Moteriškas orgazmas. Atpažinti simuliantę

Kaip atpažinti, kad moteris patyrė orgazmą

Kaip atpažinti kad moteris patyrė orgazmą? Ne kiekvienas moters lytinis aktas baigiasi orgazmu. Tačiau kartais atsitinka taip, kad dailiosios lyties atstovės taip sumaniai imituoja jį, kad vyrai apie tai net nesužino. Siekdami suprasti šį reikalą, Amerikos mokslininkai neseniai atliko įdomų tyrimą, kuriame bandė nušviesti orgazmo simuliavimo priežastis ir požymius.

Kokios yra tokio elgesio priežastys? Gautais duomenimis, moterų orgazmo imitavimas sekso metu pastebimas kas dešimtą atvejį. Seksologai ir psichologai, išanalizavę šį reiškinį, nurodo kelias to priežastis.

Kaip atpažinti, kad moteris patyrė orgazmą? Nori greitesnės pabaigos

Pirma priežastis, kai trokštama, kad seksas greičiau baigtųsi. Ši priežastis yra labiausiai paplitusi. Ne paslaptis, kad moterų seksualumas yra labiau pažeidžiamas nei vyrų: moterų libido arba geismą stipriai veikia psichologiniai veiksniai, susiję su problemomis darbe, vaikų ligomis ir kitais. Esant tokiai situacijai, ji gali imituoti orgazmą, nes tai yra lengviausias būdas kuo greičiau užbaigti lytinį aktą, kuris reikalauja jėgų ir visiškai jai nesuteikia malonumo.

Kaip atpažinti, kad moteris patyrė orgazmą? Bijo įžeisti vyrą

Antra priežastis, dėl vyro. Dažnai nutinka taip, kad moteris apsimeta didžiai susijaudinusia, nes bijo įžeisti vyrą prisipažindama, kad sekso metu nieko nejaučia. Arba kita pusė: moteris tai daro atsilygindama už visas partnerio pastangas. Psichologai mano, kad toks elgesys nėra naudingas ir gali sukelti tik problemų santykiuose. Juk kada nors apgaulė vis tiek bus atskleista. Be to, pačiai moteriai būtinybė nuolat slėpti tikrąją padėtį gali virsti psichologiniais sutrikimais ar net depresija.

Kaip atpažinti, kad moteris patyrė orgazmą? Baiminamasi pasirodyti frigidiška

Trečia, kad nepasirodyti frigidiška. Ši itin dažna priežastis, pasak ekspertų, yra labiau psichologinė problema, dažnai neturinti fiziologinių šaknų – visiškai frigidiškos moterys pasitaiko labai retai. Taip dažnai atsitinka, jeigu anksčiau moteriai buvo pareikštos pastabos apie jos šaltumą, kuris sukėlė kaltės ir nepilnavertiškumo jausmą. Tačiau užuot ieškojusi priemonių bei būdų, kurie padėtų pažadinti jausmingumą, mėgdžioja orgazmus, tikėdamasi, kad apie tai nesužinos partneris.

Kaip atpažinti, kad moteris patyrė orgazmą? Atpažinimo kriterijai

Moterų orgazminiai pojūčiai yra nepaprastai įvairaus pobūdžio, šių pojūčių paletė yra daug turtingesnė ir rafinuotesnė nei vyrų. Kiekviena moteris yra individuali ir orgazmo metu išgyvena savo unikalius jausmus. Tačiau mokslininkams pavyko nustatyti požymius, pagal kuriuos galima įtarti imituotą orgazmą.

Intonacija ir balsas

Jeigu moteris yra stipri, valinga ir tvirto charakterio, tada orgazmo metu jos garso takelis greičiausiai bus panašus į laukinės katės riksmus, o ne į aistringas dejones. Taip yra dėl to, kad kulminacijos metu jos balso diapazonas sugeba fantastiškai ir fantastiškai išsiplėsti.

Kvėpavimas

 Moteriško orgazmo metu įvyksta tokie pokyčiai: širdis plaka greičiau, o kvėpavimas tampa panašus į tą, kuris įvyko po šimto metrų bėgimo per labai trumpą laiką. Jei kvėpavimas orgazmo metu yra lygus ir ramus, kaip ir miegant,  tuomet ne viskas tvarkoje.

Kūno judesiai

Orgazmą patirianti moteris, susijaudinimo viršūnėje, dažnai užmerkia akis, gerokai atmeta galvą, išlenkdama kaklą. Jos veidas parausta arba šiek tiek parausta skruostai. Burna gali persikreipti, tarsi skaudėtų. Orgazmo metu vyzdžiai yra susiaurėję. Be to, moteriškas orgazmas gali būti jaučiamas susitraukinėjant makšties raumenims, nors tai trunka neilgai. Jei orgazmas yra pakankamai stiprus, moteris patiria konvulsinį rankų ir kojų trūkčiojimą, bei pulsacijas pilvo apačioje. Jeigu nėra nei vieno iš šių ženklų, moteris greičiausiai nejaučia nieko ypatingo.

Pozos

Faktas yra tas, kad 70% dailiosios lyties atstovių negali patirti orgazmo tik vaginalinių lytinių santykių metu, be jokios papildomos stimuliacijos vien dėl anatominių ypatumų. Tam yra skirti klitorio stimuliatoriai.

Elgesys po orgazmo

Iš tikrųjų orgazmą patyrusi moteris nešoks iš lovos iškart po kulminacijos, nes fiziologiškai jai reikia 5–10 minučių, kad atsigautų, tiesiogine šio žodžio prasme.

Apibendrindami psichologai sako, kad norint pasiekti harmoniją seksualiniame gyvenime, partnerių santykiai turėtų būti grindžiami visišku pasitikėjimu. Jei vyrui kyla bent menkiausias įtarimas, kad moteris klastoja orgazmą, būtina jį aptarti. Be abejo, galime kartu rasti šios problemos sprendimą. Svarbiausia yra norėti.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas