Ką daryti, jeigu dingo aistra?

vakuuminis klitorio stimuliatorius. Nemokamas pristatymas - Opiumas.com

Ką daryti, jeigu dingo aistra?
Patarimai, kaip grąžinti seksualinį potraukį partneriui.

Vyro ir moters santykiai neišvengiamai pereina kelis evoliucijos etapus, iš kurių viename, partnerių intymiame gyvenime emocinis intensyvumas pastebimai nuslūgsta. Santykiuose dingus aistrai, pora išgyvena vieną pirmųjų rimtų krizių. Abiem ima kilti klausimai, kodėl santykiuose nebeliko buvusios ugnies, nors jausmai partneriui neatvėso. Laimei, tai dar ne pabaiga: prigesusią liepsną galima vėl įžiebti. Kaip tai pasiekti?

Galutinė analizė

Užbėgant už akių santykių sukrėtimui, būtų pravartu paanalizuoti bendrą savo gyvenimą. Tuo pačiu bandyti prisiminti, kuriuo momentu nuskambėjo pirmieji pavojaus varpai. Kada dingo aistra. Kada pradėjote prarasti susidomėjimą vienas kitu seksualiniame kontekste.

Rutina buityje, monotonija sekse, senos nuoskaudos ar banalus nuovargis? Išsiaiškinkite, kada ėmėte vengti intymumo, prisidengdami liūdnai pagarsėjusia migrena ar sanarių skausmu. Gali paaiškėti, kad intymūs santykiai atšalo dėl kokios nors konkrečios priežasties. Verta apie tai diskutuoti ir, visko gali būti, kad aistra sugrįš į ankstesnę būseną. Dažniau kalbėkitės, prisiminkite, kodėl įsimylėjote savo partnerį. Primink tai ir jam ir sau. Ir nepamiršk paklausti, kodėl jis ar ji tave įsimylėjo.

Dingo aistra. Aplinkos pakeitimas

Kaip žinia, seksas turi būti ne tik reguliarus, bet ir įvairus. Santykiams atnaujinti kartais užtenka pakeisti aplinką, sugalvoti erotinių žaidimų scenarijų ar ką nors ekstremalaus, pavyzdžiui, mylėtis balione. Galų gale tiesiog pakeisti įvaizdį ir garderobą. Beje, norint atgaivinti aistrą, nebūtina nuomotis apartamentų prabangiame viešbutyje: galite atnaujinti savo miegamojo interjerą, kad jis būtų kuo romantiškesnis. Tačiau svarbiausia – nepamirškite praleisti kažkiek laiko atskirai vienas nuo kito. Bent dieną per mėnesį.

Vizualizuokite

Psichologai tvirtina, kad jeigu ko nors trokštama, reikia tai vizualizuoti. Tuomet tai tikrai virs realybe. Prisiminkite savo ankstesnes emocijas partneriui, karštas mintis apie jį, reikšmingas akimirkas, bučinius ir žodžius, iki kol jūsų seksualinis gyvenimas tapo nuobodus. Pabandykite elgtis kaip anksčiau, atrodykite seksualiau, naudokite kvepalus, kurie jam ar jai patiko. Mintyse atkurkite savo pirmąjį pasimatymą restorane, pirmąją naktį, romantišką kelionę. Pabandykite paskęsti šioje būsenoje, o įtikinamas mėgdžiojimo žaidimas labai greitai duos vaisių.

Dingo aistra. Stereotipų laužymas

Kai santykiai atšąla, geriausias pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra atsisakyti senų įpročių. Kalbant apie seksualinius santykius, konservatyvumas yra visiškai nepriimtinas. Leiskite sau peržengti įprastas ribas, eksperimentuoti, įgyvendinti drąsiausias savo fantazijas. Net ir tokios smulkmenos, kaip foninė muzika, nauja sekso poza ar sekso žaislai gali sukurti stebuklus intymiame gyvenime. Svarbiausia negąsdinti partnerio siekiant naujovių ir prisiminti, kad aistra santykiuose yra kalneliai: visada bus pakilimų ir nuosmukių. Tik nereikia sėdėti ir laukti naujo rato, tada medaus mėnuo tęsis amžinai.

10 vyrų neištikimybės priežasčių

Moters apsileidimas. Kiek kartų pasauliui buvo tvirtinama, iš moteriškų žurnalų šaukiama, kad vyrai iš tikrųjų...

7 moterų neištikimybės priežastys

Kodėl moterys būna neištikimos? Jei santykiuose moteris nepatiria intymumo, o šalia atsiranda žmogus, pasiruošęs suteikti...

Erotinės vyrų fantazijos

Erotinės vyrų fantazijos intymiomis temomis kartais neturi nieko bendra su mergaitiškomis, vanilinėmis, svajonėmis, kurios mums...

Psichologai taip pat teigia, kad suplanuotas seksas, kaip bebūtų keista, taip pat padeda kurti santykius. Kai visą dieną gyveni laukdamas vakaro, tai labai kursto aistrą.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite – liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame pamėgti mus Facebook paskyroje. Nuobodu nebus.

Mylintis ir mylimas Opiumas

WordPress PopUp Plugin