Penio žiedų nauda. Tikros vyrų istorijos

Penio žiedai

Penio žiedai gali būti naudingi daugeliui žmonių. Visų pirma, erekcijos problemos ištinka bet kuriame amžiuje ir net užkietėjusiems sveikuoliams. Pizos bokštas, ir tas svyra, o mes juk kalbame apie gyvus žmones. Antra, tai ne tik vyro poreikis, kartais moteriai reikia daugiau sekso, nei jo vidutinės galimybės. O žiedas padeda pasiekti abu partnerius tenkinantį kompromisą. Kad ir kaip bebūtų, tai erekcinės problemos neturi būti priežastis atsisakyti sekso, nes čia į pagalbą atskuba paprasti, bet galingi penio žiedai.

Štai ką apie šį išradimą sako patys vyrai.

Sekso metu, mūsų su drauge abiejų pojūčiai keičiasi, ir tai yra labai malonu. Man patinka vibruojantys penio žiedai, kurie dovanoja be galo jaudinantį ir ilgesnį orgazmą. Man šis sekso žaislas skirtas ypatingoms naktims. Valdas, 28 metai.

Žmona ir aš jaučiame stipresnį intymų ryšį. Mano venos pradeda greičiau pumpuoti kraują, varpa tampa standesnė ir didesnė. Žiedas padeda ilgiau mylėtis, galiu labiau kontroliuoti procesą, be to patiriu stipresnį orgazmą. Maksimas, 33 metai.

Penio žiedai. Padidėja jautrumas

Mano jautrumas padidėja. Labiau patinka silikoniniai penio žiedai, nors ne taip dažnai juos naudoju. Mėgstu šiurkštesnius BDSM žaidimus. Penio žiedas geras tuo, kad neleidžia varpai suglebti pačiu netinkamiausiu momentu. Jonas, 50 metų.

Iš įdomumo pabandžiau ir iš karto įsimylėjau, nes varpa dirba visu šimtu procentų. Neperku kiniškų, tik žinomų pardavėjų parduodamus penio žiedus. Romas, 42 metų.

Aš nusipirkau pažangų modelį su su dviem varikliais, kad stimuliuotų klitorį ir sėklides. Vibracijos, atrodo, pasiekia net giluminius audinius, o tai man sukelia galingus orgazmus. Mergaitei jis labai patinka. Domas, 29 metai.

Penio žiedai suteikia spalvingą orgazmą

Žiedas padeda man ilgiau išlikti žaidime ir gauti spalvingą orgazmą. Varpa tampa šiek tiek sunkesnė, o moteris tai jaučia. Irmantas, 45 metų.

Aš jau nebe jaunas, o žiedas padeda pailginti erekciją. Dažnai jį naudoju. Keičiasi ir orgazmo pojūtis. Turiu įvairių žiedų versijų, sako 56 metų Vitalijus.

Turiu užveržiamą Lasso ir man jis labai patinka. Kartais net visą dieną nešioju, kaip slaptą papuošalą! Tai netrukdo atsipalaidavusiai varpai, padidina jautrumą ir net maloniai stimuliuoja, sako Renaldas, 26 metai.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas