen + 20 =

WordPress PopUp Plugin