Geriausios sekso pozos

morning glory GIF

Sekso pozos. Išleidę paskutinį atodūsį iš savo krūtinės, alsuodami saldžia palaima ir nuožmiu užsidegimu, staiga pagalvojate, kad būtų malonu išbandyti naujas sekso pozas? Labai pagirtina. Galų gale, kad ir kokia populiari, patogi ir maloni būtų misionieriaus ar jojikės sekso poza, yra daug naujų neišbandytų, ne mažiau jausmingų pozų, kurios gali atskleisti giliausią malonumo paletę. Ko mes jums ir linkime.

Peržiūrėję 122 Kamasutra paveikslėlių ir remdamiesi asmenine patirtimi :), išrinkome geriausias sekso pozas. To pakanka pirmą kartą paįvairinti ir į seksualinius santykius įnešti šiek tiek naujumo, jausmingumo ir ryškios ekstazės.

  • Patogiausios sekso pozos

Paprastai patogiausios sekso pozos yra pagrindinės ir dažniausiai pasitaikančios. Jos nereikalauja iš partnerių jokių transcendentinių pastangų, specialaus fizinio pasirengimo ir kūrybiškumo. Tačiau net ir subtilios tokių populiarių pozų variacijos yra iki šiol nežinomo seksualinio potencialo atradimas.

Katytės poza

Labai švelni ir jaudinanti poza, meilės, rūpesčio ir švelnumo vienas kitam įsikūnijimas. Nepaisant to, kad vyras yra iš nugaros ir partnerių akys nesusitinka, tai labai artimas kūno kontaktas.

Dažna, patogi sekso poza nesukelia jokių nepatogumų. Priešingai, padėję pagalvę po moters dubeniu, galėsite maksimaliai stimuliuoti daugelį erogeninių zonų, tokių kaip G tašką, P ir A taškus.

Moteris atsigula ant pilvo, skruostu įsiremia į patalus ir viliojančiai išstumia užpakaliuką į viršų, o tuo pačiu elegantiškai ir plastiškai išriečia apatinę nugaros dalį. Šlaunys yra suglaustos ir ištiestos išilgai. Vyras liečiasi savo karštąja zona į moters sėdmenis ir  remdamasis rankomis į lovą užima poziciją virš partnerės, keturiomis. Moters kojos tarp jo šlaunų. Kuo intensyvesnis ir gilesnis skverbimasis, tuo intymus kontaktas bus labiau jaudinantis. Katytės poza ypatingai jaudina abu partnerius.

Поза для секса #47 - Десерт

Šaukštelio poza

Iš pirmo žvilgsnio šaukštelio poza gali pasirodyti tingi ir vangi, tačiau iš tikrųjų, pradedant švelniomis glamonėmis, ji gali pažadinti aistrų ugnikalnį. Šaukštelio poza yra tokia patogi, jaudinanti ir natūrali, kad daugelis partnerių netgi mėgsta miegoti šioje pozicijoje. Šaukštelio sekso poza renkamasi ir seksualiniam pasitenkinimui nėštumo laikotarpiu, arba jei vienas iš partnerių turi antsvorio.

Abu partneriai guli ant šono, vyras – už moters. Ji sulenkia kelius ir šiek tiek pastumia sėdmenis atgal, kad būtų patogiau įsiskverbti. Galite gulėti ant lovos lygiagrečiai vienas kitam toje pačioje klasikinėje plokštumoje, arba galite praktikuoti skirtingus metodus: moteris susisuka į embriono padėtį, pozicionuodama save tarsi statmenai vyrui, pakeisdami šaukštelio padėtį iš gulimos į sėdimą. Pavyzdžiui, vonioje, kuri yra ideali vieta atsipalaidavimui ir seksui vandenyje.

Šaukštelio poza be malonumo ir patogumo, taip pat yra ideali sekso poza nėščioms moterims ir žmonėms su dideliu svoriu.

Поза для секса #26 - Переплет

Imperatoriaus poza

Esame tikri, kad ši sekso poza daugeliui pasirodys nauja, kai moteris guli ant šono, o vyras, klūpėdamas ir išskleisdamas kojas ar kaip jam patogiau, yra įsitaisęs moteriai iš nugaros. Šioje padėtyje penio įsiskverbimas bus vidutinis. Moterims tai gali būti aktualu, jeigu partneris turi didelį pasididžiavimą, o tai kompensuoja krūtinės, sėdmenų ir klitorio erogeninės zonos stimuliacija. Sekso poza „Imperatorius reiškia – jis nurodinėja, ji mėgaujasi.

Поза для секса #211 - Император

Leopardo poza

Ši sekso poza yra puikus „Reverse Cowgirl“ arba atvirkštinis atbulos jojikės interpretavimas. Žinoma, ši poza labiau  tinka aktyvioms moterims, mėgstančioms dominuoti intymiuose seksualiniuose santykiuose. Seksas leopardo pozoje yra puikus būdas suteikti gilų įsiskverbimo malonumą vienas kitam ir eksperimentuoti su analiniu seksu.

Vyras atsisėda ant kelių ir šiek tiek pasiremia ranka. Moteris atsisuka nugara, išskleidžia kojas, įsileisdama partnerį, ir pasilenkia tiesiomis rankomis remdamasi į lovą, tarsi keturpėsčia. Uždėdamas rankas ant jos sėdmenų, vyras gali kontroliuoti ritmą ir padėti moteriai judėti.

Sekso poza Leopardas yra patogi ir lengvai kaitaliojama su šuniuko poza ar bet kokia kita, kuomet vyras įsiskverbia iš nugaros.

