Kuo skiriasi feromonai nuo afrodiziakų?

Kuo skiriasi feromonai nuo afrodiziakų?

Kuo skiriasi feromonai nuo afrodiziakų? Uch ir įdomi šiandien, labai laukta, tema. Afrodiziakai ir feromonai bei jų panaudojimas kosmetikoje. Tema plati, tačiau pabandysime trumpai nupasakoti visą esmę.

Kaip atsiranda trauka? Kas traukia žmones vienas prie kito ir lemia seksualinį potraukį?

Kvapai daro didžiulę įtaką mūsų emocijoms ir jausmams. Kiekvienas iš mūsų turime savo mėgstamus kvapus, tačiau yra specifinių medžiagų, kurios gali turėti įtakos seksualiniam elgesiui. Taigi važiuojame.

Feromonai, tai aromatinės molekulės – markeriai, pernešančios informaciją apie žmogų: amžių, lytį, reprodukcinės sistemos (RS) sveikatą, pasirengimą intymumui, apie būsimų palikuonių sveikatą ir t.t. Pavyzdžiui, moteris gali būti nuostabaus grožio, bet jeigu ji yra nevaisinga arba turi rimtų sveikatos problemų, susijusių su RS, tuomet feromonų gamyba blokuojama, ir vyrai ja nesidomi. Tas pats nutinka maitinant krūtimi (tai būdinga žindymo laikotarpiui).

Taigi kuo skiriasi feromonai nuo afrodiziakų?

Feromonai veikia instinktyviai, sukeldami sudėtingus nervinius procesus smegenyse, ir tai tikrai veikia. Natūralūs feromonai yra kinrožė, ambra (medžiaga, susidaranti kašaloto žarnyne), muskusas (medžiaga, išskiriama kai kurių rūšių gyvūnų patinų, pavyzdžiui, bebrų, ondatrų ir kt.), ricina, katžolė ir afrikinis akmuo. Tai gana retos ir brangios medžiagos, naudojamos parfumerijoje.

Afrodiziakai – medžiagos, skatinančios RS gaminti nuosavus feromonus, kurie gydo visą organizmą, didina jo išteklius, nes sveika RS yra sveikatos rodiklis. Stipriausi afrodiziakai: jazminas, šampaka, osmantas, tuberoza ir ylang-ylang. Vyrams tinka pušys, pačiuliai, muskato riešutai ir citrusai. Moterims – bergamotė, vanilė, cinamonas, citrinos ir saldieji apelsinai. Beje, moterys gali naudoti ir vyriškus afrodiziakus: jie padidina testosterono kiekį, o vyras tai pajunta ir prisiriša prie tokios moters, nes jaučia savo jėgą šalia jos. Štai kokios paslaptys!

Feromonų paskirtis – pritraukti priešingos lyties individus. Dėl žmonių socializacijos evoliucijos metu, jų išskiriamas feromonų kiekis palaipsniui mažėjo, nes norint susirasti porą nebereikėjo specialių medžiagų. Žmonės gali bendrauti kalbos dėka ir užkariauti antrąsias puses ne tik fizine jėga, kaip įprasta gyvūnams, bet ir kitomis savybėmis – intelektu, išmintimi, socialiniu statusu ir t.t. Nepaisant to, žmogaus organizmas vis tiek išskiria tam tikrą feromonų kiekį. Šias medžiagas suvokia specialūs vomeronasalinio organo receptoriai, esantys nosies ertmėje.

Neturime
16,88

Kuo skiriasi feromonai nuo afrodiziakų?

Natūraliai išskiriamų feromonų kiekis kiekvieno žmogaus gali skirtis. Tai tikriausiai ir yra viena iš priežasčių, kodėl kai kurie žmonės yra populiaresni tarp priešingos lyties nei kiti. Dažnai nutinka taip, kad, pavyzdžiui, vyras išoriškai neatrodo niekuo ypatingas, tačiau moterys dėl jo pamišusios. Ir atvirkščiai. Čia viskas apie feromonus.

Šiuolaikinė kvepalų pramonė jau seniai perėmė feromonų ir jų sintetinių analogų sukeliamą poveikį. Dabar kiekvienas gali įsigyti kvepalų su feromonais ir padidinti savo natūralų feromonų lygį, kad taptų labiau pastebimi priešingos lyties atstovų. Tai tikrai veikia, ir daugelis jau naudoja feromonus beveik kiekvieną dieną, niekam neatskleisdami savo populiarumo paslapties.

Kaip veikia feromonai?

Feromonų veikimo principas – sukelti seksualinį susijaudinimą ir lytinį potraukį priešingai lyčiai. Feromonai į organizmą patenka per uoslės organus. Jie yra bekvapiai, išskyrus koncentratus, turinčius charakteringą kvapą, paslėptą po kvepalų aromatu. Mūsų internetinė parduotuvė Opiumas siūlo geriausius vyriškus ir moteriškus feromonus rinkoje. 

