Kaip įkalbėti vyrą sekso žaislams?

Kaip įkalbėti vyrą išbandyti sekso žaislus

Kaip įkalbėti vyrą išbandyti sekso žaislus miegamajame, neįžeidžiant jo orumo?

Jeigu gyvenate kartu, greičiausiai jums jau pavyko iššifruoti pagrindinius jo įpročius. 

– Pavyzdžiui, kolegė žino, kad prie savo boifrendo negali prieiti per patrankos šūvio nuotolį, valandą po to, kai jis grįžo iš darbo. Jų poroje idealus laikas kontraktams – praėjus 30 – 40 min. po sočios vakarienės. Kai jai reikia kažko paprašyti arba atsiprašyti už nuopolius, tenka veikti tramdytojų principu – mesti kauliuką, luktelėti ir tik po to žengti į narvą.

Svarbu!

Stenkitės, kad pokalbis apie intymiąją kosmetiką ir žaisliukus sutaptų su vyro giedra nuotaika.

Kaip įkalbėti vyrą išbandyti sekso žaislus miegamajame? Teisingai pradėkite pokalbį. 

Vyrai užuominų nesupranta, todėl beprasmiška pradėti iš toli. Kita vertus, grubus tiesmukiškumas taip pat nė per žingsnį nepriartins prie užsibrėžto tikslo.

Supažindinant vyrą su žaisliukais, jums padės anonsinė reklama. Tikriausiai tai vienintelis kartas, kai marketinginis produktas gali pasirodyti naudingu.

Pagrindinė šios gudrybės sąlyga: makaronus kabinti reikia sąžiningu nekaltos mergelės veidu. Papasakokite jam, pavyzdžiui, kad naršėte socialiniuose tinkluose, ieškodama troškinio recepto ir, o Dieve, iššoko langelis su laimingos moters nuotrauka. Po ja buvo užrašas: “Kaip pasiekti orgazmą per 5 minutes”. Spustelėjimas atvedė į erotinių prekių parduotuvę Opiumas.com, kur jums buvo atskleista esminė gyvenimo tiesa.

Sukurkite kvapą gniaužiančią istoriją, kuri pasibaigtų fraze: “būtų labai įdomu išbandyti… ”. Užtvirtinimui galite iškapstyti įdomių straipsnių ar epizodų iš filmų suaugusiems, kuriuose naudojami žaislai ir parodyti jam. Tada pasibalnokite bangą ir atlikite galutinį, kompleksiškai psichologinį “nukentėjusiojo” paruošimą naujovėms.

Kaip įkalbėti vyrą išbandyti sekso žaislus miegamajame? Uoliai neįtikinėkite.

Kai kurioms moterims nelabai pasisekė. Jų gyvenimo palydovais tapo princai ant sniego baltumo ponių. 

Tad, jeigu vyras “alergiškas” erotinių prekių parduotuvėms, jokiu būdu neimkite jo įtikinėti, verkti, trypti kojelėmis, grąžyti rankas, maldauti, juo labiau kelti ultimatumų. Padarykite savaitės pertrauką, apgulkite jo pilį, o po to vėl grįžkite šturmuoti tvirtovės.

Leiskite jam žinoti, kad esate nusiteikusi labai rimtai. Tegul jis periodiškai pakliūva į atverstus ir “netyčia” pamirštus uždaryti N18 puslapius arba forumus, kur aptarinėjami žaisliukų naudojimo įspūdžiai.

Kaip įkalbėti vyrą išbandyti sekso žaislus miegamajame? Įteikite jam dovaną. 

Visi be išimties mėgsta prezentus (ypač be priežasties, ir ypač – naudingus). Padovanokite išdidžiąjam smagų ir kokį nekaltą žaisliuką asmeniniam naudojimui. Tam puikiai tinka nebrangus, neutralios kinder kiaušinio formos masturbatorius.

Būkite tikra, kad likęs vienas, vyrukas būtinai pratestuos dovaną. Kai tik jis išbandys ir pats įsitikins, kad tai “veža” – prasidės visuotinis atšilimas, kuris paskatins tolimesniems eksperimentams.

Leiskite jam visiškai kontroliuoti procesą. 

Įduokite vyrui į rankas, pavyzdžiui, vibratorių kiškutį arba klitorio stimuliatorių ir išdidžiai pareikškite, kad suteikiate visišką carte blanche. Leiskite jam su jumis daryti viską, kas tik šaus į galvą. Visiškai tikėtina, kad jis nepraleis progos realizuoti savo slaptų fantazijų. 

Įsigykite poroms pritaikytą žaisliuką. Bus viskas dar paprasčiau. Kur kas lengviau pastūmėti žmogų pokyčių link, kai jis mato, kad yra kažkam naudingas. 

Vibratorius dviem – nuostabus dalykas miegamajame. Šis sekso žaislas atrodo, kaip atverčiamas telefonas – raskladūškė. Prisimenate tokį? Ir telaimina Dievas jų kūrėjus. 

Kaip įkalbėti vyrą išbandyti sekso žaislus miegamajame? Pabaigai. 

Turėkite omenyje, kad aukščiau pateikti patarimai suveiks tik adekvačiuose ėjimuose. Nėra prasmės naudoti šių strategijų, jeigu norite vyrui iš karto užsegti strap-on, ar užsodinti ant dildo, o tas nelaimingasis dar niekuomet nebuvo susidūręs su panašiais reikalais. Nervinis šokas būtų garantuotas. 

Derinkite troškimus su realybe, iš pradžių pratindamos jį prie nuosaikesnių naujovių ir tik vėliau kelkite kartelę!

Apskritai, gal liaujamės skaityti ir einame bandyti!

zainab313.tumblr.com post 139629665161 Porn Photo Pics

Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite – liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame pamėgti mus Facebook paskyroje. Ten nebūna nuobodu.

Mylintis ir mylimas Opiumas