Vaginalinių kamuoliukų nauda

Vaginalinių kamuoliukų nauda

Vaginalinių kamuoliukų nauda. Makšties kamuoliukai yra ir sekso žaisliukas, ir treniruoklis. Jie sukurti taip, kad  moteris galėtų patirti kokybiškesnį seksą ir išspręsti šlapimo nelaikymo bei kitas problemas.

Nedaugelis mūsų pasaulyje yra pajėgus suteikti malonumą ir, tuo pačiu, teigiamai paveikti savijautą.
Makšties kamuoliukai yra vienas iš tų unikalių dalykų. Jie ne tik gerina intymaus gyvenimo kokybę, skatina seksualumą, bet ir stiprina tokią svarbią ir subtilią moterų sveikatą.
Tai ne tik naktinis partnerių bendravimo žaislas, bet ir savotiškas makšties raumenų treniruoklis. Be to, tai puikus būdas išlaikyti vyrą nes, atpažinęs stiprių ir išsivysčiusių raumenų moterį, jis ją dievins ir niekada nepatirs tiek daug malonumo su kitomis damomis.

Vaginalinių kamuoliukų nauda. Jų istorija

Ilgą laiką makšties kamuoliukų naudojimo paslaptys buvo kruopščiai saugomos imperatorių rūmuose, o jomis naudotis buvo mokomos tik imperatorės ir imperatorių sugulovės. Daugelis tų, kurios įvaldė šią techniką, buvo labai geros sveikatos, o vyresniame amžiuje išlaikė tokius pačius elastingus, tamprius ir meilės geidžiančius lytinius organus, kokius turėjo būdamos jaunos ir netekėjusios.

Šie metodai buvo taikomi siekiant suteikti maksimalų malonumą imperatoriui sekso metu.

Japonijoje tokias paslaptis valdė geišos, suteikdavusios vyrui nepaprastų malonumų. Turėdamos ištreniruotus makšties raumenis, jos pergalingai, tvirtai ir be galimybės išsprūsti, aistros metu įkalindavo meilužio varpą.

Šiandien sekso industrija siūlo daugybę įvairių makšties treniruoklių.
Nors daugelis moterų yra susipažinusios su Kėgelio pratimais, tačiau ne visos žino, kad naudojant specialius vaginalinius kamuoliukus, treniruočių efektyvumas padidėja, o tai padeda daug greičiau pasiekti rezultatų.

Vaginalinių kamuoliukų nauda. Jų rūšys.

Makšties kamuoliukų nauda žinoma jau nuo senovės Kinijos laikų. Pirmieji intymių raumenų stiprinimo treniruokliai buvo apvalios formos įtaisai, pagaminti iš natūralaus akmens arba dramblio kaulo su šilko siūlu gale. Makšties raumenų valdymo meistriškumo subtilybės buvo prieinamos tik elitui – imperatorienėms, sugulovėms ir aukštų pareigūnų žmonoms.

Šiandien dėl intymių treniruoklių įvairovės, bet kuri moteris gali įvertinti Kegelio pratimų naudą. Gamintojai siūlo daug makšties kamuoliukų modelių, kurių forma, medžiagos ir kiti parametrai skiriasi.

Apsvarstykime, kuo jie skiriasi ir kaip išsirinkti.

Dydis ir svoris

Makšties kamuoliukų skersmuo svyruoja nuo 1,5 iki 4 cm, o svoris gali būti iki 150 g. Kad Kegelio pratimai būtų naudingi, pradedančiosioms geriau naudoti nedidelius iki 40 g svorio modelius. Įvaldžiusios lengvesnio svorio, galėsite pereiti prie sunkesnių ir mažesnio skersmens kamuoliukų.

Vaginalinių kamuoliukų nauda. Tekstūra

Priklausomai nuo medžiagos, intymūs treniruokliai gali būti lygaus, aksominio arba reljefinio paviršiaus. Struktūrinės ar grubios tekstūros sekso žaisliukai bus naudingesni pradedančiosioms, nes juos lengviau išlaikyti savyje. Lygius kamuoliukus geriausiai naudoti pažengusiai naudotojai.

