Kodėl vyras nenori sekso?

Kodėl vyras nenori sekso

Kodėl vyras nenori sekso? Kokios mes, vis dėlto, moterys esame nelogiškos būtybės. Mums atsisakyti vyro intymumo yra natūralu, bet kai gauname iš jo atsisakymą mylėtis, skamba tai, kaip įžeidimas su blogu atspalviu. Nesistengdamos suprasti priežasčių, užklijuojame įžeidžiančias etiketes ir leidžiame nutekėti mylimojo savivertei. Ir vis tik vertėtų išsiaiškinti, kodėl vyras nenori sekso?
Dar visai neseniai buvo tikima, kad vyrai, kaip ir šunys, galvoja tik apie seksą. O ponios, vengiančios santuokinių pareigų, sugalvodavo įvairių priežasčių, nuo kritinių dienų iki galvos skausmo. Šiais laikais akcentas pasikeitė. Ir vyrai vis dažniau atsisako artumo. Remiantis statistika 62% vyrų atsisako sekso dažniau nei jų gyvenimo partnerės, o 42% mylisi tik kartą per dvi savaites. Tokie duomenys buvo gauti atlikus sociologinę apklausą Didžiojoje Britanijoje. Kaip žinia, seksualinis nepasitenkinimas gali sukelti skyrybas. Tai kame šaknys?

1 priežastis kodėl vyras nenori sekso? Darboholikai nėra seksoholikai

Įtemptas darbo grafikas, stresas, pervargimas – tai dideli mūsų priešai bet kurioje gyvenimo srityje. Būtent dėl ​​jų mes neturime pakankamai energijos bei laiko draugams, vaikams ir net seksui. Ir kodėl, jūs galvojate, kad vyrai yra išimtis?

Pervargimas bei stresas juos taip pat veikia. O jei jūsų vyras yra ne samdomas darbuotojas, bet nuosavo verslo savininkas… Šiuo atveju darbas jam reiškia labai daug, kas atima daug energijos. Tai jo idėja ir jis yra atsakingas už žmones, net jei tai mažas verslas. Todėl, jei ištinka bet kokia darbinė krizė –  mintys apie intymumą pasitraukia į antrą planą. Apie kokį seksą gali būti kalba, kai jo gyvenimo pasiekimai gali būti sužlugti? Tokiais atvejais lovos scenos jam nepadės atsipalaiduoti, nors vilkėsite erotišką kūno kojinę ir šoksite striptizą.

O jei darbo nesklandumai ir stresai jo gyvenime vyksta reguliariai, pavyzdžiui, kaip kasdienis gaidžių giedojimas saulėtekio metu, tai anksčiau ar vėliau, net labai stipraus vyro nervų sistema neištvers ir subyrės po problemų jungu. Tuomet nervų sutrikimą teks gydyti ligoninėje, o ne pas asmeninę slaugytoją jūsų pačių lovoje.

Išeitis

Jei seksualinio potraukio sumažėjimas yra susijęs su kasdieniu stresu darbe, tuomet geriausias būdas pagerinti savo asmeninį gyvenimą ir atkurti jėgas bei sveikatą yra atostogos! Gero poilsio receptas yra paprastas – visus reikalus, nešiojamuosius kompiuterius ir kitas bendravimo su išoriniu pasauliu priemones paliekame namuose. Kelionei pakaks mobiliojo telefono ir fotoaparato. Pagrindinis dalykas yra ištempti savo vyrą iš įtemptos nervingos kasdienybės, o jau malonumai seks iš paskos. Aplinkos pakeitimas į romantiškesnę puikiai atpalaiduoja ir skatina seksualinius eksperimentus. Būkite kūrybingi ir tolerantiškesni.

2 priežastis kodėl vyras nenori sekso? Seksui trukdo liga

Galite nustebti, tačiau remiantis sociologiniais tyrimais, Europoje viena dažniausių vyrų sumažėjusio lytinio potraukio priežasčių yra antidepresantų vartojimas. Pasirodo, kad šio pasaulio galingieji, jausdami visą šią kasdienio gyvenimo priespaudą, vaistų pagalba bando pabėgti nuo streso. Šie išsigelbėjimo nuo depresijos būdai ir veda juos tiesiai į seksualinės srities problemas. Vienas gydomas, kitas luošinamas. Be to, pagal statistiką, dauguma hormoninių sutrikimų ir širdies ligų neišvengiamai turi įtakos vyro seksualinio aktyvumo sumažėjimui.

Išeitis

Ligas, be abejo, reikia gydyti. Ir, kaip žinote, daugelis vyrų nemėgsta lankytis pas gydytojus, vis atidėdami vizitus iki pat paskutinės akimirkos. O liga gali pasireikšti ne tik širdyje, bet ir žemiau diržo. Todėl, jei įtariate, kad kažkas negerai, o vyras neskuba skųstis savo sveikata, pati jį užrašykite pas gydytoją. Ir tempkite, tempkite, tempkite į registratūrą!

