Kodėl vyrams patinka analinis seksas?

 

vyrams patinka analinis seksas

Vyrams patinka analinis seksas. Jei jūsų vyras pasiūlė užsiimti analiniu seksu, neskubėkite nutaisyti nepatenkinto veidelio ir paniškai išbėgti iš miegamojo. Tai visai nereiškia jo nepagarbos jums, greičiau kalba apie giliausią pasitikėjimą jumis.
Neaistringa statistika teigia, kad kas trečia pora užsiima analiniu seksu. Tai padeda pagerinti ir sustiprinti poros santykius.

Kodėl vyrams patinka analinis seksas

Jis nori pajausti tave kuo arčiau. Taigi jis siekia patekti į siauresnę angą, kuri dėl savo specifinės struktūros apglėbia visą jo penį. Jei atsipalaiduosite ir leisite jam įgyvendinti tai, ko jis nori, tuomet savo mylimajam suteiksite nepamirštamai ryškią sensaciją.

Jūsų makšties raumenys susilpnėjo ir prarado elastingumą po gimdymo ar griežtos dietos. Jis jaučiasi nepaprastai nejaukiai jūsų plačiame tunelyje ir pradeda aktyviai ieškoti tampresnės vietos. Galbūt tai laikinas dalykas, nes jūsų raumenys ilgainiui atsistatys ir grįš į savo buvusią padėtį.

Kodėl vyrams patinka analinis seksas

Analinis seksas vyrams yra būdas išsikrauti ir atsipalaiduoti. Kiekvienas vyras svajoja gauti nuolatinį malonumą neatsigręžiant į mielą mažylį mažoje lovytėje. Galėjimas ejakuliuoti į vidų be baimės tapti tėčiu, labai teigiamai veikia fiziologinius procesus ir nepažeidžia vyro psichikos.

Jis nori būti tikras, kad moteris juo pasitiki. Jei sutikai su tokiu ekstrymu, tai dabar, jo nuomone, ir per vandenyną plauksi ir į degančią trobelę užeisi. Apskritai viskas skirta jam, jam – ​​mylimąjam.

Kartais ir inteligentiškas akademikas nori pasijusti tikru patinu. Vyrams tai yra kraujyje. Malonumo viršūnė jam bus įsiskverbimas į jūsų giliausias vietas. Ir nesvarbu, kaip jis ateis į analinį seksą su moterimi: arba tu pati gražiai atsuksi jam užpakaliuką, arba jis pasuks tave teisingu kampu. Svarbiausia, kad šiomis minutėmis jis demonstruoja savo jėgą ir visišką galią pasaulyje. Jei jam netrukdysite, pasijusite tikrai tvirtose rankose ir patirsite stebuklingus visiško susiliejimo su gamta momentus. 

Kodėl vyrams patinka analinis seksas

Jam labai patinka tavo kūno vaizdas iš nugaros. Tam, kad išvestų praktiško ir racionalaus vyro mazgus iš proto, gamta sukūrė moters kūną su nepaprastais vingiais ir kreivėmis. O tavo apvalumas, siaubas, kaip jį jaudina.

Jis jaučiasi kaip užkariautojas. Nesvarbu, kad tvirtovę, kurią jis nori užkariauti, slepia tik nėriniuotos kelnaitės. Vyras iš prigimties yra karys, o tavo analinė anga yra gardžiausias lobis, kurį jis nori turėti. Kai vyras peržengs užtvarą ribas, jo savivertė pakils iki dangaus. Jis padarys viską, kad išsaugotų tave ir užkariautą teritoriją.

Analinis seksas jam primena seksą su dievaite. Vaizduotė piešia moteriško drovumo, skausmo baimės vaizdus, kur jis švelniai liečia subtilias moters kūno dalis. Mintys išgyventi tokias emocijas iš tikrųjų tampa įkyriomis ir dažnai jos išsipildo per trumpą laiką.

Jis turi problemų dėl potencijos. Išangės raumenys sugeba tvirtai apglėbti varpą bet kokiomis sąlygomis, todėl suteikia vidinio pasitikėjimo savimi ir lengvo nuslėpimo, kad yra kažkas negerai.

Kodėl vyrams patinka analinis seksas

Kodėl analinis seksas jam toks patrauklus? Jam įdomu. Jei jis mėgsta keliauti po egzotiškus forumus, tai nenuostabu, kad vieną dieną jis susidomės analiniu seksu. Natūralu, kad jis norės tai išbandyti praktiškai. Geriausia, jei turėtumėte tokį patį natūralų smalsumą ir aistrą eksperimentuoti. Apsiginklavę patyrusių patarimais, galite lengvai rasti patogią laikyseną, tempą ir netrukus galėsite pasidalinti savo patirtimi su šio verslo naujokais.

Jis nori paįvairinti jūsų seksualinį gyvenimą. Jei išbandėte visas tradicines galimybes ir perėjote į seksą pagal nuobodų, išdirbtą modelį, laikas nutraukti rutiną. Tai rodo jo meilę tau, gebėjimą prisiimti atsakomybę ir norą išsaugoti savo santykius, suteikiant maksimalų džiaugsmą ir naujų pojūčių.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis Opiumas