Geriausias oralinis seksas

oralinis seksas
Geriausias oralinis seksas

Žmogus gali pamiršti, kur pasidėjo raktus ar kur gyvena, tačiau niekada nepamirš koks buvo patirtas oralinis seksas, net jeigu jis nebuvo itin geras. Norint, kad prisiminimai būtų kuo šiltesni ir geresni,  ir tokias glamones norėtųsi kartoti, verta pasinaudoti oralinio sekso patarimais iš žinovų patirties.

Geriausias oralinis seksas moters gyvenime

Suteikti malonumą moteriai mylint ją oraliniu būdu, ne taip paprasta. Kiekvieną moterį sujaudina skirtingi dalykai, ir troškimai nėra vienodi. Štai patarimai, kurie pravers kiekvienam vyrui.

Tinkama poza

Tinkama poza. Jeigu pati moteris nežino geriausios pozos, tuomet vyras gali imtis iniciatyvos. Jam reikėtų po jos sėdmenimis padėti pagalvę tam, kad dubuo pakiltų aukštyn. Tuomet, paguldžius ją ant nugaros, sulenkti ir nukreipti į šonus kelius. Kuo plačiau bus išskėstos šlaunys, tuo jam bus lengviau judėti. Patogiai įsitaisyti turi ir vyras, tad jam reikėtų priklaupti ant kilimo ar pagalvės, kad oralinis seksas dar labiau jaudintų.

Atsipalaidavimas

Atsipalaidavimas. Jeigu moteris jausis nejaukiai, nepatogiai ir bus įsitempusi, jai tikrai nepavyks pajausti viso oralinio sekso dovanojamo malonumo. Todėl vyras pirmiausia turi užtikrinti, kad jo meilužė būtų patogiai įsitaisiusi, ir niekur neskubėti.

Stimuliavimas ir erzinimas

Stimuliavimas ir erzinimasTam moteris galėtų panaudoti klitorio ar spenelių stimuliatorių, kuris suaktyvintų kraujotaką ir budintų geismą. Tam, kad oralinis seksas itin jaudintų, pradėti reikėtų glamonėmis, lėtais, švelniais lyžtelėjimais. Liežuviu paglamonėti klitorį, pereiti prie šlaunų ir vėl grįžti prie klitorio. Tempą ir intensyvumą reikėtų po truputį didinti.

Suprasti, ar moteriai patinka

Suprasti, ar moteriai patinka tai, ką jai daro vyras, galima iš jos neverbalinės kūno kalbos. Reikia klausyti kvėpavimo, stebėti žvilgsnį, stebėti, kaip juda jos klubai. Jeigu moteris mėgaujasi procesu, jos kvėpavimas po truputį gilėja  ir nevalingai aukštyn kyla klubai.

Vibratorius

Vibratorius. Dažnai moteriai vidutiniškai prireikia 25 minučių trukmės oralinio sekso tam, kad ji pasiektų orgazmą, todėl vyrui gali prireikti kantrybės ir ištvermės. Nuostabus pagalbininkas, kai praktikuojamas oralinis seksas, gali būti vibratorius. Šioje situacijoje praverstų nedidelis ir lengvai naudojamas. Vibratorių reikia pridėti prie klitorio, o liežuviu tuo metu glamonėti mažąsias lytines lūpas.

Tempo didinimas

Tempo didinimas. Oraliniam seksui įsivažiavus, vyras turėtų padidinti tempą ir spaudimą liežuviu. Vienoms moterims labiau patinka liežuvio judesiai aukštyn – žemyn, kitoms – iš šono į šoną. Kuris variantas moteriai labiausiai patinka, vyras turėtų suvokti iš moters kūno kalbos. Nereikėtų ir persistengti – liežuviu bandyti surašyti visą brailio raštą ant moters klitorio. Priešingu atveju oralinis seksas nebus aistringas.