Kas yra afrodiziakai?

Afrodiziakai, tai specialios augalinės arba sintetinės kilmės medžiagos (eteriniai aliejai, gėlių ir augalų šaknų ekstraktai ir kt.). Skirtingai nuo feromonų, kurie veikia mūsų potencialius seksualinius partnerius, afrodiziakai taip pat veikia ir mus, sustiprindami intymius troškimus, padidindami seksualinį aktyvumą ir pakeldami bendrą tonusą bei nuotaiką.

Afrodiziakų taip pat yra daugelyje maisto produktų, kuriuos valgome, pavyzdžiui, imbiere, salieruose, migdoluose ir kai kuriose jūros gėrybėse (austrėse, midijose). Visuose šiuose produktuose yra medžiagų, kurios teigiamai veikia žmogaus seksualumą, didina libido, suteikia jėgų ilgesniam lytiniam aktui, sustiprina mylėjimosi jaudulį ir kt. Yra daug preparatų, kurių pagrindą sudaro afrodiziakai. Neliko nuošalyje parfumerija. Nuo seniausių laikų specialūs rytietiški prieskoniai buvo vertinami ir naudojami kuriant ypatingo efekto kvepalus. Anksčiau jie buvo labai brangūs, o dabar dėl chemijos pramonės ir farmacijos pasiekimų yra prieinami visiems. Tiesa, ne visi apie tai žino.

Kaip veikia kvepalai su afrodiziakai?

Pagrindinis afrodiziakinių kvepalų veikimo principas yra bendrai skatinti abiejų partnerių seksualinį aktyvumą, ne tik fizinę trauką, kaip feromonai. Kai kuriais atvejais feromonų ir afrodiziakų poveikis gali būti panašus, tačiau verta atminti, kad šios medžiagos turi skirtingą natūralią paskirtį.

Skirtumas tarp feromonų ir afrodiziakų yra tas, kad feromonų paskirtis – pritraukti ir sujaudinti, o afrodiziakai – skatinti seksualinį aktyvumą ir suteikti jėgų. Prekyboje taip pat turime įspūdingai veikiančių hibridinių kvepalų, papildytų feromonų ir afrodiziakų mišiniu, tokių kaip Réjouissance kvepalai vyrams ir Réjouissance kvepalai moterims. Šie kvepalai pasižymi magišku poveikiu, yra išbandyti praktiškai ir rekomenduojami daugelio pasaulio seksologų. Verta išmėginti!

Tikimės, kad ši informacija jums bus naudinga ir jau aiškiau, kuo skiriasi feromonai nuo afrodiziakų?

​Visiems meilės.


Prisijunkite prie mūsų gausių ir draugiškų grupių socialiniuose tinkluose:

   


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais? Ne?

Išbandykite – liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Apgailestausite tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas naujiems pojūčiams!

Jūsų užsakytos aistros prekės bus patalpintos neperregimoje pakuotėje, be informacijos apie turinį ir visiškai anonimiškos. Pristatymas truks 1–2 darbo dienas visoje Lietuvoje ir už jos ribų!

Vibratoriaidildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Aštuoni seksualiai savimi pasitikinčios moters požymiai

Aštuoni požymiai, kuriais pasižymi seksualiai savimi pasitikinti moteris Gundančios, formos, primerktų akių slystantis žvilgsnis, paslaptinga šypsena,...

Vibratoriai poroms. Kaip jais naudotis?

Vibratoriai poroms yra sekso žaislai, padedantys paįvairinti poros seksualinį gyvenimą. Tai prietaisai, kurie suteikia naujų...

Šuniuko stiliaus sekso pozos

Pati gamta mums sufleruoja, kad turėtume mylėtis kaip šuniukai. Daugeliui šis būdas niekada nebūna nuobodus...

Moters erogeninių zonų žemėlapis

Moterų erogeninės zonos yra slaptas kokybiško sekso žemėlapis. Dauguma stipriosios lyties atstovų niekada negalvoja apie...

Geriausi vyrų draugai: vaginos ir masturbatoriai

Vyrui, neturinčiam nuolatinės moters intymiems santykiams, labai trūksta seksualinio pasitenkinimo. Natūralu, kad jam dažnai padeda...

Kaip prailginti seksą?

Viena dažniausių problemų seksualiniame poros gyvenime yra per greita ejakuliacija. Tačiau kur yra normos, riba...

9 dalykai, kurių vyrai nori lovoje

Palikdami nuošalyje juokelius apie kefyrą ir televizoriaus pultelį, apie kuriuos, kaip manoma, lovoje gulintys vyrai...

10 vyrų neištikimybės priežasčių

Moters apsileidimas. Kiek kartų pasauliui buvo tvirtinama, iš moteriškų žurnalų šaukiama, kad vyrai iš tikrųjų...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

4 + eighteen =