Funkcionalumas

Kalbant apie funkcionalumą, makšties kamuoliukai yra:

 • Klasikiniai. Tai lengviausias variantas be papildomų parinkčių. Šie modeliai yra skirti atlikti tradicinius Kegelio pratimus, kad sustiprintų dubens raumenis.
 • Su slankiuoju svorio centru. Tuščiavidurių treniruoklių viduje yra mažesnio skersmens rutuliukai. Makšties viduje, jie sklandžiai juda, suteikdami masažo efektą.
 • Su vibracijos funkcija. Tokie kamuoliukai treniruotės metu ne tik atkuria raumenų tonusą, bet ir padidina intymios zonos jautrumą, teigiamai veikdami libido

Vaginalinių kamuoliukų nauda

Kuo naudingi intymūs treniruokliai ir kodėl jie tokie populiarūs? Treniruotės su makšties kamuoliukais nereikalauja specialių įgūdžių, todėl tinka bet kokio amžiaus moterims. Mankštos metu jie suteikia švelnų masažo efektą, stimuliuodami kraujo pritekėjimą į dubens organus. Tai skatina audinių atsinaujinimą, dubens raumenų tonuso atstatymą ir daugelio ginekologinių problemų atsikratymą.

Treniruočių su makšties kamuoliukais nauda ta, kad jie yra puiki lytinių organų nusileidimo ir lėtinio dubens organų uždegimo prevencija. Negana to – padeda sumažinti diskomfortą menopauzės metu. Taip pat pratimai labai efektyvūs planuojant nėštumą ir pogimdyminiu laikotarpiu. Intymių mankštos priemonių nauda taip pat moksliškai įrodyta gydant šlapimo nelaikymą.

Kita maloni premija naudojant makšties treniruoklius yra libido padidėjimas stimuliuojant intymią sritį. Reguliarūs Kegelio pratimai padeda sumažinti makšties tūrį, o tai teigiamai veikia seksualinio gyvenimo kokybę. Moters sugebėjimą kontroliuoti makšties raumenis įvertins ir jos seksualinis partneris.

Apibendrinant galima išskirti šiuos privalumus:

 • Sumažina skausmus gimdymo metu
 • Sumažina plyšimų ar kitų komplikacijų riziką
 • Gerina dubens organų aprūpinimą krauju
 • Palengvina menopauzės simptomus
 • Pašalina priešmenstruacinį sindromą
 • Pagreitina kūno atsigavimą po gimdymo
 • Pagerina mėnesinių ciklą
 • Sustiprina raumenis, laikančius šlapimo pūslę, vidinius lytinius organus ir tiesiąją žarną
 • Moterys tikslingai treniruoja makšties raumenis, kad įtiktų partneriui
 • Vyrai patiria ryškesnius pojūčius, kai sekso metu moters raumenys susitraukinėja
 • Dažnesni, stipresni ir ryškesni orgazmai
 • Kamuoliukai įskverbti į makštį, sustiprina pojūčius, kai stimuliuojamas klitoris arba analinio sekso metu.
 • Padidina seksualinį potraukį ir suteikia intymiam gyvenimui įvairovės

Pirmieji rezultatai pastebimi jau po pusantro mėnesio treniruočių

Dubens raumenų tonuso atstatymas teigiamai veikia ir urogenitalinės sistemos darbą, padidina seksualumą bei pagerina bendrą intymią sveikatą. Treniruočių naudą pabrėžia ir moterys, kenčiančios nuo skausmingų menstruacijų. Jau antrame cikle po treniruotės mėnesinės tampa daug lengvesnėmis.
Treniruoti raumenis makšties kamuoliukais reikia toms, kurios turi problemų dėl šlapimo ir išmatų nelaikymo. Taip gali atsitikti dėl operacijos, atliktos po gimdymo arba dėl amžiaus.

Jei dėl stipraus kosulio šlapimas spontaniškai išteka, makšties treniruoklis taip pat gali padėti išspręsti šią problemą.

Pasiruošimas naudojimui:

Pirmiausia pasirūpinkite higiena. Prieš naudojimą kruopščiai nuplaukite kamuoliukus, į makštį arba tiesiai ant žaisliuko užlašinkite kelis lašus lubrikanto ir švelniai įkiškite kamuoliukus (arba vieną kamuoliuką).

Įžangos metu pabandykite traukti įėjimo į makštį raumenis viršun, padėdamos įsiurbti viduje esančius kamuoliukus. Žaiskite su pojūčiais sutraukdamos ir atlaisvindamos raumenis bei judindamos kamuoliukus viduje. Pajauskite, kaip judėdami kamuoliai šiek tiek dreba ir vibruoja – tai ne tik jaudina, bet ir padidina jūsų jautrumą. Kuo subtilesnių pojūčių įžvelgsite, tuo maloniau sekso metu bus jums.

