Šeši meilės žudikai

Šeši dalykai kurie žudo meilę

Šeši dalykai, kurie žudo meilę. Ženklai, kad romantiški santykiai grėsmingai artėja prie apokalipsės ir, patarimai, kaip to išvengti.

Meilė – vienas galingiausių jausmų, tačiau nenuovoku tikėti tuo, kad ji nenugalima. Meilė reikalauja nuolatinio sveiko maitinimo ir palaikymo. Priešingu atveju šie priešai gali visiškai sunaikinti meilę ir pasitikėjimą. Taigi kaip pašalinti žalingas ydas ir santykiams kenkiančius jausmus iš savo širdies?

Nepasitikėjimas

Dalykai, kurie žudo meilę

Pagrindiniai ženklai: partneris tris kartus per dieną, prisidengdamas įvairiausiais pretekstais, mėgina išsiaiškinti, ką veikėte praėjusią naktį, bando jus prigauti meluojant. Prašo slaptažodžio jūsų išmaniojo telefono, kad galėtų peržiūrėti programėlės Messenger pranešimus. O jeigu išvykstate į komandiruotę, skambina į viešbutį tam, kad patikrintų, kiek žmonių gyvena konkrečiame kambaryje. Sveikiname, susidūrėte su populiariausia rūšimi – paprastuoju pavydu. Blogiau, jeigu visuose šiuose paranojiško sekimo eskizuose atpažįstate save.

Diagnozė: pavydas yra manijos bei priklausomybės apraiška, ir jis neturi nieko bendra su sveika, brandžia meile. Vienintelis universalus patarimas tokioje situacijoje: išlaikyti adekvačią savigarbą. O taip pat stengtis nesuvesti visos savo egzistencijos iki vieno žmogaus. Megzkite naujas, įdomias pažintis, dirbkite mylimą darbą, neatsisakykite pomėgių ir, kaip sakoma, gyvenkite visavertį gyvenimą. Tačiau tuo pat metu išlikte empatišku ir dėmesingu pasilikę vienumoje su savo sielos išrinktuoju.

Rutina

Dalykai, kurie žudo meilę

Įspėjamieji ženklai: pradedate kelti sau klausimus: jau pusę metų kiekvieną penktadienį gulime ant sofos, taršome šeimyninę picą ir, kartu žiūrime Netflix. O kaip romantiška buvo pirmus tris mėnesius. Ar tik tiek aš tikėjausi iš santykių? Ar mane tai tenkina?

Diagnozė: rutina, tai ranka su pistoletu, nukreiptu į harmoningus santykius, aistrą ir seksualinį geismą. Aistra yra viena paslaptingiausių ir labiausiai laisvę mėgstančių meilės apraiškų, todėl šio jausmo nereikėtų įkalinti. Jums nereikia planuoti sekso misionieriaus poza kiekvieną šeštadienį 23:30 val. Tai tikras kelias į pražūtį.

Norėdami išvengti rutinos, santykiuose turite išlaikyti aistrą. Drąsiai nerti į intymius eksperimentus, naujas erogeninių vienas kito taškų ekspedicijas, pasitelkiant erotinio masažo palaimą, o galbūt išbandyti sekso žaisliukus poroms, kurie užtikrintai įžiebia aistros ugnį.

Naujiena!

Nuolatinis inkštimas, nepasitenkinimas ir nuoskaudos

Dalykai, kurie žudo meilę

Pagrindiniai ženklai: po nemalonaus kivirčo susitinkate vakarienės, tačiau vakaras, kuris, regis, prasidėjęs atsiprašymu, pasibaigia dar vienu susirėmimu, aiškinimuisi ir, triukšmingais debatais apie mėsos iškepimo laipsnį.

Diagnozė: už tokių beprasmiškų ginčų, kaip taisyklė, slypi koks nors kitas, daug reikšmingesnis, neišspręstas konfliktas. Pavyzdžiui, vienas partneris nori susilaukti vaikų, kitas – ne, todėl pirmasis nuolat jaučiasi prislėgtas ir nepatenkintas. Nekaupkite nuoskaudų: vienintelė išeitis bet kokioje neaiškioje ar nemalonioje situacijoje kalbėti apie viską atvirai ir, iš širdies.

Nuobodulys

Dalykai, kurie žudo meilę

Pagrindiniai ženklai: bet kokie vakaro planai atrodo geresni, nei leisti jį kartu su savo antrąja puse. O jeigu vis dėlto ir liekama dviese, kiekvienas sėdi atskirai, įsikniaubęs į mobilųjį telefoną.

Diagnozė: Santykiuose neišvengiamai ateina momentas, kada pradedama jausti, jog meilė pasiekė piką. Mums nebereikia stengtis daryti įspūdžio, nebereikia užkariauti patinkančio žmogaus, nebebijoma vienas kito prarasti. „Juk niekur nedings“, – samprotaujama. Kam bekartoti, kad yra mylimas, gražus ir talentingas?

Norint išvengti šios santykius griaunančios situacijos, būtina atminti, kad meilė išdžiūsta ir numiršta, jeigu jos reguliariai nepamaitini. Negalima būti užtikrintam, kad stiprūs jausmai, o kartu ir pats partneris nepradings.

Nelygiavertė partnerystė

Dalykai, kurie žudo meilę

Pagrindiniai požymiai: pradėjote dažniau galvoti, kad jūsų skoniai, požiūris į gyvenimą, vertybės nesuderinami ir, kad augate bei tobulėjate skirtingais greičiais. Jūs nebesate tikri, kad galėsite visą likusį gyvenimą būti šalia žmogaus, kuris guli ant sofos iki paryčių, tuščiai naršo soc. tinkluose ir, mezga slaptus, intymius santykius su menkesnio išsilavinimo ar žemesnio mentaliteto pavaldinėmis/iais. Kai tuo tarpu Jūs sparčiai kylate karjeros laiptais, kuriate verslus ar tobulėjate, kaip asmenybė.

Diagnozė: svarbiausia atpažinti ir priimti skirtumus. Poroje jie neišvengiami. Meilės pabaigą byloja bandymai pakeisti kitą žmogų. Jums nepavyks padaryti savo artimo panašiu į tą, kurį nusipiešėte savo galvoje. Kurkite santykius, remdamiesi interesų panašumais ir, supratingai bei pagarbiai žvelkite į esamus skirtumus. 

Nebrandus išdidumas

Dalykai, kurie žudo meilę

Pagrindiniai požymiai: menkiausias ginčas neišvengiamai vyksta pagal tą patį scenarijų – vienas ir tas pats iš partnerių visuomet nusileidžia, žengdamas pirmą žingsnį susitaikymo link, nepaisant to, kaltas jis, ar ne.

Diagnozė: būti šalia žmogaus, kuris niekada neatsiprašo už savo klaidas, reiškia pasmerkti save amžinoms kančioms.

Be jokios abejonės, nuolankumas ir gebėjimas atsiprašyti yra svarbi emocinio intelekto išraiška, kuri skatina abipusį pasitikėjimą. Verta tai ugdyti savyje, nes tol, kol kuris nors poroje nepaleis savo virvės galo, niekas nesikeis. O paleisti neleidžia išdidumas.

Vienintelis būdas patikrinti, ar partneris nori užkasti karo kirvį, yra pradėti jį užkasinėti pirmam. Jeigu lauksime kol tai padarys kitas, pražilsime ir numirsime vis dar besivaidydami dėl tų pačių dalykų.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, prostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas

Kaip ieškoti erogeninių zonų

Erogeninė zona gali būti bet kuri kūno dalis. O jei ieškosite, galite surasti daug įdomių...

Kaip veikia feromonai? Kelias į vyro širdį.

Daugelis iš mūsų tikrai patyrė nepaaiškinamą trauką priešingos lyties atstovui. „Tai buvo tarsi žaibas, perskrodęs...

6 idėjos nepamirštamam kurortiniam seksui

Vasarą visko būna daugiau: saulės, pasitenkinimo ir sekso. Mūsų patarimai padės jums pasimėgauti viskuo...

OPIUMAS ISTORIJOJE

Opiumas buvo žinomas ir vartojamas daugiau nei 7000 metų. Puikiai ištirtas ir plataus masto tyrimas...

Ar svarbu penio dydis geram seksui?

Visuotinai pripažįstama, kad vyro penio dydis seksui yra svarbu. Lenkų seksologas Andrzejus Griszewskis pažymi, kad...

Kodėl moteris nenori sekso?

Moterys, kurių hormonų lygis yra normalus, libido problemomis paprastai nesiskundžia. Todėl pirmiausia, jeigu nenorite sekso,...

20 sekso pozų, kai moteris viršuje

Sekso poza, kai moteris viršuje, vyro žvilgsniui atsiveria stulbinantis vaizdas. Beje, atsigulęs galite ne tik...

Vyrų erogeninių zonų žemėlapis

Kam mums reikia žemėlapio, kuriame yra tik vienas objektas? – nusijuoks moterys, galvojančios tik apie...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

two × 2 =

WordPress PopUp Plugin 17.88,"item_category":"Intymios dovanos"},"14602":{"item_name":"Orgazmo sustiprintojas porai
Thor Orgasm Enhancer, <\/b>50ml
Nuei<\/i>","item_id":14602,"price":24.88,"item_category":"Afrodiziakai","item_category2":"Afrodiziakai moterims","item_category3":"Afrodiziakai poroms","item_category4":"Afrodiziakai vyrams","item_category5":"Erekcij\u0105 stiprinan\u010dios","item_category6":"Lubrikantai","item_category7":"Stimuliuojan\u010dios klitor\u012f","item_category8":"Stimuliuojan\u010dios priemon\u0117s moterims","item_category9":"Stimuliuojan\u010dios priemon\u0117s moterims","item_category10":"Stimuliuojan\u010dios priemon\u0117s vyrams","item_category11":"Veganams","item_category12":"Vis\u0173 tip\u0173 sekso \u017eaislams"}}; jQuery(document).on('click', '.ajax_add_to_cart', function(ev) { var targetElement = jQuery(ev.currentTarget); if (0 === targetElement.length) { return; } var product_id = targetElement.data('product_id'); if (undefined === product_id) { return; } var quantity = targetElement.data('quantity') ?? 1; var item = {}; if ('undefined' === typeof gtm_ecommerce_pro) { item = gtm_ecommerce_woo_items_by_product_id[product_id]; } else { item = gtm_ecommerce_pro.getItemByProductId(product_id); } item.quantity = parseInt(quantity); let event = {"event":"add_to_cart","ecommerce":{"currency":"EUR"}}; dataLayer.push({ ...event, 'ecommerce': { ...event.ecommerce, 'value': (item.price * quantity), 'items': [item] } }); }); })(dataLayer, jQuery);