Kaip išsaugoti aistrą kasdienybėje?

Kaip sugrąžinti aistrą

Opiumas išsiaiškino, kaip sugrąžinti aistrą į pastovius santykius. Tad siūlome dešimt veiksmingų būdų erotiškumo ir kasdienybės suderinimui.

Žmonės skirstomi į romantikus ir realistus

Romantikai neįsivaizduoja gyvenimo be aistros. Dažnai jie drąsiai prisiekinėja, kad niekada neišduotų tikrosios meilės. Romantikai nuolat ieško žmogaus, šalia kurio jų troškimas ir geismas būtų amžini. Jeigu erotinė santykių pusė staiga išblėsta, jie nusprendžia, kad meilė irgi mirusi. Tokie žmonės graudžiai aprauda prarastą potraukį ir, nenori pripažinti pralaimėjimo.

Realistai, priešingai, mano, kad ilgalaikė meilė yra daug svarbesnė už seksą. Jie mano, kad aistra yra pavojinga, atnešanti sumaištį, stumianti žmones į kvailus poelgius ir, negali būti rimta priežastimi tuoktis. Realistams svarbiau branda.

Ir romantikai, ir realistai sutaria tik dėl vieno

Kaip sugrąžinti aistrą

Ir romantikai, ir realistai sutaria dėl vieno: kad ir kaip žmonės mylėtų vienas kitą, anksčiau ar vėliau stiprios emocijos praeina. Aistrą pakeičia atsakomybės jausmas, pagarba bei stabilumas. Tačiau, deja, to neužtenka, kad išlaikytume harmoniją santykiuose.

Vieni negali susitaikyti su ryškių emocijų netekimu, kiti yra pasirengęs tai priimti, kaip neišvengiamybę, tačiau visi sutinka, kad galiausiai geismas atvėsta. Nuomonės skiriasi tik dėl šio praradimo svarbos mąsto.

Pamirškite mitą apie dvi puseles

Kaip sugrąžinti aistrą

Kai įsimylime, visada jaučiame nepaprastą pakylėjimą. Jaudinamės, su nekantrumu laukiame skambučio, stengiamės padaryti kuo geriausią įspūdį. Ir, niekada tiksliai nežinome, kuo tai baigsis. Būtent tokie dalykai, kaip kito žmogaus unikalumas ir nepriklausomybė, santykių trapumas ir nepastovumas kursto mūsų aistras.

Tačiau, beveik visos poros, daro tą pačią klaidą: suartėja taip, kad tarp jų beveik nelieka jokių ribų. Nebelieka to paslaptingojo kito žmogaus pasaulio, nebelieka atstumo, kurį iš pradžių taip troškome įveikti. Rezultatas liūdnas: porai tampa nuobodu būti kartu, o tai gali sugriauti bet kokius santykius.

Sudėtingumas slypi tame, kad reikia išmokti išlaikyti pusiausvyrą: intymumas, pasitikėjimas turi būti harmoningai derinami su partnerio asmenine laisve ir nepriklausomybe. Pasistenkti išeiti iš bendros komforto zonos ir pasijusti šiek tiek vienišu. Tobulėti, kaip nepriklausomos, visavertės asmenybės.

Pažvelkite į santykius kitu kampu

Kaip sugrąžinti aistrą

Jei santykių pradžioje beprotiškai žavimės partneriu, ir kasdien atrandame kažką naujo, tai po kurio laiko pradeda atrodyti, kad apie jį žinome absoliučiai viską. Žinoma, tai kliedesiai, kuriuos noriai priimame, nes bijome pokyčių ir, tuo pačiu metu, toliau trokštame nenuspėjamumo.

Stengdamiesi paversti santykius saugiais, mes įspraudžiame mylimą žmogų į tam tikrą modelį, tokiu būdu patys nužudydami aistrą, kuriai reikia nenuspėjamumo. Šią problemą galime išspręsti gana paprastai. Tiesiog pažvelkite į savo sąjungą kitomis akimis ir, įsitikinkite, kad manymas, jog santykiai yra stabilūs ir nuspėjami – iliuzija. Pajuskime, kokie jie iš tikrųjų trapūs.

Atsitraukite nuo realybės ir pasistenkite įžvelgti savo partneryje paslaptingą nepažįstamąjį. Stebėkite jį iš šalies, tarsi svetimą žmogų: kaip jis reiškiasi darbe, kaip mėgaujasi mylimu hobiu, kaip bendrauja su draugais. Daugelis teigia, kad būtent tokiomis akimirkomis jie vėl pradeda jausti stiprią trauką.

Atlaisvinkite kontrolę

Kaip sugrąžinti aistrą

Bandydami nematomais saitais prisirišti kitą žmogų, sukeliame dar vieną šalutinį poveikį: mūsų partneris pradeda jaustis įkalintas. Juk ne paslaptis, kad daugelis kontroliuoja kiekvieną mylimojo žingsnį, stato tvoras tarp poros ir išorinio pasaulio, stengiasi visiškai apsaugoti savo santykius nuo galimų sukrėtimų. Ir kaip bebūtų keista, tačiau toks elgesys gali lengvai privesti prie neištikimybės.

Jūsų partneris yra laisvas žmogus. Vieną dieną jis pasirinko tave, nes taip nusprendė pats. Tačiau kai tik ištikimybė nustoja būti savanorišku elgesio modeliu, žmogui gali kilti nenugalimas noras nutraukti pančius ir, įvykdyti nepaklusnumo aktą.

Todėl nereikia primesti savo principų, gyvenimo būdo, kviesti į monogamiją, stebėti kiekvieną jo judesį ir, uždavinėti kompromituojančius klausimus. Tai tik pakurstys norą kompensuoti asmeninės erdvės trūkumą ir, keliauti ieškoti uždraustų malonumų.

Atpažinkite trečiojo šešėlį

Kaip sugrąžinti aistrą

Bet kurios poros santykių periferijoje yra trečiasis. Tai gali būti jūsų mokyklos laikų simpatija, graži kasininkė parduotuvėje arba miela mokytoja, su kuria flirtuojate, kai pasiimate sūnų iš mokyklos. Ir nepažįstamasis, kuris nusišypsojo metro, taip pat yra tas, trečias. Realus ar ne, šis trečiasis yra troškimo kažką patirti, kas slypi už mūsų pasistatytų sienų, materializacija. Nors ir neįtikėtinai skamba, tačiau mūsų santykius palaiko trečiojo buvimas. Tad teks pripažinti sau, kad ne tik jūs, bet ir jūsų partneris gali turėti fantazijų, kuriose jūs nedalyvaujate.

Kai mes priimame vienas kito nepriklausomybę, mūsų jau nebetraukia ieškoti laisvės svetur. Tuomet trečiasis – jau nebe šešėlis, o tikras personažas, apie kurį galima kalbėti, juokauti, žaisti su juo. Kai nebijome sakyti tiesos, mums nebereikia nieko laikyti paslaptyje. O tai gali suteikti santykiams spalvų, nes abi pusės pradeda suprasti, kad nepriklauso savo partneriui absoliučiai.

Atsikratykite vaikų kulto

Kaip sugrąžinti aistrą

Vaikų kultas – tendencija, kuri visuomenėje susiformavo per pastaruosius kelis dešimtmečius. Mūsų proseneliai ir prosenelės niekada nebūtų nė pagalvoję apie tokį vaikų lepinimą. Juk mes stengiamės padaryti viską, kas įmanoma, kad tik mūsų kūdikėliai kiekvieną gyvenimo sekundę patirtų absoliučią laimę.

Daugumoje šiuolaikinių šeimų mamos ir tėčiai stengiasi tapti idealiais tėvais, suteikdami vaikui visas įmanomas malones ir, skirdami jam kiekvieną laisvą minutę. Ir, žinoma, partneriui nelieka nei laiko, nei jėgų.

Tad argi galima tikėtis, kad santykių, gyvuojančių tokiomis aplinkybėmis, neapleis aistra ir romantika?

Sustabdykite šią beprotybę ir liaukitės skirti visą savo laiką vaikui. Norėdami išlaikyti susidomėjimą vienas kitu, partneriai turi rodyti dėmesį ne tik vaikams. Pagalvokite, kur ir kada galite likti tik dviese, toli nuo šeimos ir buitinių problemų. Reguliariai pasprukite nuo rutinos. Praleiskite porą valandų restorane, ar parą – viešbutyje. Rinktis jums.

Pasidalinkite pareigomis

Kaip sugrąžinti aistrą

Jeigu vaiko priežiūros ir buities darbai suverčiami vienam žmogui (paprastai šis vaidmuo atitenka moterims), kvaila tikėtis, kad vakare jis bus žvalus, seksualus ir pasiruošęs meilės džiaugsmams.

Sudarykite tvarkaraštį, kuris tiks abiem: kas skalbia ir kada, kas lygina, o kas eina į konditerijos parduotuvę.

Svarbu leistis į kompromisus – būtent tame ir atsispindi tikroji meilė bei partnerio palaikymas. Padalinę krūvį pusiau, maloniai suvoksite, kad laisvo laiko atsirado daugiau. Ir jį galima skirti vienas kitam.

O kartais galite padaryti net šiek tiek daugiau: leisti savo sielos draugui pamiegoti savaitgalį, išplauti indus arba, pagaliau, užsisakyti maistą į namus.

Supraskite, kad meilė ir aistra nėra vienas ir tas pats

Kaip sugrąžinti aistrą

Kartais meilėje norime vieno, o sekse – visiškai kitko. Kai kurie mano, kad antrasis neįmanomas be pirmojo, nes jiems seksas yra būdas pasiekti didesnį emocinį intymumą. Tačiau ne visi žmonės sutinka su šiuo teiginiu. Pavyzdžiui, kažkam erotizmas, skirtingai nei meilė, gali maitintis agresija, valdžios troškimu ar sekseksperimentais.

Nesantaika intymiame gyvenime gali prasidėti ir dėl to, kad žmonės turi visiškai skirtingus lūkesčius.