Oralinio sekso finalas

Oralinio sekso finalasPajautęs, kad moteris sparčiai artėja prie orgazmo, vyras neturėtų daryti jokių pauzių ir toliau laikytis pastarojo laiko ritmo. Moteriai turi jausti, kad tuo metu vyras nenorėtų būti niekur kitur, tik tarp jos šlaunų…

Geriausias oralinis seksas vyro gyvenime

Nebūtų lengva rasti vyrą, kuris norėtų atsisakyti oralinio sekso. Keli nedideli niuansai iš moters pusės, privers jį pamėgti šį sekso būdą dar labiau.

Oralinio sekso pradžia

Jokiu būdu nereikia iš karto pulti prie vyro pasididžiavimo taip, tarsi atrodytų, kad paskutinį kartą jį matote. Pradėti reikia erotiškai, lėtai, švelniai, bet užtikrintai. Lūpas geriausia šiek tiek įtempti ir aplaižyti. Būtų tobula, jeigu panaudotumėte oralinio sekso lūpų blizgį, kuris vienu metu teiktų dvejopą poveikį – šildantį ir šaldantį. Viena ranka reikėtų prilaikyti penį, o burna jį švelniai apžioti, ir pradėti judesius aukštyn – žemyn. Retkarčiais žemiausiame taške, arčiau pagrindo, sustoti keletui sekundžių. Liežuviu sukti ratą po rato aplink varpos galvutę, kad oralinis seksas itin sujaudintų. Retkarčiais juo perbraukti išilgai penio, stimuliuojant raukšlę, kuri yra 2–3 cm atstumu nuo galvutės.

Vyrus jaudina moters žvilgsnis

Beveik visus vyrus jaudina jam į akis nukreiptas moters žvilgsnis, tuo metu kai ji burna glamonėja jo penį.

Oralinio sekso metu galima daryti ir trumpų pertraukėlių, kad burna, lūpos ir liežuvis šiek tiek pailsėtų. Vyras, tuo metu, peniu gali liestis prie moters krūtų, šlaunų, makšties, užpakaliuko.

Oralinio sekso metu svarbu ritmas

Besikeičiantis ritmas oralinio sekso metu reikalingas tam, kad išvengtumėte monotonijos. Tempą, ritmą, greitį ir glamonių stiprumą reikėtų pamažu didinti, o pajutus, kad vyras artėja prie kulminacijos, truputį sulėtinti. Toks švelnus paerzinimas veda prie stipresnio orgazmo. Ir būtų galima ištarti: oralinis seksas buvo nepamirštamas.

Vyro glamonės oralinio metu

Vyrui ne mažiau svarbu glamonės oralinio metu, tad nereikėtų apsistoti vien ties jo pasididžiavimu. Vyrams patinka oralinis seksas, kai glamonėjamos sėklidės, papilvė, glostomi sėdmenys, krūtinė, pilvas ar vidinė šlaunų pusė. Viena ranka galite suimti sėklides ir labai švelniai jas glostyti, retkarčiais spustelint šiek tiek stipriau.

Atsižvelgti į vyro troškimus

Moteriai reikėtų atsižvelgti į vyro troškimus. Neabejotinai moteris išties puikiai stimuliuoja, tačiau ir vyras gali būti įtrauktas į šį malonų procesą. Moteris turėtų švelniai paėmusi, uždėti vyro rankas sau ant galvos ir leisti jam bent keletą minučių pačiam kontroliuoti judesius, tempą ir gylį.

Stimuliuojantis oralinio sekso gelis

Prieš oralinį seksą moteris gali panaudoti nepakartojamą šios rūšies sekso priemonę – oralinio sekso gelį, kuris suteiks nepaprastus potyrius jo metu
Suprasite, kokioje temperatūroje pasiekiate didžiausią pasitenkinimą. Taip pat suteiks šaldantį arba šildantį poveikį ir, kas svarbiausia – lengvą dilgčiojantį efektą. Vyras niekuomet nepamiršk, koks buvo oralinis seksas su jumis..

