Kaip lengvai pasiekti orgazmą moteriai?

Kaip lengvai pasiekti orgazmą

Kaip lengviau pasiekti orgazmą moteriai? Taigi, atsakant į šį amžiną klausimą, pirmiausia mokomės pažinti savo kūną ir, surasti individualų būdą pasiekti orgazmui. Tam rekomenduojame išbandyti septynis veiksmingus metodus.

Per gyvenimą kiekviena moteris vienaip ar kitaip susiduria su klausimu, kaip lengvai pasiekti orgazmą. Filmuose suaugusiems tai visada atrodo labai greitai ir paprastai, tačiau realiame gyvenime ne kiekvienas lytinis aktas atveda prie norimo rezultato. Seksologai teigia, kad dažnai orgazmo nebuvimas yra susijęs su laikinomis psichologinėmis problemomis, stresu ar partnerio pasikeitimu. Ir jeigu nepatiriate aukščiausios palaimos, svarbiausia nesidrovėti ir ieškoti sprendimo.

Išanalizuokite klausimą anatomiškai

Kaip lengviau pasiekti orgazmą

Pirmiausia turite suprasti, į kokį orgazmą sutelkti dėmesį. Tyrimai rodo, kad daugelis moterų niekada nepatyrė vaginalinio orgazmo, nors neturi klitorio problemų. Jeigu vis dar nežinote, kuriai grupei priklausote, masturbacija gali būti geriausias būdas, padedantis tai suprasti. Skirkite bent savaitę eksperimentams, kurių metu galite naudoti orgazmą skatinančias priemones. Per šią savaitę išbandykite įvairias glamones ir pasižymėkite, kokias emocijas bei pojūčius patiriate proceso pradžioje, jo metu ir pabaigoje. Net jeigu eksperimentų metu nepatirsite orgazmo, tai bent suprasite, kaip lengviau jo bus galima pasiekti ateityje.

Išmokite kalbėtis su savo partneriu

Kaip lengviau pasiekti orgazmą

Labai svarbu pasakyti savo partneriui, kuriais momentais jaučiate didžiausią seksualinį malonumą. Jeigu jūsų išrinktasis liečia pusę centimetro per aukštai ar per žemai tos vietos, kuri pas jus yra jautri glamonėms, drąsiai nukreipkite jį ten, kur reikia. Paimkite jo ranką ir perkelkite į teisingą tašką. Taip pat nebijokite kontroliuoti proceso greičio. Kalbėkite apie mėgstamas, karščiausias pozas ir atskleiskite, kokius pojūčius vienu ar kitu metu patiriate akto metu.

Pradėkite žaisti vaidmenų žaidimus

Kaip lengviau pasiekti orgazmą

Kai kurios moterys klaidingai mano, kad seksualinių fantazijų turi tik vyrai. Tačiau merginoms erotiniai žaidimai atlieka ne mažiau svarbų vaidmenį ir, jie gali tapti pagrindiniu tramplinu į orgazmą. Vaidmenų žaidimų metu moteris patiria seksualinį susijaudinimą. Ir kuo jis stipresnis, tuo lengviau jai bus tiesiogiai pasiekti orgazmą lytinio akto metu.

Atsisakykite pasenusių stereotipų. Vaidmenų žaidimai – tai ne tik seksualios prancūzų tarnaitės ar karštos policininkės kostiumų vilkėjimas (nors tai, žinoma, labai erotiškai stipru), tai ir gebėjimas persikūnyti iš kaprizingos moters į valdingą panterą. Ir atvirkščiai. Viskas priklauso nuo to, kas jus labiausiai jaudina.

Stiprinkite dubens dugno raumenis ir makšties sieneles

Kaip lengviau pasiekti orgazmą

Dubens dugno ir makšties sienelių raumenų stiprinimas didžiausią poveikį turi vaginaliniam orgazmui. Kai kurios moterys prisipažįsta, kad pirmą kartą jį patyrė tik po to, kai pradėjo daryti intymią gimnastiką.