Pabandykite suprasti vienas kito norus

Kaip sugrąžinti aistrą

Norėdami geriau suprasti, ko nori jūsų partneris ir, ar jo norai labai skiriasi nuo jūsų, atlikite su juo vieną paprastą pratimą. Abu padalinkite popieriaus lapą į du stulpelius. Kairėje pusėje užrašykite viską, kas jums asocijuojasi su žodžiu meilė, o dešinėje – asociacijas su žodžiu seksas.

Pirma, tokiu būdu jūs suprasite, kiek meilė ir seksas jums – tarpusavyje susiję arba nesusiję visai ir, negana to, suvoksite savo asmeninius troškimus.

Antra, galėsite palyginti savo požiūrį į seksualinę gyvenimo pusę su partnerio požiūrius ir, prireikus, pakoreguoti savo elgesį.

Leiskite sau būti egoistu

Kaip sugrąžinti aistrą

Šis patarimas tinka ir erotikos sričiai. Kai kurie žmonės galvoja tik apie tai, kad nenuviltų savo partnerio, visiškai pamiršdami apie savo malonumą. Baimė pasielgti ne taip, kaip patinka partneriui, verčia mus per daug susitelkti ties fiziologija. O jau apie savo troškimų demonstravimą iš viso nėra ką kalbėti.

Kai kurie taip gyvena metų metus, nesuvokdami, kad visa tai neigiamai veikia aistrą. Vargu ar jūsų pastangos pradžiugins partnerį, jeigu jis pastebės, kaip stipriai kas kartą įsitempiate.

Atsipalaiduokite, leiskite sau atsikratyti nerimo ir atsakomybės jausmo. Tiesiog mėgaukitės procesu ir per daug nesijaudinkite dėl galutinio rezultato.

Tam, kad patirtume susijaudinimą, turime kuriam laikui išeiti iš emocinio ryšio, pažvelgti į save, susitelkti į savo asmeninius pojūčius. Turime elgtis kuo savanaudiškiau, nes tik taip galima užmegzti erotinį ryšį.

Pridėkite žaismingumo

Kaip sugrąžinti aistrą

Mus mokė, kad santuoka – tai ištikimybė, patikimumas, komfortas, šeima. Kad tai rimtas reikalas, reikalaujantis atsakomybės ir protingo požiūrio. Kad tai viskas, ko mums reikia, ir viskas, dėl ko verta skirti laiką bei energiją. O žaidimai, seksualūs kostiumai, erotinės šėlionės, viliojimas, BDSM, ir kiti tabu pažeidimai te lieka už garbingos šeimos lizdo ribų.

Tačiau fantazijų įgyvendinimas, žaismingumas, flirtas, įvairovė – visa tai turi būti santykiuose, kad jie gyvuotų ir vystytųsi.

Žaidimas padeda peržengti kasdienybę ir išlaikyti jausmų aštrumą. Taigi nustokite galvoti apie santuoką, kaip apie išskirtinai rimtą darbą. Išlaisvinkite savo vaizduotę.

Partneriui paskirkite pasimatymą viešbutyje, flirtuokite su juo telefonu, skirkite laiko erotinei erdvei sukurti. Atminkite: meilėje turi likti vietos ne tik patikimumui, stabilumui, ištikimybei, o taip pat ir nuotykiams, romantikai bei eksperimentams.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas

Aistringi šventinės nakties siužetai

Ar prisimenate, koks azartas ir jaudulys mus apimdavo vaikystėje, kai slėpdavomės spintoje ar ieškodavome draugų...

Kodėl vyrams patinka analinis seksas?

Jei jūsų vyras pasiūlė užsiimti analiniu seksu, neskubėkite nutaisyti nepatenkinto veidelio ir paniškai išbėgti iš...

Kaip išsirinkti vibratorių?

Klausimas, žinoma, nepalyginamas su Hamletą kamavusiu klausimu būti ar nebūti, bet ir nėra labai paprastas....

Kaip suprasti, kad vyras tikrai tave myli?

Daugelis vyrų nėra pratę atvirai reikšti savo jausmus. Nemaža jų dalis tiesiog nežino, kaip tai...

Kaip vyrui mylėtis ilgiau?

Orgazmas yra ryški sekso pabaiga, tačiau proceso metu tai kartais sunku suvaldyti. Kai intymūs santykiai...

Kodėl vyras liaujasi mylėti moterį?

Vyras nustoja mylėti, kai yra totaliai kontroliuojamas. Jeigu moteris ima jam nurodinėti, ką ir kaip...

Rytinis ar vakarinis seksas – kuris geriau?

Rytinis ar vakarinis seksas – amžinas konfliktas! Sekso žaidimai daugeliui siejasi  su  vakarais ar naktimis,...

Masturbacija: vyriška ir moteriška. Nauda ir žala

Masturbacijos nauda ir žala. Vyrų masturbacija. Penki faktai, kurių, galbūt, nežinojai. Kada masturbacija gali būti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

4 × three =