Happy End arba laiminga pabaiga

Laiminga pabaiga. Orgazmui pasiekti vyrui reikia ritmiškų ir palaipsniui greitėjančių judesių, tad artėjant pačiai kulminacijai, technikos kaitaliojimą reikėtų užmiršti, nebent norėtumėte atitolinti orgazmą. Daugelio vyrų svajonė išsilieti į moters burną, ant jos veido ar krūtinės. Jei moteriai šis, galutinis, vyro patenkinimo taškas nėra priimtinas, ji mylimąjį apie tai turėtų įspėti iš anksto.

Oralinio sekso nauda, keletas faktų

 • Sperma savo sudėtyje turi įvairių naudingų mikroelementų, pavyzdžiui – kalcio, kuris atkuria dantų emalį ir stiprina dantenas.

 • Moteris, kurios oraliniu sekso metu nuryja spermos, kur kas rečiau vargina padidėjęs kraujo spaudimas.

 • Moksliniai tyrimai rodo, kad būsimo vaiko tėvo spermoje yra medžiagų, kurios slopina nėščiosios rytinį pykinimą.

 • Pasak daktaro G. Gallupo, vyriška sėkla, oralinio sekso metu patekusi į moters organizmą, yra itin stiprus antidepresantas.

 • Moteris, oraliniu būdu maloninanti vyrą, treniruoja veido raumenis, todėl mažėja smulkios raukšlelės.

 • Taip pat, nustatyta, kad moterims, kurių gyvenime, reguliariai vyksta oralinis seksas, mažėja pagurklis.

Oralinio sekso grėsmės, keletas faktų

 • Kad ir koks būtų malonus oralinis seksas, visgi yra keletas niuansų, kuriuos reikia žinoti prieš užsiimant juo.

 • Jeigu nėra laikomasi tinkamos higienos, moteris gali pasigauti infekciją iš partnerio burnos, arba vyras – infekciją iš makšties.

 • Oralinis seksas siejamas su gerklės vėžiu. Tačiau ne pats oralinis seksas sukelia vėžį, o jo metu, kaip ir įprasto sekso metu yra perduodamas žmogaus papilomos virusas. Mokslininkai teigia, kad gerklės ir burnos vėžiu dažniau serga oralinio sekso mėgėjai, dažnai keičiantys partnerius.

 • Oralinio sekso metu yra reali galimybė užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis tokiomis, kaip sifilis, gonorėja, pūslelinė, AIDS, virusinis hepatitas ir kt. Ypač rizikinga, jeigu partnerio dantenos yra pažeistos micro traumų.

Įdomybės:

 • Spermos skoniui kenkia rūkymas, alkoholio vartojimas, česnakai, svogūnai, aštrūs prieskoniai, riebi mėsa ir stipri kava.

 • Spermos skoniui poveikį turi organizme susikaupę toksinai. Kad juos pašalinti, reikia gerti daugiau vandens.

 • Spermos skonį gerina švieži vaisiai, ypatingai ananasai, persikai, mangai ir jų sultys. Jogurtas, agurkai, baklažanai, jūros gėrybės.

 • Apie 4 % moterų orgazmą patiria tik oralinio sekso metu.

 • Apie 8 % moterų oralinio sekso metu visada patiria orgazmą.

 • Viename šaukštelyje spermos yra 7 kcal.

 • Klitoris turi daugiau nei 8000 nervinių galūnių.

 • Apie 17 % vyrų jaučiasi netikėliais, jei partnerei oralinis seksas nepriimtinas, ir ji nesutinka mylėtis šiuo būdu.

 • Spermos sudėtyje esantys baltymai mažina raukšles.

 • Intelekto klausimas: Amerikiečių mokslininkai ištyrė, kad moterys su aukštuoju išsilavinimu labiau mėgaujasi oraliniu seksu už neišsilavinusias bendralytes. Tai ko gi jas moko universitetai?

 

Sekite mus Facebook paskyroje.