Ką turėtumėte daryti? Norėdamos pradėti, įsigykite vaginalinius kamuoliukus ir, kasdien, bent mėnesį jais treniruokitės. Kaip tai atliekama, galite pasiskaityti čia. Taip pat sekso metu pabandykite įtempti makšties raumenis, šis veiksmas taip pat kai kurioms moterims gali padėti pasiekti orgazmą.

Kartais paimkite kontrolėn savo pirštelių judesius

Kaip lengviau pasiekti orgazmą

Seksologai teigia, kad moterys, kurios aktyviai dalyvauja seksualiniuose veiksmuose, dažniau patiria orgazmą. Akivaizdu, kad jeigu lyg lenta gulėsite vienoje pozicijoje ir, nebandysite naujų pozų, jums bus sunku pasiekti trokštamų rezultatų. Ir tai nėra tušti žodžiai.

Jautrūs taškai dažniausiai aptinkami netikėtai, ir šis momentas trunka tik sekundės dalį. Jeigu jų aptikimo metu jūs pati valdote savo bei partnerio judesius, jums bus lengviau atsukti veiksmą atgal, suvokti kuriame taškelyje įvyko malonumas ir, pabandyti tai pakartoti.

Nekreipkite dėmesio į laiką

Kaip lengviau pasiekti orgazmą

Niekada negalvokite, kiek laiko praėjo nuo lytinio akto pradžios. Kai kurioms moterims reikia daugiau nei 5 ar net 10 minučių, kad pasiektų orgazmą. Išmokite tirpti nuo malonumo paties proceso metu ir, nesijausti nejaukiai, jeigu negalite ilgai patirti orgazmo. Čia viskas yra labai individualu. Jeigu žinote, kad jums reikalinga klitorio stimuliacija prieš peniui įsiskverbiant į makštį, skirkite preliudijai pakankamai laiko ir dėmesio. Puikios priemonės, tokios, kaip klitorio balzamai, greitai priartina moteris prie didžiojo O.

Nesidrovėkite dejuoti ir dūsauti nuo palaimos

Kaip lengviau pasiekti orgazmą

Moterų dejonės ir riksmai jaudina ne tik vyrus, bet ir pačias moteris. Taigi, jeigu toks elgesys jus įkvepia, nebandykite priešintis ir, nekontroliuokite savęs. Atsipalaiduokite ir darykite tai, kas jus, o ne partnerį labiausiai jaudina.

Kai kuriuos labai užveda ir įkaitina sekso metu garsiai išsakomos vulgarios frazės, necenzūriniai ar nešvankūs žodžiai. Aistros metu visi tabu liaujasi galioję 🙂


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas

Kodėl nereikia skubėti prisipažinti meilėje?

Kai prie ko nors labai prisirišame, artumo džiaugsmą lengva supainioti su meile...

Šuniuko stiliaus sekso pozos

Pati gamta mums sufleruoja, kad turėtume mylėtis kaip šuniukai. Daugeliui šis būdas niekada nebūna nuobodus...

Masturbatoriai – vyrų malonumas

Ką reikia žinoti apie sekso žaislus vyrams, norint nusipirkti geriausią modelį už geriausią kainą. Viskas...

Koks seksas patinka moterims

oks seksas patinka moterims? Ar norite suteikti moteriai ypatingą malonumą? Ar planuojate seksui suteikti dar...

Erotinis masažas miegamajame

Glostymas, maigymas ir net purtymas yra žodžiai, kurie jaudina vaizduotę. Tiesą sakant, tai toli gražu...

Ar saugu mylėtis menstruacijų metu?

Bėgant metams, nuo pat pirmųjų menstruacijų iki menopauzės, moteris lydi menstruacijos. Vengti sekso menstruacijų metu...

Erotinės vyrų fantazijos

Erotinės vyrų fantazijos intymiomis temomis kartais neturi nieko bendra su mergaitiškomis, vanilinėmis, svajonėmis, kurios mums...

Seksas nėštumo metu – viskas, ką turite žinoti

Seksas nėštumo metu – neįkainojama patirtis. Jis dovanoja laisvės pojūtį bei dažnai suteikia jaudinančių pojūčių...