Kodėl vyras liaujasi mylėti moterį?

Kodėl vyras nustoja mylėti moterį

Kodėl vyras nustoja mylėti moterį, nors dar visai neseniai aistra liejosi per kraštus? Kodėl jis praranda susidomėjimą ja? Ko moteris neturėtų daryti, kad neužgesintų savo partnerio jausmų? Juk iškritimas iš svaiginančio meilės guolio – ne vienos dienos procesas. Jausmai blėsta ilgai ir skausmingai abiem santykių pusėms.

6 priežastys, kodėl vyras nustoja mylėti moterį (Iš pačių vyrų patirties) 

Dėl nebesiklostančių santykių kalti būna abu. Rūpintis meilės liepsnos palaikymu turi tiek vyras, tiek moteris. Ne reta moteris iš prigimties yra išmintinga, o norint tapti pačia pačiausia, santykiuose nesunku laikytis paprastų taisyklių. Taigi, kad jūsų partneris mylėtų ilgai ir būtų pasiruošęs dėl jūsų bet kam, niekada nedarykite toliau nurodytų dalykų.

Vyras nustoja mylėti moterį, kai…

Kai moteris apsileidusi. Kai nesirūpina kiekviena savo briauna – visomis tos frazės prasmėmis. Nes, kai išskiriami tik vienas ar du įvaizdžio aspektai, prarandama subtili pusiausvyra tarp to, ką reiškia būti Moterimi. Kiek jie besakytų, kad išvaizda nėra svarbiausia, ji yra bene svarbiausia. Net jei gamta neapdovanojo idealiomis proporcijomis, moteris turi atrodyti išpuoselėta, stilinga ir seksuali. Vyrai daro prielaidą: jei moteris rūpinasi savimi, reiškia rūpinsis ir juo. Be to, graži ir savimi besirūpinanti moteris visada įdomi kitiems vyrams. Normaliam vyrui tai yra svarbu.
Vyrui svarbus kiekvienas moters kampelis. Ir tas, kuris jo širdyje, ir tas, kuris yra prieš akis, ir tas, kuris stimuliuoja jo protą. Juk nebūna deimantų tik su keliais nušlifuotais kraštais. O jeigu toks ir yra, jis neturi jokios vertės. Jeigu moteris visiškai nederina drabužių, gali išeiti riebaluotais, lankeliu pažabotais plaukais, su nutysusiu, raukšlėtu sijonu, nevalytais, nukleištais bateliais – tokios moterys gąsdina vyrus. Bet kuris sveikas vyras nori šalia savęs matyti, mylėti ir mylėtis su gražia, elegantiška, pasitikinčia, išdidžia, seksualia moterimi. Tad jei ji nustoja savimi rūpintis, jo nuomonė pasikeičia į blogąją pusę ir jis išeina pas tą, šalia kurios jaučiasi tikru patinu (ir visuomenės akyse).

Taigi vyrams svarbu moters grožis ir išpuoselėta išvaizda. Bet kaip, pavyzdžiui, su daug raukšlių ir antsvorio turinčiomis moterimis, kurios toli gražu nėra visuotinai priimtų idealų? Tiesą sakant, moters patrauklumas iš prigimties yra 50% sėkmės, likusieji 50% yra darbas su savimi. Net jei gamta neapdovanojo idealiomis proporcijomis, save ir vyrą gerbianti moteris tiesiog privalo atrodyti stilingai. Vyras moterį suvokia visuma. Jis neprisimena smulkmenų. Vyro suvokiamas įvaizdis apima viską – figūrą, drabužius, plaukus, kvapą, veido išraišką, elgesį, manieras, mokėjimą bendrauti ir, svarbiausia, kad moters geistų kiti. Kuriam vyrui gali būti įdomi moteris, kuri daugiau niekam neįdomi?

Vyras nustoja mylėti moterį, kai…

Moteris tampa pernelyg, kartais net įkyriai, prieraiši. Ji nori gyventi tik dėl šio vyro, tik jam, jame ir tik su juo. Ji tvirtai įsikimba į jį ir, kiekviena savo ląstele dalyvauja jo gyvenime SMS žinučių, nuolatinių skambučių pavidalu. Iš pradžių vyrą tai gali maloninti, bet ilgainiui jam ima darytis koktu, nuobodu, todėl nenuostabu kad intervalai tarp žinučių, susitikimų ilgėja, o pokalbiai ir glamonės trumpėja. Vyrui sunku atlaikyti emocinius moters pančius. Tai taip pat taikoma moralizavimui ir švelnumo apraiškoms. Kuriam patiks, jeigu ji nuolat skųsis, valdys, ar kels isterijas? Tuo pačiu metu ne mažiau jį erzindama nesibaigiančiomis uti tiuti, valandinės SMS saldžiomis žinutėmis, perteklinėmis glamonėmis. Įsivaizduokite, kad mėgstate tortus. Bet jei vyras bus permaitintas pyragais, greitai pradės nuo jų riaugėti ir sirgti. Jei norite, kad vyras jus mylėtų ilgai, turėkite savo gyvenimo tikslų, planų, interesų, draugysčių ir būkite nepriklausoma. 

Vyras nustoja mylėti moterį, kai…

Moteris nuobodi, kupina negatyvo, inkštimo ir nepasitenkinimo. Jeigu kelsite jam skandalus, reikalavimus, išpūsite problemas, jis nuo jūsų anksčiau ar vėliau tikrai pabėgs. Vyrui bet kokie santykiai – didelė atsakomybė, todėl jis juose ieško aistros, lengvumo, o ne trigubo problemų krūvio.

Vyras nustoja mylėti moterį, kai…

Jo nevertina. Visuomenės stereotipai jau ir taip slegia vyrus, piešdami tikro vyro idealą. Jei jis girdės amžinus priekaištus ir iš jūsų, tada jo jausmai taps niekiniais. Turėtumėte vertinti ir gerbti net menkiausias jo pastangas. Kai moteris palaiko vyrą, žavisi viskuo, ką jis daro – vyras išskleidžia sparnus. Jeigu jo nevertina – vyras liaujasi stengtis ir netrukus jausmai užgęsta.

Vyras nustoja mylėti moterį, kai…

Moteris šykšti meilės ir dėmesio. Vyrai yra santūresni savo jausmuose, todėl retai pasakys, kad dabar jis nori būti apkabintas, paglamonėtas, išbučiuotas ar pamylėtas geru žodžiu. Tačiau jeigu moteris pamiršta apie vyro poreikį jausmams, jis nustoja ją mylėti. Vyrui reikia sekso, žavėjimosi, meilės ir priėmimo tokiu, koks jis yra.

Vyras nustoja mylėti moterį, kai…

Yra totaliai kontroliuojamas. Jeigu moteris ima jam nurodinėti, ką ir kaip daryti, kaip save pateikti socialiniuose tinkluose, su kuo bendrauti, kiek uždirbti – jis nustoja ją mylėti. Vyrui būtina turėti savo asmeninę erdvę, laisvo laiko pomėgiams ir pramogoms.

Trumpai tariant, moteris neturėtų pamiršti savo partnerio poreikių. Tada jis ją mylės ir niekad nepaleis. Tačiau tam ji turi išmokti įsiklausyti ir tenkinti, visų pirma, savo poreikius. O tai jau yra visiškai kita istorija.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

two + 9 =