Поза для секса #185 - Владыка

Cikados ant šakos poza

Šią pozą tikrai verta prisiminti tiems, kuriuos ypač traukia gyvuliškas seksas. Bet nesijaudinkite, sekso padėtis yra tiek pat grubi ir gašli, kiek ir jausminga bei švelni. Jėga, vyriškumas, absoliutus moters kūno savininkiškumas aiškiai juntamas dėl vyro pasilenkimo iš nugaros į grakštų moters kūną, kuris dar labiau sužadina seksualinę vaizduotę. Sekso poza Cikada ant šakos, tai poza, kai žaibo greičiu persipildo aistros taurė.

Поза для секса #71 - Спицы

  • Geriausios sekso pozos giliam įsiskverbimui

Stiprios pozos nėra pačios lengviausios ar paprasčiausios. Norėdami jas išbandyti ir juo labiau reguliariai jomis mylėtis, turite būti geros fizinės formos.

Plūgo poza

Vienas iš būdų paįvairinti pagrindinę pozą yra atsistojimas iš už nugaros: vyras stovi šiek tiek praskėtęs ir sulenkęs per kelius kojas tam, kad būtų lengviau išlaikyti pusiausvyrą, o moteris, gniauždama kojomis partnerio klubus, remiasi rankomis ant grindų ar lovos. Tuo pat metu vyras palaiko moterį taip, kaip jam patogu: už kulkšnių, klubų ar juosmens. Plūgo sekso poza suteikia gilų įsiskverbimą, tačiau iš partnerių reikalauja daug jėgų, ištvermės ir fizinio pasirengimo.

Ši padėtis idealiai tinka giliam penio įsiskverbimui į makštį ar analinę angą ir suteikia nepaprastai malonių pojūčių, stimuliuodama tris moters erogenines zonas – priekines makšties sieneles, klitorį ir slaptą G tašką.

Поза для секса #241 - Трезубец

Perskelto bambuko poza

Moteris guli šonu, vyras – klūpo. Moteris užmeta vieną koją ant partnerio peties, o kitą ištiesia ant pagrindo. Dinamiška sekso poza tinkanti abiem partneriams, kurios metu galite pakaitomis pakeisti kojas ir kuri leidžia mėgautis giliu įsiskverbimu.

Поза для секса #177 - Арфа

Delfinų poza

Šioje padėtyje taip pat pasiekiamas gilus įsiskverbimas, kuris suteikia malonų pojūtį abiem partneriams. Vyras, užimantis tokią padėtį –  dominuoja. Jis atsiklaupia, o moteris užima poziciją, atsiremdama pečiais ir užkeldama kojas ant partnerio krūtinės. Delfinų poza aktyviai stimuliuoja P tašką – ypatingai jautrią apatinės gimdos kaklelio sritį. Kuo labiau stimuliuojamas P taškas, tuo moteris labiau susijaudina. Šioje pozoje patogu mylėtis tiek tradiciniu, tiek analiniu seksu.

Delfino poza nors ir ne itin patogi ir lengva, tačiau ideali giliam įsiskverbimui ir ryškiam orgazmui pasiekti stimuliuojant jautriausias zonas.

Поза для секса #219 - Карамель

Amazonės poza

Sunku įsivaizduoti kitokį šios pozos pavadinimą, kai moteris, besimaudanti degančioje aistroje, abipusiame troškime ir tuo pačiu jausmingame artume, dominuoja ir demonstruoja karštą raitelės vaidmenį lovoje.

Tai yra viena iš geriausių pozų stimuliuojanti keletą jautrių moters erogeninių zonų vienu metu: G tašką, esantį ant priekinės makšties sienelės, 2-3 cm gylyje nuo įėjimo, ir tašką A, esantį ant makšties priekinės sienelės prieš gimdos kaklelį.

Vyras guli ant nugaros, plačiai išskleidęs bei sulenkęs kelius ir prispaudęs juos prie kūno. Moteris įsitaiso priešais jį klasikine varlės poza (šis pratimas dažnai sutinkamas tempimo treniruotėse). Šioje pozoje akcentuojami keliai, kojų pėdos sujungiamos už nugaros, kūnas šiek tiek pasviręs į priekį, rankos ant partnerio krūtinės. Vyras gali padėti moteriai, apglėbdamas jos sėdmenis rankomis. Jei norite ryškesnio pojūčio ir stipresnio orgazmo, pabandykite sekso metu naudoti analinį kaištį. Tai jums abiem suteiks labai daug malonumo.

Поза для секса #161 - Роза

Ožkos poza

Ne pati dažniausia, bet labai ugninga poza. Moters kūno padėtis šioje pozoje primena apšilimo pratimą prieš treniruotę. Kojos yra pečių plotyje, kūnas palinkęs į priekį, rankos remiasi į grindis. Moteriai ši užduotis nėra lengva, nes pasilenkimas yra tik maža dalis viso reikalo. Dar reikia ir pusiausvyrą išlaikyti. Ši Kamasutros poza yra labai panaši į Eifelio bokšto pozą ir tikrai patiks tiems, kurie dievina gilius įsiskverbimus.

Поза для секса #229 - Лассо

Jei siūlomos sekso pozos jums atrodo per daug atviros ar sunkios, neskubėkite jų iškart išbraukti. Galų gale partneriai turėtų pažvelgti į naujas glamonių rūšis, kaip į galimybę praturtinti savo seksualinę patirtį. Pradėkite nuo mažų eksperimentų – pagrindinių, patogių padėčių, pavyzdžiui, misionieriaus pozos, tik pasitelkiant penio žiedą iki akrobatinių.