Varpos dydis

Varpos dydis

Vidutinis vyro varpos dydis yra apie 15 centimetrų. 90% vyrų varpos ilgis būna 13-18 centimetrų. Todėl, jei ilgis atitinka šį diapazoną, tai galima laikyti norma.

Didžiausio penio savininkas gyvena JK ir jo ilgis siekia 34,5 centimetro, o mažiausias penis užfiksuotas JAV gyventojo, kuris yra tik 1 centimetro ilgio. Tačiau ir tokie – paklausūs, nes yra daug moterų, kurios mėgsta egzotiškus ir neįprastus vyriškus atributus.

Kieno peniai didžiausi?

Kažkodėl egzistuoja stereotipas, kad afrikiečiai turi ilgiausią varpą. Bet taip nėra. Priešingai stereotipams, po Afrikos saule gerai auga tik baobabai. Lentelėje parodytas maksimalus varpos dydis ir, juodaodžiai gerokai atsilieka nuo kitų.

– Anglija 26,7 cm

– Vokietija 21.6

– Danija 20.3

– Amerika 19.7

– Švedija 19.6

– Prancūzija 19.6

– Afrika 19

Tai varpos dydis

Kieno peniai mažiausi?

Taip pat yra statistinė lentelė, rodanti koks yra mažiausias vidutinis penio dydis pasaulyje.

– Anglija 7 cm

– Vokietija 8.9

– Amerika 9

– Prancūzija 9

– Afrika 10.2

– Švedija 12.7

– Danija 12.8

Varpos dydžio svarba

Penio dydis nesvarbu?

Ši frazė, žinoma, reguliariai kartojama, tačiau ji turi mažų netikslumų. Apskritai tiesa, kad moteriai patenkinti pakanka 13 centimetrų. O visa kita yra estetikos klausimas, nes kur kas maloniau liesti ir žiūrėti į ką nors įspūdingo. Ir, žinoma, nepamirškite, kad moters makšties gylis yra nuo 8 iki 13 centimetrų.

Plius varpos dydis turi ir neigiamą pusę, jei esate analinio sekso gerbėjas. Iš tiesų, mylintis analiniu būdu, kiekvienas centimetras yra svarbus ir jis gali būti lemiantis bei sukeliantis skausmingus pojūčius.

Kaip padidinti varpą?

Operacija

Šios operacijos metu chirurgai nupjauna audinį, kuris varpą laiko prie gaktos. Dėl to penis įgauna papildomų centimetrų – maždaug nuo 2 iki 5 cm. Tačiau operacijos trūkumas yra tas, kad varpa, būdama erekcijos būsenoje, nustos žvelgti į viršų, nors ir išliks tvirta. Nes, audiniai buvę prie pagrindo yra nupjauti ir negali laikyti susijaudinusio vyriško pasididžiavimo. Ši varpos laikysena yra paplitusi tarp pornografinių filmų aktorių, ir dabar mes visi žinome, kodėl.

Riebalų injekcijos

Šį metodą gydytojai taiko varpos padidinimui, sušvirkščiant riebalus tose vietose, kur reikia pastorinti. O riebalai išgaunami iš kitų paties paciento vietų. Tačiau kai kurias riebalų ląsteles organizmas atmeta, todėl šią operaciją reikėtų atlikti keletą kartų. Ir kiekvieną kartą rizikuojate užsikrėsti infekcija.

 Penio pompos naudojimas

Nors penio pompos labiau žinomos dėl savo poveikio erekcijai gerinti, jos turi ir kitų privalumų. Naudodamiesi penio pompa galėsite patirti didelę palaimą, nes siurbimas imituoja panašius į oralinio sekso metu patiriamus pojūčius. Dar vienas privalumas yra tas, kad padidėja penis. Gerokai suaktyvinta kraujotaka į vyriškumo simbolį reiškia, kad ne tik pagerės erekcija, bet ir pasieksite storesnės bei ilgesnės varpos efektą. Tuo maloniai nustebindamas savo antrąją pusę.

Kaip veikia ši pompa?

Penio pompoje vandens slėgis pasiskirsto tolygiai, dėl to varpos audiniai plečiasi vienodai. Taip pat, reguliarus pompos naudojimas suteikia stiprų impulsą ląstelių volumizacijai, natūraliai išlaisvinančiai augimo hormonus. Kiekvieno naudojimo metu įvyksta audinio hiperplazija, kuomet padidėja organizmo struktūrų – ląstelių skaičius. Penis reaguoja į nuolatinį audinių tempimą ir padidėja dėl nuolatinio raiščių tempimo, ląstelių dauginimosi ir galvutės išsiplėtimo. Opiumo parduodamas Hydromax5 penio pompa suteikia galimybę padidinti net iki 80% penio tūrio. Jau po pirmo bandymo pastebėsite žymų penio padidėjimą. Ši būsena truks iki 5 valandų. Reguliariai naudojant šitą pompą, penis aktyviai augs ir augimo rezultatai bus negrįžtami, tai reiškia, kad pasiektas rezultatas išliks visą gyvenimą, nebegrįš į pradinę būseną.

Tai yra puikus, neinvazinis, būdas, leidžiantis pasiekti tokių rezultatų

Penio movos prailgina penį

Penio movos pagrindinė paskirtis yra suteikti peniui apimties, ilgio ir papildomai stimuliuoti partnerės klitorį lytinių santykių metu. Tačiau yra ir kitas teigiamas movos efektas – ją užsidėjęs vyras silpniau jaučia stimuliaciją, todėl lytinį aktą gali tęsti tiek, kiek to reikia moteriškąjai pusei. Tai tikrai vienas iš efektyviausių sekso žaislų, galinčių gerokai prailginti meilės žaidimus be operacijų, injekcijų ir didelių pastangų.

Kaip teisingai išmatuoti varpą?

Norint nustatyti, koks yra varpos dydis, dažniausiai naudojami du komponentai – ilgis ir apimtis. Erekcijos metu penio ilgis yra matuojamas atstumu nuo galvutės leidžiantis iki papilvės, kur ji prasideda. Norint tiksliau išmatuoti, reikia tai daryti keletą kartų, skirtingų erekcijų metu, kadangi daug priklauso nuo nuotaikos, susijaudinimo stiprumo, aplinkos temperatūros bei laiko tarpo nuo paskutinių seksualinių žaidimų. Varpos apimtis matuojama atstumu aplink plačiausią varpos stormens vietą. Matuojant virvute, įsitikinkite, kad ji nėra elastinga. Matuojant apimtį, kaip ir varpos ilgį, nepakaks vieno karto.


Atrinkome priemones, kurios padės išsipildyti Jūsų troškimams.

Vibruojanti ir penį didinanti mova

Penį didinanti mova

Penį didinanti pompa

Penį didinanti pompa


Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis Opiumas