Penio žiedai. Vyriško orumo sargybiniai

varpos žiedai

Varpos žiedai. Mįslė: koks prietaisas gali visiškai pakeisti jūsų seksualinį gyvenimą tik už kelis ar keliasdešimt eurų, naudojant nedidelį silikono gabalėlį? Atsakymas: Varpos žiedai. Kai pagalvoji, tai yra nuostabūs dalykai. Be unikalaus sugebėjimo teikti daug džiaugsmo už nedidelius pinigus, jie taip pat yra velniškai įvairūs: nedaugelis sekso žaislų turi tokį didžiulį medžiagų ir funkcijų pasiūlymų. Norėdami suprasti, kodėl jie apskritai reikalingi ir kurie varpos žiedai jums tinkamiausi, perskaitykite išsamų mūsų vadovą.

Kam varpos žiedai apskritai reikalingi?

Ir tuoj pat sugriausime mitus: Lietuvoje susiformavęs pavadinimas erekcijos žiedai nėra ypač teisingas. Tai reiškia tarsi tik vieną tikslą. Na, pagerinti erekciją. Tiesą sakant, žiedai būna įvairūs ir tinka daugybei kitų malonių dalykų. Dar viena išankstinė nuostata yra mintis, kad žiedai reikalingi tik tiems, kurie turi kažkokių problemų. Ne, iškilus realioms problemoms, jie tikrai puikiai padės, tačiau net jei abi pusės  yra viskuo patenkintos, varpos žiedai taps tikrai šauniu dalyku, kuris pridės naujų, įdomių pojūčių, dovanos ryškesnius orgazmus ir suteiks daugiau malonumo. O malonumo niekada nebūna per daug!

Eikime iš eilės, kokios galimybės atsiveria:

Erekcija

Veikimo principas negali būti paprastesnis: žiedas uždedamas ant varpos ir ją suspaudžia. Poveikis: organas lieka užpildytas krauju, dėl kurio potencija išlieka ilgesnė. Ne šiaip ilgesnė, bet ir tobulesnė: varpa bus kietesnė ir didesnė nei įprastai. Tai naudinga tiems, kurie turi tam tikrų problemų: visi esame tik žmonės, visko pasitaiko. Jei erekcija nėra pakankamai stipri arba trunka nepakankamai ilgai seksui ar masturbacijai, žiedai grakščiai išspręs situaciją. Jei nėra jokių problemų, varpos žiedai tiesiog padidins galią ir matmenis, tai visada malonu.

 Ilgiau trunkantis seksas

Antra šauni savybė yra veiksmingas atitolinimas orgazmo. Tam tikslui varpos žiedai dedami ant varpos pagrindo už sėklidžių, arba ant pačių sėklidžių. Suspaudimas šiose zonose leidžia pratęsti lytinį aktą gana ilgam laikotarpiui. Penio žiedas yra nepakeičiamas tiek objektyvių problemų, tokių kaip priešlaikinė ejakuliacija, tiek per trumpos ejakuliacijos atveju: moterims orgazmui pasiekti reikia daugiau laiko nei vyrams. Vienas žiedas – ir abipusė harmonija yra patenkinama.

 Pojūčiai

Paradoksalu, tačiau žiedas vienu metu ir nuslopina pojūčius ir juos paaštrina. Užlaiko ejakuliaciją, tačiau padidina jautrumą ir prideda skanių pojūčių. Tai kiekvienam individualus momentas, bet kodėl gi nepaeksperimentuoti? Daugelis vyrų džiaugiasi pačiu penio žiedo dėvėjimo pojūčiu, lengvas veržimo jausmas gali būti labai malonus. O jau uždelstas orgazmas tampa ypatingai stogą nunešančiu.

 Estetika

Tai tiesiog gražu. Bet kokie varpos žiedai padarys penį didesniu ir tvirtesniu.

 Vibracija

Vibruojantys varpos žiedai yra atskira sakmė apie malonumą. Šiuo atveju,  logiška, kad vibracijos dėka prie visų minėtų privalumų pridedama papildoma stimuliacija. Visų pirma, tai patinka klitoriui: veikia, kaip klitorio vibratorius dėvimas ant varpos, kuris organiškai integruojasi į poros seksą, nenutraukiant proceso. Jums nereikia jo laikyti, rankos lieka laisvos glamonėms, viskas sklandžiai vyksta savaime. Labai patogu.

Antras, ne mažiau įdomus dalykas, bet ne toks populiarus – varpos žiedai gali stimuliuoti vyrą įvairiose, strategiškai svarbiose srityse. Ypač galingi varpos žiedai gali paversti ją tikru vibratoriumi, suteiksiančiu malonumą abiem partneriams.

 Pasirinkime teisingai

Išsitempiantys varpos žiedai

Tai elastingi žiedai, kuriuos galima lengvai ištempti, norint uždėti ir nuimti. Populiariausios medžiagos yra silikonas, PVC, termoplastinė guma arba elastomeras.

Standūs

Žiedai, pagaminti iš tankių medžiagų, dažniausiai – odos (būkime atviri – dirbtinės) ir metaliniai. Jie yra labai gražūs ir dažnai naudojami BDSM sekso žaidimuose. Odiniai žiedai būna reguliuojamo dydžio su Velcro arba kniedėmis, todėl jie, taip pat, yra gana saugūs ir tinka pradedantiesiems, kuriuos vilioja tokia estetika. O štai metaliniai varpos žiedai labiau tinka pažengusiems vartotojams. Jie paprastai nenusiima, todėl metaliniams žiedams reikia daugiau patirties ir atsargumo. Klasikiniame sekse juos naudoti yra gana sudėtinga, todėl dažniau pasirenkami sadomazochistinėms pramogoms.

 Pagal efektą

Tiesą sakant, bet kokie varpos žiedai turės didžiulį poveikį: erekcijos žiedai atidės orgazmą, o žiedai dedami ant kapšelio šiek tiek sustiprins erekciją. Bet jei norite maksimalaus poveikio, turite pasirinkti kokio efekto norite?

 • Erekcijai sustiprinti ir atrodykite įspūdingai: renkamės varpos žiedus, užmaunamus ant varpos stormens.
 • Orgazmo nutolinimui ir sekso prailginimui: renkamės didelius žiedus, maunamus už sėklidžių. Tokio žiedo skersmuo turėtų būti tinkamas – orientuojamės į 5 cm. Atskiri žiedai kapšeliui nėra labai patogūs aktyviam seksui, tačiau jie yra gražūs.
 • Viskas viename. Ir erekcija galingesnė, ir malonumas ilgesnis: tiesiog imame varpos žiedus tinkančius viskam. Tai yra dviejų žiedų rinkinys, dedamas ant penio ir ant sėklidžių, arba tie patys du žiedai, turintys vientisą dizainą. Pastarąjį galima dėvėti ant varpos stormens bei pagrindo, arba ant stuomens ir kapšelio – tokie žiedai laikosi tvirčiau.

Pagal vibraciją

Vibruojantys varpos žiedai teikia ypatingą malonumą, todėl čia ir sustokime platesnei apžvalgai. Tai vienintelis žiedų tipas, kuris, pagal vyrų tvirtinimą, stovi ypač garbingoje vietoje, lyginant su įprastais: vis dėlto tai yra tarsi kompaktiški vibratoriai.

 • Klitoriui. Žiedas sekso metu prisiglaudžia prie klitorio galvutės ir teikia išorinę stimuliaciją, kuri yra palaiminga toms moterims, kurios patiria orgazmą tik tokiu, klitoriniu būdu. Šių žiedų variklio dalis paprastai nėra ilga, todėl jie geriausiai veikia glaudžiose sekso pozose. Rinkitės plačius ir didelius žiedus, jie paprastai turi stiprią galią, o tai yra tai, ko reikia aukščiausio lygio malonumui. Varpos žiedai su visokiais juokingais čiuptuvais ir antenomis, kuriuos pigių sekso žaislų gamintojai mėgsta uždėti ant jų, realybėje neteiks jokio efekto. Kiečiausi modeliai yra Hot Octopuss Atom Plus žiedas, skirtas poroms ir, pigesnis, bet itin aukšto lygio žiedas Release Together iš Penkiasdešimties pilkų atspalvių kolekcijos

Vibruojantį penio žiedą moterys gali naudoti ir be partnerioVibruojantį penio žiedą moterys gali naudoti ir be partnerio. Pavyzdžiui, uždedame jį ant falo imitatoriaus ar kitokio dildo ir… voila, turime vibratorių kiškutį. Arba naudojame žiedą atskirai nuo visko, pavyzdžiui, kaip įprastą išorinį stimuliatorių klitoriui.

 • Tarpvietei. Pati tarpvietė yra labai jautri vieta. Joje sukoncentruota daug nervų galūnėlių, todėl plotas tarp sėklidžių ir išangės jautriai reaguoja į glamones. Ir tai yra tam tikras išorinis prostatos stimuliavimas, esančios būtent po šia vieta. Jai skirti žiedai paprastai būna didesni ir skirti dėti ant varpos pagrindo. Kaip, pavyzdžiui, Double Game iš Love to Love. Niekas netrukdo naudoti tokį žiedą ir klitoriui stimuliuoti, tereikia pasukti prietaisą kita kryptimi.

O pats galingiausias variantas – Hot Octopuss Atom Plus: jis turi net du variklius, todėl vienu metu, iš tarpvietės stimuliuojamas ir klitoris, ir sėklidės. Opiumas negalėtų rekomenduoti to, kuo netiki. Sąžiningai, jei rinksitės žiedą su vibracija, rinkitės brangesnį variantą. Priešingu atveju, vietoj malonumo, patirsite barškantį nusivylimą, išskyrus padidėjusį klitorio jautrumą.

Jei biudžetas yra nedidelis, bet norite varpos žiedo su vibracija, efektyviau įsigyti įprastą žiedą ir vibro kulką atskirai.

 Labiausiai neįprasti varpos žiedai

 • Išangės stimuliacija. Sukūrimo logika yra aiški: jei galima sutalpinti dar daugiau malonumo į vieną mažą daikčiuką, tuomet tai ir reikia padaryti. Taip atsirado žiedai, suporuoti su analiniu kaiščiu, kuris stimuliuos prostatą sekso metu. Jau pats žiedas kuria ryškesnį orgazmą, plius – prostatos stimuliacija – dar ryškesnį. Turite tikrą bombą. Didžiulis pliusas tame, kad yra modelių su vibracija ir be jos. Žinoma, vibruojantys varpos žiedai malonumo teiks maksimaliai, tačiau ir kaina yra atitinkama. Jei norite džiaugtis be didelių išlaidų – ne bėda, žiedas su įprastu kaiščiu taip pat suteiks daug džiaugsmo.
 • Dvigubas įsiskverbimas. Žiedai su priedais yra dar vienas įdomus variantas. Iš esmės tai yra papildomas falas, pritvirtintas prie varpos erekcijos žiedu. Teikiama papildoma aktyviosios pusės stimuliacija ir dvigubai daugiau malonumo teikiama gaunančiajai pusei.
 • Aštrių pojūčių gerbėjams yra elektrostimuliaciniai žiedai. Jie veiks jautrias vyrų sritis elektros impulsais, o tai gali būti labai pikantiška patirtis.
 • Ši istorija yra susijusi ne tiek su sekso funkcionalumu, kiek su keistenybės, grožio ir dominavimo žaidimais. Pavyzdžiui, yra žiedai su pavadėliu (nerekomenduojama vaikščioti viešose vietose), penio movos per visą varpos ilgį (netinkami įsiskverbimui, bet ypatingai gražūs) arba odinės suvarstomos movos (jei kažkada norėjote išbandyti korsetą).

 Kaip nustatyti dydį

Kapšeliui ir varpos pagrindui penio žiedai gaminami maždaug vienodo dydžio ir šis parametras nevaidina didelio vaidmens. Tačiau renkantis penio stormens žiedą – dydis svarbu. Žiedas turi atitikti varpos skersmenį: netvirtinkite pernelyg laisvai, bet, taip pat, ir nesuveržkite  iki tol, kol užtirps. Norėdami tai padaryti, iš tikrųjų turite sužinoti penio skersmenį. Čia padės matavimo juosta ir šiek tiek primiršta mokyklos laikų matematika. Pagaliau geometrija pravers realiame gyvenime, nuostabu.

 • Apvyniojame juostą aplink pagrindą – gauname perimetrą.
 • Apskaičiuojame skersmenį iš jo pagal formulę N / π, kur N yra spindulys. Padalijame spindulį iš π, tai yra maždaug 3,14.

