Lesbiečių meilė

Lesbietės

Lesbietės ir jų meilė. Tai yra visiškai kitokia meilė. kitokie jausmai ir pojūčiai. Jos mėgaujasi ne lytiniais santykiais, lesbietės mėgaujasi ne seksu, bet intymia meile.

Šiek tiek istorijos

Lesbietės terminas kilo iš Lesbo pavadinimo – Graikijos salos Egėjo jūroje. Tai sala, kurioje gyveno poetė Sapfo (apie 610-580 m.pr.m.e.), aprašiusi meilę tarp moterų. Ar pati Sapfo buvo lesbietė, tiksliai nežinoma. Graikų poetė laikoma pirmąja moterimi, rašiusia eiles. Gimė aristokratų šeimoje, apsupta žymių to meto moterų gyveno Lesbos saloje. Mokė jas eilių, muzikos ir šokių. Daugelis Sapfo eilėraščių aukština moters meilę moteriai, tačiau, jei tikėti viena legendų, tai poetė nusižudė iš nelaimingos meilės vyrui – valtininkui Faonui. Uola, nuo kurios ji nušoko, vėliau tapo simboline vieta, kur žudydavosi nelaimingi įsimylėjėliai.

Lūkesčiai

Dviejų moterų meilė yra neskubanti meilė, ypatingą dėmesį skiriant preliudiniam žaidimui. Kartais jos mylisi ir myli viena kitą valandų valandas, mėgaudamosi bučiniais bei glamonėmis. Vyrai yra nekantrūs, jie nenori gaišti laiko išankstiniam žaidimui, aiškindami, kad tai greitai gali privest iki prostatito. Daugiausia, ką geba vyras – yra 20 minučių lytinio akto ir tik pusę moterų, pagal statistiką, tai tenkina. Tačiau kartais jos nori kur kas daugiau, ir kas žino, ar moteris nepakeis savo seksualinės orientacijos, nes vyrams sunku įvykdyti net šį minimalų poreikį.

Žaidimai

Itin dažnai elektroninėje sekso prekių parduotuvėje Opiumas lankosi moterys, kurios tariasi, renkasi ir gyvai diskutuoja apie būsimus pirkinius. Taip, jos mėgsta žaisti erotinius žaidimus. Jas domina viskas: nuo seksualių drabužių iki BDSM sekso žaislų, vaidmenų žaidimams. Joms negalioja jokie draudimai, jokie tabu, nes moterys nori mėgautis visomis joms siūlomomis galimybėmis.

Emocijos

Lesbiečių meilė gyva emocijomis: jos verkia, kai nori verkti, juokiasi, kai juokinga ir nebando nuslėpti savo meilės. Juk jos nelaiko to silpnybe. Emocijų buvimas pagyvina gyvenimą kartu, daro jį gyvesnį ir įdomesnį.

Ištikimybė

Jos nori būti ištikimos ir deda visas pastangas, kad bendras gyvenimas kartu, truktų ilgai. Pagal statistiką, 70% lesbiečių porų pasiseka. Ko negalima pasakyti apie tradicines poras.

Skausmas

Remiantis sekso terapeutų atliktais tyrimais, viena iš penkių moterų, lytinio akto metu jaučia skausmą. Kodėl? Dėl nepakankamo drėgmės kiekio makštyje, kas išprovokuoja mikro įplyšimus. Taigi vyrai mylėkite, jaudinkite moteris, negailėkite glamonių, kad nepakenktumėte jautrioms moterų karštosioms vietelėms ir sieloms mylimųjų.

Pasibjaurėjimas

Lesbiečių poros nesigėdija moters organizmo ypatumų, jos nebijo celiulito, nukarusių krūtų, menstruacijų ir panašiai. Todėl, šioje moteriškoje bendruomenėje, jos jaučiasi labiau pasitikinčios savimi. Daugelį vyrų gali įsiutinti net gaktos plaukai, tuo pačiu metu jie kalba apie savo gerą požiūrį į moteris. Žinote, sunku patikėti.

Pranašumas

Tai, ko lesbietės moterys negali toleruoti, yra vyro paviršutiniškumas ir susireikšminimas. Vyrų pokalbiai apie moterišką kvailumą, gali sugriauti bet kokius santykius. Banalūs juokeliai apie blondines ir vairuojančias moteris, jas tiesiog erzina. Nejaugi sunku pripažinti faktą, kad moterys yra savaip protingos, o vyriškas kvailumas, atsiprašau, taip pat užtikrintai gyvuoja. Be to, dvi mylinčios moterys neturi kuo dalytis, dėl ko peštis, nes jos abi yra moterys.

Tad mieli vyrai, rimtai pagalvokite apie požiūrį į moterį, nes lesbiečių meilė nėra tokia jau reta, nekalta, trapi ir juokinga.

Lesbiečių meilė


Parinkome Jums geriausius sekso žaislus ir priemones, kurie padės lengviau atrasti karštuosius taškelius, malonioje erogeninių zonų paieškoje.

Afrodiziakinis masažo gelis lubrikantas.

Lubrikantas gelis masažui

Dviejų galvučių, vibruojantis, besisukantis dildo moterų poroms

Vibruojantis dildo

 

 

Piršto mini vibratorius DiGiT, Hot Octopuss

Mini vibratorius


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Jūsų užsakytos aistros prekės bus patalpintos neperregimoje pakuotėje, be informacijos apie turinį ir anonimiškos! Pristatymas per 1–2 darbo dienas visoje Lietuvoje ir už jos ribų!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis Opiumas