3 priežastis, kodėl vyras nenori sekso? Technologijos kenkia seksui

Nešiojamieji kompiuteriai, televizoriai, planšetiniai kompiuteriai, telefonai, žaidimų konsolės ir kiti šiuolaikinių technologijų stebuklai yra tikri laisvalaikio ėdrūnai. Prisėdome 5 minutėms patikrinti pašto – praskriejo valanda. Jei jūsų vyras negali atsisakyti tikrinti pašto ar skaityti naujienų socialiniuose tinkluose, jis pateko į tikrą programėlių priklausomybę ir paprasčiausiai pamiršo, kad laiko reikia skirti ir kitoms gyvenimo sritims. Naktį pakėlus galvą nuo ekrano, žinoma, jau norisi miego.

– Rytoj, rytoj, brangioji, – pavargęs sušnabžda. O rytoj viskas kartojasi.

Išeitis

Susitarkite, kad kiekvienas iš mūsų turi tik vieną valandą vakare interneto reikalams. Be to, kai kurias savaitės dienas padarykite išeiginėmis nuo technologinių problemų. Pamatysite, kiek laiko gali padovanoti tokia „tinklo dieta“. Ir jūs tikrai žinosite, kaip jį išleisti. Atnaujinkite patalynę, paklokite satino paklodes, apsivyniokite antklode ir gydykite pilką kasdienybę ryškiomis seksualinėmis fantazijomis.

4 priežastis, kodėl vyras nenori sekso? Tai tu

Taip, priežastis, kad vyras nenori eiti miegoti, vėluoja darbe ir nesiekia artumo, gali slėptis arčiau, nei jūs manėte. Be to, jo nenoro priežastis gali būti ir pernelyg didelis moters seksualinis aktyvumas ir, jos abejingumas. Dvasinio artumo, pasitikėjimo ir tarpusavio supratimo trūkumas vyrui, taip pat ir moteriai, yra intymumo atsisakymo priežastis. Tokiu atveju, prieš sprendžiant seksualines problemas, būtina išsiaiškinti santykius. Manote, kad kivirčai ir karšti aiškinimaisi tik skatina aistrą seksui? Bet jūsų vyras, ko gero, viską mato kitaip. Nuolat „drožiate“ savo vyrą – tada nenustebkite, jei jis kada nors pasakys lemiamą ne. Be to, nuolatinis rūpinimasis, kad ir kaip būtų keista, taip pat gali labai sugadinti santykius lovoje. Jei visą laiką klausite „ar užsidėjai kepurę, mano mažasis meškiuk“, tai anksčiau ar vėliau jūs pavirsite šio lokio motina. Ir jei šis meškiukas yra sveiko proto žmogus, tai jam nereikia antros motinos, ypač jo paties lovoje.

Išeitis

Pamirškite kraštutinumus – nekaupkite savo seksualinių jėgų savaitgaliui, kovo 8-ajai ar Bastilijos dienai, tačiau priversti mylimąjį kas vakarą lįsti po antklode, taip pat nėra gera mintis. Jei vyrui nusibos kasdienis seksas, jis pradės atsisakinėti ir apskritai nustos jus suvokti kaip savo geismo objektą.

Taigi leidžiamės ieškoti aukso viduriuko. Svarbiausia čia yra ne parengti konkretų šių „kūno treniruočių“ tvarkaraštį, o sukurti maksimalias sąlygas, kad intymumas būtų aistringa ir ne įprasta pareiga. Su auklėtojo sindromu viskas paprastai yra daug lengviau – dirbk su savimi, nustok atlikinėti už savo vyrą visokias smulkias pareigas, baimindamasi, kad jis gali viską sugadinti. Tegul sugadina. Padarys tai neteisingai 10 kartų, 11 – tą – taps profesionalu bet kokiu klausimu. Jei per savo 30–40 metų niekas jame neaugino vyro, tai atėjo laikas leisti jam augti pačiam ir išguiti berniukišką silpnumą.

5 priežastis, kodėl vyras nenori sekso? Seksas yra, bet ne čia

Priežastis yra šiek tiek panaši į aukščiau aprašytą, tik jau užleistos formos. Vaikystėje visi berniukai, pakankamai prisižaidę su mėgstamomis mašinėlėmis, lėktuvais, savivarčiais, paspirtukais, greitai pakeitė savo aistros objektą kažkuo labiau intriguojančiu. Berniukai auga, įpročiai išlieka. Jei vyrui atsibodo užsiimti seksu su viena moterimi, tada jis ją keičia kita. Galbūt jūs nepatiriate aistros malonumų dėl vienos paprastos priežasties – jūsų vyras turi kitą moterį.

Išeitis

Būtent šią priežastį, kaip paaiškėja, sunkiausiai pašalinti. Gražus apatinis trikotažas, striptizas ir kiti klastingos, viliojančios moters atributai nebeteiks efekto. Problemos čia yra daug gilesnės, todėl reikalingi kardinalūs sprendimai. Jei nenorite būti nuošalyje, nebijokite ryžtingai atsisveikinti su pasenusiais santykiais, kuriuose seksas net nebegyvena. Jei vis tiek sutinkate su šiomis žaidimo taisyklėmis, tuomet galite drąsiai susirasti meilužį. Ir net ne iš keršto, o dėl savęs, mylimosios, dėl fizinės ir psichinės sveikatos. Tada savivertė išliks nepakitusi, o gera nuotaika garantuota!

Linkime, kad nei jums, nei jūsų vyrui niekada neskaudėtų galvos. O jei ir suskausta, tai gydykitės ne tabletėmis, o senu patikrintu metodu – aistringomis meilės scenomis!

Jei ir tai nepadeda, užkerėkite meilę! 🙂


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas