Kaip sekso žaisliukai gali pagerinti jūsų seksualinį gyvenimą

sekso žaislai

Erotinės prekės arba sekso žaislai – nauda

Dažnai sekso žaislus naudojančios poros gali gerokai pagerinti savo seksualinius santykius. Sekso žaislų naudojimas yra įdomus būdas pagardinti jūsų santykius, tuo pačiu sustiprinant poros intymumą. Sekso žaislų nauda yra milžiniška, įskaitant tai, kad treniruojami jūsų Kėgelio raumenys – tam puikiai pasitarnauja kėgelio kamuoliukai, kiaušinėliai ir kitos erotines prekes. Erotiniai žaislai neginčytinai gerina libido. Šiame straipsnyje mes kartu su specialistais bandysime atsakyti į dažniausiai pasitaikančius klausimus, susijusius su sekso žaislais.

Kodėl verta naudoti sekso žaislus?

Sekso žaislo nauda yra monumentali. Geras seksas gali pagerinti sveikatą ir savijautą , pakeldamas tonusą, nuotaiką ir sustiprindamas fizinę savijautą. Jų naudojimas gali kardinaliai pakeisti seksualinį gyvenimą ir suteikti daugiau malonumo jūsų gyvenime.

Pagerina makšties sienelių elastingumą

Erotiniai žaislai leis jums jaustis puikiai, taip pat pagerins jūsų kraujotaką. Jie taip pat gali padidinti makšties sienelių tonusą ir elastingumą bei padidinti makšties išskyrų išsiskyrimą, kurių su amžiumi gali sumažėti dėl blogėjančios sveikatos ar vaistų šalutinio poveikio.

Vyriški masturbatoriai

Vyriški masturbatoriai, penio pompos, penio žiedai, analiniai kaiščiai gali pagerinti ar sustiprinti erekcijos funkciją, siūlydami įvairią seksualinę stimuliaciją, kurios neįmanoma atlikti skvarbaus sekso metu.
Seksas tai ne tik lytinis aktas, tai yra tik vienas iš sekso būdų. Masturbatoriaus Pulse Duo Lux“ naudojimas gali būti labai malonus jums abiem, jei skverbtis neįmanoma. Daugelis porų negali turėti lytinių santykių dėl fizinių ar emocinių problemų, todėl vibratoriaus ar masturbatoriaus naudojimas gali padėti susidoroti su šia problema. Patyrę šlapimo pūslės ar prostatos operacija, turintiems erekcijos, priešlaikinės ejakuliacijos problemų masturbatoriai gali grąžinti pasitikėjimą savimi.
Erotiniai žaislai iš stiklo ir metalo yra puikus būdas mėgautis temperatūros kaitos žaidimais, nes juos galima švelniai pakaitinti šiltame vandenyje arba atvėsinti šaldytuve (ne šaldiklyje ir ne verdančiame vandenyje), kad sukeltų visiškai kitokį seksualinį pojūtį, kokį mėgsta daugelis sekso mylėtojų.

Ar tai nesugadins mano įprasto seksualinio gyvenimo

Naudojant su partneriu, sekso žaislai suteikia poroms galimybę visiškai kitaip išreikšti save seksualiai ir padidinti savo seksualinį malonumą, ypač kai jie naudojami partneriui padrąsinti ir paskatinti.
Poros gali naudotis vibratoriais, masturbatoriais, BDSM ir fetišo sekso technikos priemonėmis, kad padidintų savo seksualinį pasitenkinimą, suteiktų įvairovės santykiams, kurie neleis nuobodžiauti, ir padarys seksą įdomų. Lytinis aktas su tuo pačiu asmeniu per daugelį metų šiek tiek pabosta, tačiau erotiniai žaisliukai gali paversti seksualinius santykius įdomesniais, malonesniais ir pikantiškesniais.
Sekso prekes taip pat yra puikus būdas sužinoti, kokiomis aplinkybėmis patiriamas orgazmas, ypač jei nepatiriate orgazmo įsiskverbiančio sekso metu.
Susijaudinimas sekso žaislo pagalba niekuo nesiskiria nuo kitų ir gali tik padidinti jūsų malonumą. Jūsų partneris gali naudoti sekso žaislą norėdamas jus sujaudinti, kad išvengtumėte rankos maudimo, ypač jei preliudija užtrunka, pavyzdžiui senstant.

Noriu, bet esu per daug drovi

Nuo tada, kai garsusis vibratorius kiškutis Alice buvo paminėtas fime „Seksas ir miestas“, jis tapo labai populiariu sekso žaisliuku. Remiantis naujausia statistika, beveik 60% moterų naudoja vibratorius, klitorio stimuliatorius, kegelio kamuoliukus ir kitus žaislus, ir 75% iš jų yra ištekėjusios. Galite nustebti, kiek jūsų draugių turi žaislą. Dažniausiai tai būna tyliai ir diskretiškai veikantys žaislai!

Mano partnerio ši sekso žaislų naudojimo idėja nedomina

Jei jūsų partnerio nedomina tai, kad naudojatės sekso žaisliuku, naudokite jį pati arba pabandykite įtikinti, kad sekso žaislo naudojimas nėra vyro pakaitalas. Tai gali padidinti pasitikėjimą ir artumą tarp jūsų ir jūsų partnerio. Taip pat galite rasti savo vidinį seksualų kačiuką, kurį pamils ​​daugelis partnerių.

Nenoriu išgąsdinti savo partnerio

Kai kurie vyrai jaučiasi neprilygstantys tam, ką gali sekso žaislas. Jie baiminasi, kad juos galite iškeisti į vibratorių. Taip negali atsitikti. Trečdalis britų prisipažino, kad erotines prekes nolat įsigydavo savo seksualiniam gyvenimui patobulinti. Naudojimasis erotiniais žaislais padidina seksualinį malonumą abiem sekso dalyviams.

Nereikia įsigyti pirmojo didžiausio vibratoriaus

Jums nereikia pirkti didžiausio galimo vibratoriaus. Didesnis nebūtinai yra geresnis, svarbiau vibracijų stiprumas, taip pat tai, kur ir kaip norite juo naudotis. Be to, jūs gi nenorite išgąsdinti savo partnerio. Daugelis moterų pirmuosius vibratorius įsigyja mažesnius, vėliau juos keičia didesniais vibratoriais, atsižvelgdami į savo poreikius.

Visada rekomenduojame su sekso žaislais naudoti lubrikantus

Mes visada rekomenduojame su visais savo sekso žaisliukais naudoti odai draugišką, subalansuoto pH lubrikantą, kad jūsų malonumas būtų maksimalus. Silikono pagrindo lubrikantų nerekomenduojama naudoti su silikoniniais sekso žaisliukais, tačiau jie idealiai tinka stikliniams, metaliniams ar plastiko žaislams.

Nėra universalaus sekso žaislo

Universalaus sekso žaislo nėra. Mes visi turime skirtingus seksualinius poreikius ir eksperimentuodami su skirtingomis sekso prkėmis, galėsite rasti sau tinkamiausius sexy žaislus. Yra daugybė erotinių žaislų, skirtų abiem lytims, kurie yra labai funkcionalūs. Jei turite blogos patirties su kokiu nors sekso žaisliuku, nepasiduokite: išbandykite kitą. Galite pastebėti, kad įtikinę savo partnerį išbandyti sekso žaislą, jis užsikabins ir norės išbandyti daugiau variantų, todėl nebijokite jo naudoti.

Man gėda pirkti sekso žaislus parduotuvėje

Atsiradus elektroninei prekybai, niekada nebuvo taip paprasta įsigyti sekso žaislų. Įsitikinkite, kad perkate iš patikimo pardavėjo, kurio svetainėje yra el. pašto adresas, telefono numeris, įmonės pavadinimas ir kontaktinė informacija.
Venkite pigių produktų. Kai kuriose elektroninėse parduotuvėse parduodami padirbti ir net naudoti sekso žaislai, kurie gali pakenkti jūsų seksualinei sveikatai ir malonumui.

Pirkite tik saugius ir odai draugiškus erotinius sekso produktus

Kaip erotiniu prekiu parduotuvė, prekiaujanti tik saugiais ir odai tinkamais sekso žaisliukais, visada patariame rinktis patikrintus, žiomų gamintojų sekso žaislus, kad išvengtumėte seksualinių problemų. Silikoninius, metalo ir stiklinius sekso žaislus galima saugiai naudoti, nes jie nėra akyti, todėl juos lengva valyti.

Įsitikinkite, kad erotines prekes įsigyjate diskretiškai

Turite įsitikinti, kad jūsų duomenimis nėra dalijamasi su trečiosiomis šalimis, arba kad jūsų nepasiekia nepageidaujami el. laiškai ar katalogai. Geros reputacijos įmonė to niekad nepadarys.
Įtraukę sekso žaislą į savo seksualinį gyvenimą, ar tai būtų solo žaidimams, ar poros žaidimams skirtas gaminys, suprasite, kaip tai padidina jūsų pasitenkinimą ir gerą seksualinę sveikatą.