Kaip prailginti seksą?

Kaip prailginti seksą

Kaip prailginti seksą. Viena dažniausių problemų seksualiniame poros gyvenime yra per greita ejakuliacija. Tačiau kur yra normos, riba ir ar verta jaudintis? O kaip galima pratęsti malonumą? Išsiaiškinkime kartu. Šiame straipsnyje mes jums paaiškinsime, kokia trukmė, mokslininkų požiūriu, laikoma optimalia ir ar moteriai užtenka jo, pasekti orgazmui. O gal jums reikia kažko visai kito? Pažvelgsime į seksą kitu kampu ir tikrai rasime alternatyvų. Žinoma, sužinosime, kokie žaisliukai ir priemonės iš intymaus butiko gali nutolinti vyrų orgazmą. Galiausiai, atskleisime slaptus aukštos kokybės ir ilgalaikio intymumo Jedi metodus.

Kaip prailginti seksą? Kaip ilgai turėtų trukti?

Viskas čia yra labai individualu, o įprastos lytinių santykių trukmės ribos yra labai neapibrėžtos. Tačiau vis dar yra tam tikra statistika, kurią galima naudoti kaip vadovą. Didelio masto tyrimas, kuriame dalyvavo 500 porų, parodė, kad vidutinis laikas buvo apie 5 su puse minutės. Ne valanda ar keliasdešimt minučių, kaip galima pagalvoti, stebint pornografiją ir klausantis draugų pagyrų. Ką apie tai mano ekspertai? Amerikos ir Kanados seksologų atlikta apklausa parodė, kad ekspertai 3-7 minutes trunkantį veiksmą laiko normaliu, o 7-13 minutes – optimaliu abiejų partnerių malonumui. Per trumpas, jų nuomone, lytinis aktas yra trumpesnis nei 2 minutės. Beje, seksologai 10-30 minučių apibrėžė kaip per ilgą seksą, viršijantį normas.

Kaip prailginti seksą? Priešlaikinė ejakuliacija

Priešlaikine ejakuliacija, medicinine šio žodžio prasme, galima laikyti, jei partneris baigia iškart įsiskverbus ar per minutę po jo. Tokiu atveju turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju ir ištirti problemą profesionaliu lygiu. Kitais atvejais svarbu suprasti, kad kelių minučių trukmė nėra problema, bet įprasta vyro anatomijos ypatybė. Tačiau moters poreikis ilgiau mėgautis preliudija, taip pat yra įprastas bruožas. Tai situacija, kurioje nėra kaltų, tačiau galite rasti išeitį, kuri būtų patogi ir maloni abiem.

Kaip prailginti seksą? Alternatyvos

Seksas nėra tik penetracija. Skvarbus kontaktas yra tik vienas intymumo variantų iš daugybės, galite rasti kitų būdų suteikti vienas kitam malonumą. Verta pagalvoti, kokia svarbi ir kritiška yra ši konkreti praktika. Gali pasirodyti, kad jūsų pora seksualiai nesuderinama, nors vienintelė problema yra ta, kad moteris neturi pakankamai laiko susijaudinimui. Čia gelbėja daugybė kitų įdomių praktikų: partneris gali naudoti ne penį, o pirštus, liežuvį ar papildomus sekso žaislus.

Kaip prailginti seksą? Jei skverbimasis jums yra svarbus

Jei skverbimasis jums yra labai svarbus, turėtumėte jį pradėti paskutiniu momentu, prieš tai skyrę pakankamai laiko partnerės glamonėms. Mokslininkai atliko tyrimą, kuriame ištyrė, kiek laiko heteroseksuali moteris, palaikanti stabilius monogamiškus santykius, pasiekia orgazmą. Paaiškėjo, kad vidutiniškai laikas yra apie 13 minučių. Tuo pačiu metu įsiskverbiamasis seksas pasirodė esąs pats neefektyviausias būdas privesti moterį prie orgazmo, atsižvelgiant į rezultatus. Taigi verta atverti kelią kitoms stimuliavimo rūšims, kol moteris bus pakankamai sužadinta.

Kaip prailginti seksą? Prailginimo priemonės

Ką daryti, jei norite prailginti patį įsiskverbimą ir ilgiau pajausti vienas kitą? Visų pirma, į pagalbą ateina daugybė naudingų mūsų asortimento produktų.

Lubrikantai

Taip, taip, patys paprasčiausi lubrikantai be specialiųjų efektų gali pratęsti seksą. Be to, kad suteiks daugiau komforto ir slydimo, papildomas tepimas padės sušvelninti jaudulį. Gausiai naudojant lubrikanto, susidaro vandens sluoksnis, dėl kurio trintis tampa mažiau tanki. Vadinasi, stimuliacija nebus tokia aštri ir intensyvi, o orgazmas įvyks šiek tiek vėliau.

Kaip prailginti seksą? Prezervatyvai

Veikimo principas yra toks pat kaip ir su lubrikantais – papildomas sluoksnis. Dėvėdami prezervatyvą galite sumažinti labai intensyvią, tiesioginę stimuliaciją ir atitolinti orgazmą. Tokiam tikslui geriau naudoti ne itin plonus ar poliuretano prezervatyvus, bet, priešingai, kuo tankesnius. Yra net prailginto tepimo prezervatyvai, sukurti specialiai jautrumui pašalinti.

Kaip prailginti seksą? Ejakuliaciją nutolinantys kremai

Tai intymi nutolinimo kosmetika, užtepama ant varpos ir slopina pojūčius, taip atitolinant orgazmo laiką. Kai kuriuose nutolinančiuose kremuose pagrindinė veiklioji medžiaga yra anestetikas – lidokainas arba benzokainas. Geri prekės ženklai prideda jų teisingomis proporcijomis, kurios sumažina per didelį jautrumą, bet visiškai nenuslopina pojūčių. Taigi malonumas iš proceso niekur nedings, tačiau orgazmas bus atidėtas. Daugelyje produktų vietoj anestetikų naudojamos natūralios medžiagos, pavyzdžiui, mėtų eteriniai aliejai ar ąžuolo žievės ekstraktas.

Erekciniai žiedai

Erekciniai arba penio žiedai nepaprastai naudingi daugeliu atžvilgių. Priešingai nei pavadinime, jie tarnauja ne tik išraiškingesnei erekcijai, bet ir sugeba gerokai pratęsti lytinį aktą. Žiedai, uždėti ant varpos stormens, turės mažai įtakos. Tačiau jie turi reikšmingą pliusą: jei pasirinksite modelį su vibracija, skverbimosi metu jis galės stimuliuoti moters klitorį, o tai suteiks jai daug malonumo. Rimtesniam prailginimui geriausiai tinka modeliai, kurie yra dėvimi už kapšelio. Jei norite derinti naudą su malonumu, galite pasiimti kelių žiedų rinkinį arba lasą, kuris yra reguliuojamo dydžio ir pamatyti, kuris variantas bus efektyvesnis ir malonesnis jūsų porai. 

Kaip prailginti seksą? Pratęsimo būdai

Išankstinis orgazmas

Išankstinis orgazmas. Senas, bet patikrintas metodas, kuriam nereikia specialių priemonių ar ypatingų pastangų. Masturbavimasis prieš jaudinantį pasimatymą padės greitai pašalinti įtampą, o pats intymumas bus ramesnis. Kartu įsikūrusios poros gali pakeisti įprastą veiksmų algoritmą: pirmiausia leiskite vyrui pabaigti, o tada galėsite pradėti neskubriai glamonėtis, pereinant į švelnų seksą. Tokiu būdu moteris sulauks tinkamo, ilgalaikio dėmesio, o vyras turės laiko pasikrauti ilgesniam antram raundui.

Pozų pakeitimas

Galbūt pastebėjote, kad vienose pozose orgazmas pasireiškia beveik akimirksniu, o kitose procesas tęsiasi ir tęsiasi. Faktas yra tas, kad skirtingose ​​padėtyse esančios varpos galvutės – jautriausios srities – stimuliacija skiriasi. Kai kuriose pozose bus labai glaudus kontaktas su makšties sienelėmis, o kitose – beveik nedalyvaus. Kiekvieno žmogaus anatomija yra labai skirtinga, todėl pabandykite eksperimentuoti su naujomis pozomis ir pajusite pojūčių skirtumą. Nebūtina pereiti į sunkų špagatą – norint pakeisti pojūtį, pakanka tik šiek tiek pakeisti įsiskverbimo ar polinkio kampą. Čia gali padėti specialios sekso pagalvės.

Kaip prailginti seksą? Edžingas

Edžingas. Paprasčiausiai – pertrauka karščiausioje vietoje. Ši technika reikalauja susikaupimo ir daug praktikos, tačiau poveikis yra milžiniškas. Turite sugauti akimirką prieš negrįžtamumo tašką, kai netrukus pasirodys orgazmas, ir liautis stimuliuoti varpą. Tada padaryti minutės pertrauką, kurios metu galite susitelkti į ką nors kita: apkabinti, pabučiuoti, paglostyti partnerę. Pagrindinė sąlyga yra neliesti varpos ir palaukti, kol piko susijaudinimas atslūgs. Tada pradedame iš naujo, lėtai ir sklandžiai, kol pakyla nauja banga. Pakartokite kelis kartus. Pamažu vyras išmoksta geriau valdyti savo kūną ir išsamiau suprasti pojūčius sekso metu, jautriai jausdamas pusiausvyrą ir neperžengdamas ribos anksčiau laiko.

Start-stop technika yra viena efektyviausių siekiant ilgalaikių rezultatų. Įgiję patirties galite maloniai pratęsti iki 20 minučių. Šios praktikos privalumas yra tas, kad uždelstas orgazmas bus stulbinamai ryškus ir galingas.

Maloniai kviečiame sekti mus paskyroje Facebook