Analinis seksas. Ar tai iškrypimas?

analinis seksas

Dalis mano, kad analinis seksas – nenatūralus, iškreiptas ir net nešvarus reikalas. Bet intymus gyvenimas yra tai, kas malonu, ir tai, kas teikia malonumą abiem partneriams. Todėl analiniame sekse nėra nieko nepadoraus, jei tai vyksta abipusio sutarimo ir noro dėka.

Šiek tiek istorijos

Analiniai santykiai Senovės Graikijoje buvo netgi skatinami. Senovės Indijoje analinis seksas buvo vadinamas „apatine sąjunga“. Jie traktavo jį kaip nekenksmingą, bet ne dažną kaprizą. Senovės Kinijoje tai buvo laikoma išskirtiniu prisirišimu. Traktate „Pavasario rūmų kolekcija“ pateiktas patarimas: „Skverbtis reikia neskubant, ir stabiliai, tarsi lašas tekėtų žiedlapiu. Judėjimas viduje – atsargus, tarsi lengvas vėjas siūbuotų gėles “.

Ar tai malonu?

Šios rūšies seksu užsiima ne tik homoseksualai ar biseksualai, bet ir nemažai heteroseksualų. Iš tikrųjų ne kiekvienai moteriai patinka analinis seksas: apie 30 procentų vyrų ir moterų nepriima ne tik įsiskverbimo į išangę, bet ir atmeta net mintį apie išangės lietimą ar glostymą. Vis dėlto, verta atsiminti, kad kai kuriose porose monotonijai ir rutinai lovoje ne vieta.

Daugeliui žmonių tai atrodo ypatingas malonumas: apie 15 procentų susituokusių porų reguliariai užsiima analiniu seksu. Būdai, kaip gauti malonumą, yra kiekvieno asmeninis patirties reikalas. Tik bandydami ir ekspermentuodami galite suprasti, kuriai seksualinių santykių, kategorijai priklausote, ir kokio sekso metu patiriate didžiausią pasitenkinimą.

Nuo ko pradėti?

Jei laikysitės keleto labai paprastų taisyklių, tuo pačiu metu stimuliuodami klitorį, makštį ir išangę, malonumas gali būti padvigubintas, o kai kuriais atvejais net patrigubintas.

Visada naudokite specialius analiniam seksui skirtus lubrikantus ir gelius, kad išvengtumėte galimų sužeidimų ir diskomforto.

Kūdikių kremas taip pat gali būti alternatyva, tačiau atliktų eksperimentų metu buvo prieita išvados, kad specialūs produktai suteikia papildomų malonių pojūčių: jie turi malonią neriebią tekstūrą ir, jei norite to, jaudinantį kvapą. Lubrikantai, kurių sudėtyje yra benzokaino ar lidokaino – sumažina skausmingą skverbimąsį. O neoksinolio ar miramistino buvimas juose suteikia papildomos apsaugos.

Erekcija turėtų būti pakankamai stipri, tačiau partneris turi elgtis atsargiai, kontroliuodamas įsiskverbimo dažnį ir, prisitaikydamas prie partnerio pojūčių. Kaip judėti pirmyn ir atgal, ar greitai, ar lėtai, seksualinis partneris Jums pasakys.

Patogiausia yra šuniuko poza, nors misionieriaus pozicija, kai partneris pats gali kontroliuoti įterpimo gylį, taip pat yra labai patogi.

Būtina tinkamai paruošti partnerį analiniam seksui: glostant išangę, atsargiai įvedant pirmąjį, paskui du ar tris pirštus į išangę. Ir, nuolatinė pojūčių kontrolė. Niekada nesielkite grubiai ar prievarta!

Net poros, kurios aktyviai praktikuoja analinį seksą, to nedaro kiekvieną dieną. Verta prisiminti, kad tai daugiau desertas nei kasdienis valgis.

Ar analinis seksas yra iškrypimas?

Daugelis vyrų anksčiau ar vėliau pasiūlo moterims išbandyti analinį seksą, o daugelis pastarųjų, deja, tikriausiai dauguma – sako „ne“. Tačiau prieš trisdešimt metų daugelis moterų (galbūt, dauguma) pasakė „ne” feliacijai ir kunilingui (kunilingas – oralinis seksas atliekamas moteriai, feliacija – oralinis seksas atliekamas vyrui). Tada tai buvo laikoma „iškrypimu.