Ar moteris tikrai patyrė orgazmą!

Ar mergina patyrė orgazmą
 

Klausimas, ar mergina patyrė orgazmą – senas, kaip pasaulis.

Straipsnis skirtas emociškai stabiliems stipriosios lyties atstovams. Neskaitykite jo, jeigu nesate pasirengę susidurti su realybe ir neturite noro ją ištaisyti.

Tikriausiai ne viena dama norės pritrenkti Opiumą už slapčiausių paslaptėlių išdavimą. Tačiau iš tiesų šią natą padiktavo nuoširdi meilė tiek moterims, tiek vyrams ir noras, kad visi jaustųsi gerai.

Tačiau prieš pereinant prie to, kaip lengvai, ir beveik 100% tiksliai nustatyti, ar moteris patyrė orgazmą, raginame iš anksto atsikratyti visų galimų neigiamų jausmų, susijusių su mylimąja. Jeigu moteris imituoja orgazmą, didžiąja dalimi atvejų ji tai daro iš MEILĖS jums, o ne iš noro apgauti ir kaip nors pasinaudoti šio melo rezultatais.

Tiesa ta, kad jūs, vyrai, savo kartais liguistu išdidumu taip įbauginote damas, kad įsimylėjusi moteris patiria panikos priepuolį vien nuo minties prisipažinti jums, kad lovoje kažkas negerai. O jeigu jis mane paliks? O jeigu mirtinai įsižeis? Ir štai – jos kenčia, kartais verkia, bet nieko nesako, bijodamos jus prarasti.

Pirmasis postulatas toks: jeigu moteris vaidina orgazmą – didelė tikimybė, kad ji jus myli. Dabar nekalbėsime apie tas moteris, kurios vyrus naudoja, kaip gerovės didinimo šaltinį. Tai atskira tema ir, ko gero, taip pat vertėtų atskleisti jums nemažai ženklų, padedančių nustatyti, ar moteris džiaugiasi jūsų meile, dėmesiu, ar dovanos verte. Apie tai – kitame straipsnyje.

Taigi ar mergina patyrė orgazmą? Pateikiame 100 % tikslius požymius

Defokusuotas žvilgsnis

Spėjame, kad orgazmo metu, ir iš karto po jo, jūs patys vargu ar sugebate žvelgti budriu žvilgsniu tiesiai prieš save. Ir jeigu įtariate, kad jūsų partnerė simuliuoja, kartą sulaikykite ejakuliaciją, praleiskite moterį į priekį ir pažvelkite atidžiai į ją. Jeigu vyzdžiai ir žvilgsnis atrodo įprastai – deja, ji nebaigė. Nesvarbu, kiek aistringų aimanų ką tik išgirdote.
 
Makšties susitraukinėjimas
 
Opiumas ne gydytojas ir ne seksologas. Nesakysime „visoms“, bet daugeliui moterų orgazmo metu makšties sienelės labai intensyviai susitraukinėja. Sunku to nejausti, nuoširdžiai. Be to jos rankos ir kojos ima šiek tiek drebėti. Klausimas “Ar mergina patyrė orgazmą” – nebeaktualus. Jei pastebėsite šiuos ženklus, sveikiname, patyrė – jūs aukštojo pilotažo lakūnas.
 

Ar mergina patyrė orgazmą? Tęsiame toliau

 
Kūno judesiai
 
Moteris orgazmo metu silpnai save kontroliuoja, jeigu iš viso kontroliuoja, kuo asmeniškai abejojame. Jos kūnas išsiriečia, nagai glamžo paklodę, kojų pirštai įsitempia arba užsiriečia, burna plačiai atsiveria. Ji gali taip skausmingi įsikabinti į jūsų rankas ar pečius, kad sekančią dieną išryškėja mėlynės. Jei jūsų partnerė garsiai aimanuoja, bet nepastebite nė vieno iš minėtų dalykų – deja, greičiausiai, orgazmo N E B U V O.
 
Tankus kvėpavimas
 
Nenuostabu, kad seksas lyginamas su sportu. Jei partnerė rėkia iš “malonumo”, o jos kvėpavimas ramus ir tolygus – ji vaidina, mūsų drauge. Susijaudinusios moters požymiai visiškai kitokie: kvėpavimas dažnas, gilus, garsus, kartais švogždžiantis. Įkvėpimas ir iškvėpimas gali būti nutrūkstantys.
 
Neturime
Visi titrai ant veido
 
Suprantame, kad sekso metu nesate pasiruošę mėgautis jos grožiu. Bet vis tiek turėkite tai omenyje. Kai moteris pasiekia orgazmą, jos fiziologija apie tai tiesiog rėkia. Kūnas pradeda riestis nuo kaklo, atsiranda švelnus, truputį apsiblausęs, žvilgsnis, pusiau užmerktomis akimis, atlošiama galva. Skruostai nurausta dėl organizme pagreitėjusios kraujotakos ir kraujotakos į veidą. Taip, ir tai dar ne viskas. Jos šypsena gali pasikeisti ir net šiek tiek persikreipti.
 
