Ką reikia žinoti apie BDSM pradedančiajam

Kas yra BDSM

Kas yra BDSM? BDSM jau daugelį metų neišeina iš mados – daugiausia iššaukiančių drabužių ir ryškių fantazijų apie ypatingus pojūčius pavidalu. Tiesą sakant, BDSM praktika gali būti skausminga, atstumianti ir žeminanti, kas ne visiems priimtina, o seksas joje nėra privalomas.

Todėl tie, kurie nori išplėsti savo seksualinį akiratį, turėtų susipažinti su pagrindinėmis sąvokomis ir patys nuspręsti, ar nori tai išbandyti. Net jei nuspręsite, kad neverta, niekas netrukdo šiek tiek kitaip pažaisti su partneriu. Provokuojantys drabužiai atliks puikų darbą, o žinant jau egzistuojančios subkultūros pagrindus, galėsite netyčia peržengti per savo baimes ir pajausti kas tai yra.

Kas yra BDSM?

Pirmiausia turite suprasti, kas yra BDSM. Tai trijų trumpinių rinkinys:

  • BD – vergovė ir disciplina
  • DS – dominuojantis ir paklusnus
  • SM – sadizmas ir mazochizmas  

Kiekvienas formatas turi tam tikrą santykio tipą tarp viršūnės, tai yra dominuojančios (veikiančiosios pusės) ir apatinės, tai yra nuolankiosios (priimančiosios pusės). Bendrais bruožais tai yra riboto laiko sesija, kurioje naudojama įvairi praktika ir griežtas vaidmenų pasidalijimas. Prieš ar po sesijos, nepaisant įžeidinėjimų, plakimo ar, pavyzdžiui, karšto vaško liejimo, meiliai susiglaudę ir aistringai besibučiuodami gali eiti gerti arbatą be jokios nelygybės.

BD vergystė ir disciplina

BD reiškia partnerių fiksavimą, laikymą tam tikroje padėtyje dėka antrankių, supančiojant, surišant, pririšant ir taip toliau. Disciplina reiškia, kad pažeidus žaidimo taisykles, priklausomas partneris, nuolankusis bus nubaustas. Jeigu BDSM yra pavojingesnė lytinių santykių rūšis, tai bondage – pati pavojingiausia, kadangi apačioje esantis partneris visiškai atsiduoda jį valdančiąjam, kuris gali būti nestabilios psichikos. Todėl šie žaidimai tinkami tik patikrintiems partneriams ir pasitikintiems vienas kitu. Idealu būna tuomet, kai vienas iš partnerių pasitenkina, kai kontroliuoja nuolankiojo kūną ir judesius, o kitas pasitenkina savo bejėgiškumu ir pažeidžiamumu.

Dominavimas ir paklusnumas

Iš principo šios sąvokos sutinkamos ne tik seksualinio, darbinio gyvenimo bet ir šeimyninio gyvenimo istorijose. Klasikinis pavyzdys: vyras po moters padu – paklusnusis partneris ir, lyderiaujanti žmona – lyderis. Arba realiame gyvenime namie dominuojantis vyras, BDSM sesijos metu paklūsta moters reikalavimui vilkėti stringus su drambliukais. Paprastai kalbant, bet kurią vadovavimo partneriui rūšį galima pavadinti dominavimu.

Sadizmas ir mazochizmas

SM pagrindinė esmė yra skausmo suteikimas siekiant malonumo. Sadistas pasitenkina kankindamas, mazochistas – kentėdamas. Mazochistas dažnai priklauso paklusniojo rolei tik formaliai. Būna taip, kad mūsų įsivaizduojama didelio boso žmona yra mazochistė, tačiau BDSM žaidimuose atlikdama Dominuojančios rolę, ji reikalauja, kad paklusnus vyras ją muštų, badytų adatomis ar dar ką nors darytų. Jam tai gali nepatikti, tačiau jis negali atsisakyti to dėl išankstinio susitarimo. 

Kas yra BDSM? Jo taisyklės

Pagrindinis BDSM principas yra psichologinis nusiteikimas ir noras paklusti arba dominuoti savo sielos partneriui. Abu partneriai turi visiškai pasitikėti vienas kitu ir tuo pačiu parodyti abipusį norą sukelti arba patirti skausmingus pojūčius, kad kuo greičiau pasiektų orgazmą. Tokios linksmybės leidžia naudoti lengvą fizinį smurtą pliaukštelėjimo ir plakimo pavidalu, taip pat naudojant įvairią BDSM atributiką.

Standartiniams BDSM priedams priklauso įvairūs lateksiniai ar odiniai kostiumai, suvaržymo sistemos, antrankiai, bondažo juostos, vibratoriai ir kt. 

Žinoma, svarbus BDSM praktikos momentas yra partnerių sutikimas. Bet koks veiksmas, skausmo ar įžeidimo sukėlimas neturėtų būti patyčių pobūdžio ir pagrįstas visišku pasitikėjimu. Verta pradėti nuo lengvų formų ir, jei jos teikia malonumą, tačiau norite kažko daugiau, galite pereiti prie sunkesnių žaidimų.

Kas yra BDSM taisyklės

Kokie yra BDSM žaidimai?

Yra keletas BDSM žaidimų grupių, tarp kurių populiariausios:

Pliaukštelėjimas, plakimas ar flageliacija, kai pasitenkinimas pasiekiamas mušant partnerį botagu. Tai yra seksualinio žaidimo rūšis, kurios pagrindas yra skausmingų pojūčių sukėlimas smūgiais botagų, diržų, virbų ir kitų aksesuarų pagalba. Taip pat šiai kategorijai priklauso anksčiau imobilizuoto partnerio mušimas per drabužius.

  • Ponyplay arba dogplay. Tai dominuojančio ir paklusniojo partnerių žaidimas, kai paklusnusis partneris atlieka šuns vaidmenį, kuris nesiginčydamas vykdo visus šeimininko nurodymus ir užsakymus. Šiam žaidimui priklauso tokie aksesuarai, kaip antkakliai, pavadėliai, maitinimo dubenėliai ir t.
  • Bondažas – visiškas ar dalinis partnerio imobilizavimas. Tam naudojami įvairos pančiojimo juostos, antrankiai, virvės, lovos ir kėdės su virvelėmis.
  • Electric Play – antrosios pusės erogeninių zonų stimuliavimas naudojant elektrinius impulsus. Įvairūs prietaisai, kurie švelnių elektrinių bangų pagalba sugeba virpinti kūną, skausmą paversdami tam tikru malonumo laipsniu.

Ir tai ne visi galimi linksmybių variantai. Kiekviena pora pasirenka būtent tai, kas jai tinka. Pagrindinė užduotis yra visiškai atsipalaiduoti, pamiršti gėdą ir pasitikėti savo sielos draugu. Specialūs elektroninės erotinių prekių parduotuvės Opiumas produktai padės padaryti jūsų žaidimus intensyvesnius ir aistringesnius.

Kas yra BDSM? Pagrindinė taisyklė – saugumas, racionalumas ir savanoriškumas.

Почему фистинг- это так приятно? - Condom Shop

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas