Kunilingas, arba oralinis moters patenkinimas

Kunilingas oralinis selsas

Tobulas kunilingas arba oralinis seksas, atliekamas moteriai.

O žmogau, kaip man patinka geras oralinis seksas! Patinka tiek jį dovanoti, tiek mėgautis dovanojama palaima…

Galbūt į šį tekstą Jus atvedė tai, kad dar niekada neteko atlikti kunilingo moteriai, o galbūt, esate naujovių ir dar neišbandytų patarimų paieškose. Bet, ką gi reiškia ši paslaptinga kunilingo sąvoka? Tai moters genitalijų stimuliavimas liežuviu ar lūpomis. Nesvarbu, kas paskatino Jus domėtis tuo. Svarbiausia, turbūt, yra Jūsų tikslas pamaloninti moterį oraliniu būdu. Jei taip – Jūs tinkamoje svetainėje.

Kunilingas

Štai 11 kunilingo patarimų, kurie sustiprins ne tik moters, bet ir Jūsų paties pojūčius:

1.Niekada nelyginkite dabartinės partnerės maloniuose lovos išdykavimuose su savo ex.

Niekada. Juk nėra tokios technikos, kuri tiktų visiems. Todėl tai, kad Jūsų buvusi partnerė itin mėgo vieną ar kitą techniką, nereiškia, jog ir visos kitos moterys eis dėl to iš proto.

2.Taip, bendravimas ir kunilingas turi glaudų ryšį

Kalbėkite su partnere apie tai, kas ją tenkina, kas labiausiai jaudina. Paklauskite, kas nepatinka. Nustebsite, kiek aiškumo suteiks komunikacija ir kaip paprastai perprasite moters poreikius.

3.Įsitikinkite, jog ji jaučiasi saugiai, jaukiai ir yra seksualiai susijaudinusi

Šis patarimas vienas svarbesnių, nes kunilingas arba oralinis seksas yra itin intymi meilės išraiškos forma. Daugelis iš mūsų praleidžiame nemažai laiko analizuodami dalykus, kuriems, iš tiesų, turėtume skirti mažiausiai dėmesio. Tai ypač dažna sekso metu. Moteris gali pradėti nerimauti, jog skleidžia keistą kvapą arba net skonį, todėl nedvejokite ir pasidžiaukite tuo, kokia ji skani. Kai kurios moterys sekso metu jaučiasi nesaugiai, nes jaudinasi tuo, kad jų kūnas nedailus, nepatrauklus, todėl nepamirškite kartoti, kokia ji nuostabi deivė.

4.Reikalavimai asmeninei higienai

Atkreipkite dėmesį į savo rankas, kadangi jos atlieka gana svarbų vaidmenį. Rankos turėtų būti švarios, panagės – taip pat. Pasitrumpinkite nagus taip, kad neliktų aštrių kampų ar atplaišų.

Turite veido plaukų? Būkite atidūs keleto dienų barzdelei ir, jei seksas tikėtinas arba jau suplanuotas, švariai nusiskuskite veido odą arba įsitikinkite, kad veido plaukai švelnūs ir minkšti. Nors vyro trijų dienų barzdelė daugeliu atveju yra seksualu, ji, deja, nedraugauja su lengvai pažeidžiama moters intymiąja zona.

5.Pasirinkite pozą, kuri tiks Jums abiem

Geriausias seksas yra patogus seksas. Prieš pasinerdamas į partnerės glamones, leiskite jai pasirinkti patogiausią poziciją. Tik tuomet patogiai įsitaisykite ir Jūs – juk nėra nieko blogesnio už skausmą, persmelkusį kaklą tą akimirką, kai orgazmas jau pasiekiamas ranka.

6.Jūsų lūpos turėtų būti drėgnos, bet ne per šlapios.

Žinoma, daugelis vyrų mėgsta itin drėgną varpą, tačiau nemažai moterų vaginos baseino nemėgsta. Kunilingas arba oralinis seksas drėgmę mėgsta. Tačiau svarbiausia, kad drėgmės kiekis būtų subalansuotas, t.y. lubrikacijos suteikite tik tiek, kad būtų užtikrintas slydimas. Nuostabų efektą suteikia šildantis aliejus, kuris kviečia glamonėti, laižyti ir bučiuoti nuo klitorio iki kojų pirštelių. Šis aliejus sukurtas taip, kad suteiktų nuostabų šildantį efektą, kai alsuojate, bučiuojate ar pučiate ant odos. Tai hitas, teikiantis tik aukščiausią pasitenkinimo lygį ir leidžiantis moteriai visiškai atsipalaiduoti.

7.Įžanga į seksualinius žaidimus

Nemažai moterų teigia, jog stipriausi pojūčiai kunilingo metu patiriami tada, kai prieš imantis klitorio stimuliacijos, dėmesys skiriamas preliudijai. Paganykite savo pirštus moters kūno linkiuose, atraskite jos jautriausias erogenines sritis (dažnai tai – kaklas, raktikauliai, speneliai ir krūtys, šlaunys).

Preliudijos metu atidžiai stebėkite tiek fizinius, tiek žodinius jos ženklus, nes yra tikimybė, jog moteris Jums praneš apie tai, kai bus pasirengusi klitorio stimuliacijai.

8.Stebėkite ją masturbuojantis

Tai vienas puikiausių sekso patarimų. Kas yra geresnis mokytojas, jei ne kūno, kurį maloninate, savininkė. Juk ji geriausiai žino, kas tinka ir patinka. Atkreipkite dėmesį, kaip ji liečia save. Stebėkite kaip jos kūnas reaguoja į prisilietimą. Ar jos pirštai slysta klitoriumi ir masažuoja vulvą? Ar ji teikia daugiau dėmesio tam tikrai vietai, sričiai?

9.Stimuliuoti pirštu ar nestimuliuoti?

Daliai moterų patinka, kai partneris oralinio sekso metu pasitelkia ir pirštus. Tačiau taip pat nemažai moterų nenori visiškai jokios stimuliacijos pirštais, kai joms atliekamas kunilingas arba oralinis seksas. Tikriausiai sutrikęs svarstote: kaip turėčiau sužinoti, kas patinka partnerei? Atsakymas paprastas – paklauskite jos. Net jei moteriai patinka stimuliacija pirštais, nebandykite jais atkartoti judesių, atliekamų peniu – Jūsų pirštas nėra mini penis. Vietoje to, išnaudokite pirštų miklumą, kuriuo penis nepasižymi.

10.Kiekvieną kunilingo sesiją pradėkite įvairove

Geriausias oralinis seksas (tiek vyrų, tiek moterų) prasideda nuo įvairovės. Tai palaiko įtakingiausio mūsų organo – smegenų – susidomėjimą. Kodėl tai svarbu? Todėl, kad smegenys sukuria visus mūsų pojūčius. Pabandykite plačiu, plokščiu liežuviu laižyti jos lytines lūpas. Tada, atlikite tą patį veiksmą, tačiau palaipsniui smailinkite liežuvį.

Pridėkite burną prie jos vulvos ir kvėpuokite giliai bei šiltai (tai pažadins nervų galūnes). Prieš tai klitorį arba lūpas patepę ekologiško oralinio sekso balzamu. Saldus mėtų skonis, tobulas klitorio ir burnos malonumas. Tuomet atlikite viską taip pat, tik šilto oro srovę pakeiskite šalta. Nuoširdžiai rekomenduojame įsigyti nuostabią priemonę – šildančio ir šaldančio balzamų rinkinį, kad dar labiau sustiprintumėte pojūčius.

Plokščiu liežuviu švelniai lyžtelkite nuo makšties angos iki viršaus – klitorio. Visa tai atlikite lėtai. Tegul liežuvis užtrunka. Tuomet pamėginkite atlikti tą patį veiksmą, tik smailiu liežuvio galiuku.

Ties klitoriu, pabandykite aplink jį liežuviu atlikti sukamuosius judesius. Varijuokite liežuvio greitį, spaudimą, kryptį.

Savo lūpomis (be dantų) švelniai siurbkite jos lytines lūpas ir klitorį. Įsitikinkite, kad Jūsų lūpos drėgnos.

Būkite kūrybingi. Neskubėkite. Išbandykite skirtingas technikas. Kreipkite dėmesį į jos kūno atsakus.

11.Atlikite viską nuosekliai

Taip, įvairovė yra svarbi. Tačiau taip pat svarbus ir nuoseklumas. Skyrę nemažai dėmesio technikos keitimui, galų gale turėtumėte susikoncentruoti. Paprastai, moteris duoda ženklą, kai tam ateina laikas (prisispaudžia prie Jūsų veido, ima judinti klubus, riečiasi kūnas ar kt.). Šioje stadijoje jau turite galimybę pritaikyti žinias, kurias įgijote stebėdamas jos masturbaciją. Jei neteko matyti moters masturbuojantis, pagalvokite apie technikas, kurias naudojote liežuviu. Kas jai patiko? Galbūt ji mėgavosi, kai keliavote liežuvio galiuku kaire jos klitorio puse? Galbūt vidutinio stiprumo sukamieji judesiai? Pasikartosime – stebėkite jos reakciją. Jei pastebėsite, kad moteris ima apžiūrinėti savo manikiūro būseną, vadinasi, laikas kažką keisti.

Išgirdę ją šnabždant “o taip…”, “nesustok…” arba “būtent čia…” privalote atkreipti dėmesį į tai, ką atliekate ir jokiu būdu nesustoti. Darykite tiksliai tai, ko moteris prašo.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas naujiems pojūčiams!

Jūsų užsakytos aistros prekės bus patalpintos neperregimoje pakuotėje, be informacijos apie turinį ir visiškai anonimiškai! Pristatymas per 1–2 darbo dienas visoje Lietuvoje ir už jos ribų!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Jus  mylintis Opiumas