Pašėlęs pulsas
 
Čia istorija panaši į kvėpavimą. Susijaudinusios moters širdis dirba itin aktyviai. Todėl esant ant jos jausite, kaip daužosi širdis. Jei plaka tolygiai ir ramiai – atsiprašome, drauge, bet ji imituoja.
 
Sėdmenys ir krūtinė
 
Orgazmo metu šios kūno dalys dažnai atšąla. Tačiau jos spenelių erekcija gali trukti dar 10 minučių po proceso pabaigos. Jei viskas sutapo, abejonių ar mergina patyrė orgazmą, neturi likti.
 

Ar mergina patyrė orgazmą? Jos elgesys po sekso

 
O dabar, vaikinai, atskleisime jums didžiulę paslaptį. Svarbiausią paslaptį, kuri, Opiumo pastebėjimais, daugumai vyrų vis dar nežinoma. 
Pasiruošę? Važiuojame?
Moteris, patyrusi orgazmą, jaučiasi P A T E N K I N T A. Kaip atrodo patenkinta moteris? Kaip katė, prisilaižiusi grietinėlės. Ji šypsosi, rąžosi, glaustosi, laižosi, spindi. Ir dar viena svarbi detalė – kaip taisyklė, ji jaučiasi dėkinga.
Žinoma, taisyklėje yra išimčių, tačiau dauguma moterų taip retai patiria orgazmą, kad jaučia neįtikėtiną dėkingumo antplūdį vyrui, kuris tai suteikė. Kaip tai išreiškiama, priklauso nuo moters. Galite gauti skanią vakarienę, masažą, minetą, arba…
Tačiau svarbiausias dalykas yra tai, kad ji žiūrės į jus kaip į Dievą, su visomis pasekmėmis. 

Jei viskas baigėsi, o ji iš karto ima pasakoti, kaip praėjo diena, arba lekia į vonios kambarį, ar arbatos – liūdna. Greičiausiai ji to nežemiško malonumo nepasiekė. Po tikro orgazmo moteris būna suglebusi, net mieguista ir, labai švelni. Ji nori likti toje būsenoje. Ji niekur neskuba. Dar, jeigu moteris po sekso būna blogos nuotaikos, jei ima jus drožti, ko nors reikalauti arba, neduok Dieve, verkti, tuomet patys pagalvokite, ar moteris patyrė orgazmą ar ne?


Maloniai kviečiame draugauti Instagram ir Facebook paskyrose, kurios ne juokais nustebins iki virpulio jaudinančiu, pikantišku bei naudingu turiniu.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas naujiems pojūčiams!

Jūsų užsakytos aistros prekės bus patalpintos neperregimoje pakuotėje, be informacijos apie turinį ir visiškai anonimiškai! Pristatymas per 1–2 darbo dienas visoje Lietuvoje ir už jos ribų!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriaierotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

 
Aistringi šventinės nakties siužetai

Ar prisimenate, koks azartas ir jaudulys mus apimdavo vaikystėje, kai slėpdavomės spintoje ar ieškodavome draugų...

10 vyrų neištikimybės priežasčių

Moters apsileidimas. Kiek kartų pasauliui buvo tvirtinama, iš moteriškų žurnalų šaukiama, kad vyrai iš tikrųjų...

Ko lovoje nori vyrai? Tęsinys.

Ko lovoje nori vyrai? Moterys atiduotų bet ką pasaulyje, kad tik tai sužinotų. Ar jiems...

Realios sekso scenos kine. TOP 18 filmų

Filmas sukėlė precedento neturintį ažiotažą, išprovokavusį skandalą aplink Warner Bros. Jauni hipiai pašėlusiai mylėjosi tiesiog...

Masturbacija: vyriška ir moteriška. Nauda ir žala

Masturbacijos nauda ir žala. Vyrų masturbacija. Penki faktai, kurių, galbūt, nežinojai. Kada masturbacija gali būti...

Kaip suprasti, kad vyras tikrai tave myli?

Daugelis vyrų nėra pratę atvirai reikšti savo jausmus. Nemaža jų dalis tiesiog nežino, kaip tai...

Kokie apatiniai drabužiai mėgstami vyrų?

Norėdamos pritraukti dėmesį ir sužavėti vyrą, turite žinoti, kokia merginos ar moters išvaizda ir aprangos...

Kuo vyrams patinka KALĖS?

Ar kada pagalvojote, kodėl vyrams patinka kalės? Priežasčių sąrašas ilgas ir, ko gero, nebaigtinis… Geros...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

9 + 15 =