Kaip naudoti vaginalinius kamuoliukus. Kėgelio pratimai

Galite atlikti įvairias raumenų susitraukimo technikas. Visus šiuos pratimus galima atlikti be kamuoliukų, tačiau su jais treniruotės bus efektyvesnės ir malonesnės. Pirmiausia pasitreniruokite atlikti lėtą sutraukimą ir lėtą atpalaidavimą valso ritmu – vienas-du-trys, vienas-du-trys. Atlikite šį judesį tiek kartų, kiek norite, bet 20 kartų vienos sesijos metu galima laikyti vidutiniu treniruočių su kamuoliukais lygiu. Nepamirškite visiškai atpalaiduoti raumenų. Tai galite pasitikrinti delneliu, kad kūnas atsipalaidavimo metu atsipalaiduotų ir taptų minkštas.

Įtampos išlaikymas

Kitas judesys – įtraukti kamuoliukus į viršų ir išlaikyti įtampą. Statiniai pratimai yra labai veiksmingi lavinant intymių raumenų jėgą, todėl nepamirškite jų atlikti, žinoma, su malonumu. Traukite kamuoliukus aukštyn ir nepaleisdamos įtampos suskaičiuokite iki penkių. Jei per sunku išlaikyti vienodą suspaudimo jėgą 5 sekundes, pradėkite nuo dviejų ar trijų sekundžių. Švelniai atsipalaiduokite ir pakartokite pratimą tiek, kiek jaučiatės patogiai.

Dažni mirksėjimai

Dar vienas malonus pratimas – greitai greitai mirksėti, kuo dažniau įtempiant ir atpalaiduojant raumenis. Tai labai malonus judesys, nes kamuoliukai labai švelniai ir tankiai vibruoja, judėdami aukštyn – žemyn, masažuodami erogenines zonas. Atlikite šiuos pratimus apie minutę, nesustodamos. Šis pratimas labai  pagreitins dubens organų kraujotaką, padidins susijaudinimą ir, greičiausiai, norėsite pereiti nuo treniruotės prie malonumo.

Liftas

Gana ištemptas pratimas, kuris dar vadinamas liftu. Truputį traukite kamuoliukus aukštyn, kelias sekundes užlaikykite pirmame aukšte, tada, nenuleisdamos žemyn, patraukite juos vienu aukštu aukščiau, vėl palaikykite kelias sekundes, o tada dar aukščiau. Galite pasirinkti, kiek aukštų turėsite – tris ar daugiau. Kuo labiau pažengusi esate treniruotėse, tuo lengviau jums bus paskirstyti suspaudimo jėgą skirtinguose aukštuose. Nepamirškite nuleisi lifto lėtai leisdamos jį iki pat įėjimo į makštį, kad dubens dugnas atsipalaiduotų ir taptų minkštas.

Šokis

Dar viena maloni ir įdomi technika. Apskritai, tai net ne technika, greičiau intymių raumenų šokis. Pasileiskite mėgstamą muziką ir judinkite kamuoliukus pagal muzikos ritmą. Pagrindinis dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, nepamiršti apie atsipalaidavimą ir jokiu būdu nestumti kamuoliukų žemyn. Per tokią muzikinę treniruotę galite eksperimentuoti derindamos visas technikas ir skirtingus judesius. Beje, kūno judesiai, ypač klubai, bus dar viena papildoma technika ir premija jūsų treniruotėms.
Visi šie pratimai su kamuoliais bus ne tik naudingi, bet ir malonūs, nes jūsų viduje kils susijaudinimas ir pagerės kraujotaka ne tik dėl raumenų darbo, bet ir dėl kamuoliukų masažo bei malonių vibracijų.

Pabandykite tuos pratimus atlikti be kamuoliukų sekso metu su vyru – tikrai neliksite nepamylėta ir neišbučiuota už tai!

Kur galima atlikti intymius pratimus

Eksperimentuokite su pratimais skirtingose ​​padėtyse: stovėdamos, sėdėdamos ar vaikščiodamos. Nepamirškite savo geros nuotaikos ir malonios veido išraiškos! Galų gale, šiuos pratimus lengvai galite atlikti niekieno nepastebima net sėdėdamos ofise ar svarbiame susitikime, jei akys šypsosis ir spindės.

Svarbus niuansas: nevaikščiokite su kamuoliais šiaip, nieko nedarydamos. Tai tarsi hantelių paėmimas į rankas ir, užuot atlikus kažkokius rankų pratimus, tiesiog atsisėsti ir leisti jiems kabėti. Rankų tikrai neištreniruosite, bet raumenis galite visiškai ištempti.

Использование Вагинальных Шариков – Telegraph


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, prostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas