Geriausios pozos ryškiam moters orgazmui

Geriausia sekso poza moters orgazmui

Geriausia sekso poza moters orgazmui. Šilumos sugrįžimas reiškia gamtos pabudimą. Visi be išimties šiuo laikotarpiu nori paįvairinti savo gyvenimą. Kviečiame paeksperimentuoti lovoje. Pažadinkite savyje kovo kates, suteikdamos savo partneriui malonumą, pasiūlant išbandyti naujas sekso pozas. Pasak psichologų – seksologų, visada yra galimybių pagerinti įprastas pozas, kurių tikrai nereikėtų praleisti. Tokiu atveju seksas taps dar malonesniu.

Geriausia sekso poza moters orgazmui. Toms, kurios drovisi

Tik dvi iš 10 moterų gali patirti orgazmą, tiesiogiai nesujaudinusios klitorio. Dėl šios priežasties makšties lytinis aktas ne visada leidžia deimantais nusagstyti dangų. Stipriosios lyties atstovams šiuo atžvilgiu lengviau: penio galvutė yra imliausia sujaudinimui varpos dalis. Lytinio akto metu ji bet kokiu atveju yra stimuliuojama. Tačiau ir vyrai gali įžvelgti pozos pakeitimo naudą. Skverbimosi kampo pakeitimas suteiks ryškių pojūčių.

Kalbant apie moteris, daugumai iš jų reikia klitorio glamonių, kad patirtų orgazmą. Ne visos išdrįsta atvirai apie tai pasakyti savo partneriui arba pradėti stimuliuoti save jo akivaizdoje. Toks elgesys yra neteisingas. Didžioji dauguma stipriosios lyties atstovų, reginčių moters masturbaciją, ima kraustytis iš sveiko proto. Bet ne kiekviena moteris sugeba būti 100% atsipalaidavusi šalia vyro, net jei tai yra mylimas žmogus.

Jūs tikrai galite pasiekti orgazmą. Yra pozų, leidžiančių klitorį jaudrinti glamonėmis lytinio akto metu. Tuo pačiu metu jūs galėsite nesijaudinti, kad partneris pastebės jūsų manipuliacijas.

Geriausia sekso poza moters orgazmui. Atvirkštinė jojikė

Atsisėsk ant vyro, bet atsisukusi nugara jam į veidą. Šioje padėtyje galite patogiai ir jaudinančiai stimuliuoti savo meilužio sėklides, be to, padovanosite ir klitoriui glamonių. Norėdamos jį stimuliuoti, galite naudoti pirštus ar specialų klitorio stimuliatorių. Paprašykite mylimojo sulenkti kelius, kad turėtumėte galimybę patrinti klitorį jo šlaunies paviršiumi.

Geriausia sekso poza moters orgazmui. Veidu į veidą

Atsisėskite vyrui ant kelių: žvelkite vienas kitam į akis ir bučiuokitės – tai suteiks dar daugiau jaudulio. Apsivykite kojomis aplink jo juosmenį, kad valdytumėte įsiskverbimo gylį ir pagreitintumėte orgazmą papildomai stimuliuodami klitorį bei spenelius. Apkabink vyrą kojomis, kuo glaudžiau prispausdama prie jo.

Geriausia sekso poza moters orgazmui. Šuniuko stilius

Ši poza suteiks jums galimybę glamonėti klitorį pirštais. Natūralu, kad turėsite išlaikyti pusiausvyrą, prisilaikymui pasitelkite vieną ranką. Bet tai atstos ir puikią fitneso treniruotę.

Geriausia sekso poza moters orgazmui. Suspaudus kojas

Kai kurios moterys orgazmą pasiekia stipriai suspausdamos kojas (pavyzdžiui, sukeičiant jas arba uždedant vieną ant kitos). Šis orgazmas vadinamas miokompresijos orgazmu, nes jis pasiekiamas spaudžiant klitorį. Tai normalus dalykas, ir yra daugybė moterų, kurios pasitenkina tik tokiu būdu.

Paprastai problema slypi nusistovėjusiame ir įsišaknijusiame šablone, kad ​​malonumas įmanomas tik tada, kai yra suspaustos kojos. Lytinio akto ar kunilingo metu gali būti sunku pereiti prie kito „formato“, kai kojos yra plačiai. Pabandykite perkelti standartinį modelį į mylėjimąsi su vyru. Pavyzdžiui, galite suspausti kojas šaukštelio padėtyje, įsitaisiusios ant šono.

Vyras šioje padėtyje taip pat pajus papildomą spaudimą – tai suteiks jam didelį malonumą. Arba pabandykite mylėtis panašioje padėtyje. Atsistokite atsisukusi į stalą ir atsiremkite rankomis. Galite prisispausti prie baldų krūtine ir pilvu. Leiskite partneriui įeiti į jus iš nugaros. Pajutusios artėjantį orgazmą, sukryžiuokite kojas ties šlaunimis, sukurdamos papildomą spaudimą klitoriui.

Geriausia sekso poza moters orgazmui

Laikui bėgant, išmokusi pasiekti kulminaciją suglausdama kojas dalyvaujant partneriui, tu galėsi pradėti įvaldyti naujas pozas, kad gautum daugiau malonumo.

Dedame tašką

Daugelis žmonių mano, kad norint pasiekti užburiantį orgazmą pakanka spustelėti garsųjį G tašką. Šis įsitikinimas tvirtai įsišaknijo mūsų galvose. Neįmanoma apskaičiuoti, kiek porų nepavyko surasti garsiojo taško.

Paslaptis slypi moterų reprodukcinių organų struktūroje. Mes galime pamatyti tik dalį klitorio – jo galvutę. Jo šaknys slypi moters kūno viduje. Pas daugelį moterų, ant priekinės makšties sienelės yra jautresnė glamonėms zona – ji vadinama G tašku. Lytinių santykių metu per šią makšties dalį yra veikiamos nervinės galūnės, dengiančios klitorio šaknis. Taigi malonumo padaugėja.

Norėdamos stimuliuoti G tašką, išbandykite ankstesnę padėtį: atsistokite ant tiesių kojų, krūtine atsiremkite į stalą. Šioje padėtyje varpos trintis prieš makšties priekinę sieną žymiai padidės. Išlenkite nugarą, pakeldamos sėdmenis aukščiau, ir jums bus garantuotas dangiškas malonumas.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis Opiumas