 Pavyzdys: apjuosta matavimo juosta parodė varpos spindulį 11 cm. 11 / 3,14 = 3,5 cm. Pasirodo, kad varpos skersmuo yra 3,5 cm.

 Elastingas žiedas pasirenkamas šiek tiek mažesnis nei varpos dydis. Tačiau metalinius žiedus saugumo sumetimais reikėtų rinktis atvirkščiai, šiek tiek didesnius.

Jei nenorite vargti su skaičiavimais arba varpos žiedai gaunami kaip dovana ir nėra galimybės atlikti matavimų, yra du supaprastinti variantai:

 • Žiedų rinkinys. Labai patogu įsigyti rinkinį su kelių dydžių žiedais – dažniausiai nuo 2,5 iki 4 cm. Taigi galite išbandyti įvairius variantus ir suprasti, kuris dydis tinka labiausiai. Rinkinys taip pat ekonomiškai naudingesnis, nei pirkti atskirai.
 • Užveržėjas. Tai universalus karys minimalizmo šalininkams: lengvai pritaikomas bet kokio dydžio peniui. Be to, jį galite reguliuoti eksperimentuodami stiprumu. Taip pat užveržėjas gali būti naudojamas tiek varpos stormeniui, tiek pagrindui vienu metu.

 Naudojimo patarimai

 •  Būtinai užtepkite šiek tiek lubrikanto žiedo vidinėje pusėje, kad būtų lengviau uždėti ir netrintų. Jei žiedas pagamintas iš tamprių medžiagų, lubrikantas turėtų būti tik vandens pagrindu, kad jų nesugadintų.
 • Varpos žiedai uždedami ant pusiau stačio penio. Jei sulauksite visiško pasirengimo užkariavimui, uždėti žiedą bus labai nepatogu, atsiras rizika jį sugadinti.
 • Jei naudojate prezervatyvus, algoritmas yra toks: pirmiausia uždėkite žiedą, palaukite pilnos erekcijos, tik tada – prezervatyvą.
 • Plaukų pašalinimas intymiose vietose leis lengviau ir maloniau naudoti žiedą. Tai ypač svarbu žiedams dedamiems ant kapšelio, ir odiniams su Velcro.

Naudojant kartu su prezervatyvais yra dar pora niuansų:

 • Naudojant prezervatyvus, žiedus geriau rinktis dedamus ant pagrindo už sėklidžių, o ne ant varpos stormens – kad žiedas netrintų prezervatyvo, ir jo nesuplėšytų.
 • Jei vis tiek norite žiedo ant stormens, pirmenybę teikite iš elastingų medžiagų pagamintiems. Jie yra mažiau rizikingi nei žiedai, pagaminti iš metalo arba su aštriais ir kietais elementais, pavyzdžiui, kniedėmis.

 Saugumas

 Ar saugu naudoti varpos žiedus? Visiškai. Tačiau svarbu juos naudoti pagal instrukcijas, nepamiršti ir neperlenkti, nes kitaip galite patirti nemalonumų. Todėl laikykitės paprastų, bet svarbių taisyklių:

 • Varpos žiedai nešiojami ne ilgiau, kaip 20–30 minučių. Pakartotinis naudojimas – ne anksčiau kaip po valandos, kad kraujotaka spėtų visiškai atsigauti.
 • Po sekso nepalikite žiedo ant savo penio. Be to, neužmikite jį dėvėdami ir nenaudokite būdami neblaivūs, kad, netyčia, nepamirštumėte.
 • Neturėtumėte jausti skausmo, tirpimo ar šalčio pojūčių. Jei pajutote nemalonius pojūčius, varpos žiedai turėtų palikti lytinius organus.
 •  Atkreipkite dėmesį į varpos spalvą. Puiku, jei varpa šiek tiek patamsėjo arba tapo rausva – tai natūrali kraujo srauto pasekmė. Bet jei ji pakeitė spalvą į mėlyną, violetinę ar įtartinai blyškią – skubiai pašalinkite.
 •  Jei turite kokių nors ligų ar urogenitalinės sistemos uždegimų, pirmiausia pasikonsultuokite su gydytoju.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „penis rings, their use. Gifs“

Sekite mus Facebook paskyroje