Ar svarbu penio dydis geram seksui?

Visuotinai pripažįstama, kad vyro penio dydis seksui yra svarbu. Lenkų seksologas Andrzejus Griszewskis pažymi, kad trys ketvirtadaliai vyrų savo lytinių organų dydžiu yra nepatenkinti. Dvidešimt centimetrų yra minimumas, kurį norėtų turėti dauguma vyrų, – rašo specialistas. Išsiaiškinkime, kas yra tiesa, o kas – klaidinga.

Iš kur dygsta šaknys?

Seksologas priežastį įžvelgia tame, kad vyrų pasaulis užpildytas varžybomis, pradedant sportiniais pasiekimais ir baigiant materialine gerove. Vyrai stengiasi pajusti savo galią, svarbą pasaulyje ir nuoširdžiai tiki, kad varpos dydis lemia šiuos kriterijus. Specialistas pastebi, kad kai kurios beždžionių rūšys demonstruoja priešininkams savo lytinius organus, kad galėtų dominuoti ir parodyti, kas čia yra svarbiausias. Tai yra nuo protėvių laikų išlikęs vyrų atavizmas – jis ir yra didesnio penio troškimo priežastis.

Įdomus faktas: Įsimylėjusi moteris padidina savo meilužio varpą 3-4 centimetrais. Buvo atlikti tyrimai, kurių metu moterų buvo paprašyta nurodyti meilužio varpos dydį ir palyginti su realiais duomenimis – rezultatai daugelį sukrėtė. Įdomu tai, kad nepažįstu nė vienos moters, kuri su peniu elgtųsi taip entuziastingai, kokio iš jos tikisi vyras, – stebisi seksologė.

Ką sako statistika. Vyro penio dydis seksui

Vidutinis varpos ilgis Lietuvoje laikomas 12-15 centimetrų. Tyrimai parodė, kad tik vieno vyro iš tūkstančio, penio ilgis yra 23 centimetrai, – sakoma statistikoje. Lietuvių statistika tik patvirtina šiuos skaičius. Pamenate, kiek kartų esate girdėję iš vyrų, kad jų genitalijų ilgis yra didesnis nei 20 cm? Esame tikri, kad ne kartą. Seksologas mano, kad priežastis slypi vyro nore dominuoti prieš moterį, jis jaučia, kad tai gali padaryti naudojant atitinkamo dydžio vyriškumą.

Vyrai mano, kad makštis yra penis priešingai 

Remiantis populiariu įsitikinimu, dauguma vyrų mano, kad makšties galinėje sienelėje yra didžiausia nervų galūnėlių koncentracija. Klaidos mechanizmas yra paprastas: vyrai galvoja, kad makštis yra penis priešingai, ir kadangi jų penio galvutė yra jautriausia lietimui ir stimuliacijai, tai reiškia, kad moterys turi turėti daugiau jautrumo makšties gale, “- sako seksologas Andrzejus Griševskis.

Kodėl moterys vertina dydį. Vyro penio dydis seksui

Aukščiau paaiškinome, iš kur kilo mitas, kad moterims svarbu penio dydis. Trumpa santrauka iš vyrų. Yra moterų, kurios tikrai skundžiasi partnerio varpos dydžiu, lygindamos su buvusiais meilužiais. Seksologas aiškina, kad problemos esmė yra specialių treniruočių stoka ir nesugebėjimas kalbėtis. Jei pirmasis išsprendžiamas reguliariai atliekant Kėgelio pratimus, naudojant vaginalinius kamuoliukus, kurie skvarbaus sekso metu padeda tvirčiau apglėbti partnerio varpą, tai antroji problema yra daug rimtesnė ir gilesnė. Nepasitikėjimas tarp partnerių ir nesugebėjimas kalbėti intymiomis temomis sukelia nesaugumą ir gėdą pasidalinti problemomis. Išsakyti, kas jiems teikia malonumą ir kas, priešingai, nepatinka, ar jie patiria skausmą lytinių santykių metu ir taip toliau.

Moterų problema vaginizmas. Vyro penio dydis seksui

Kita problema, su kuria gali susidurti moteris, yra vaginizmas. Tai yra per didelis makšties raumenų susitraukimas, kai partneris, nesukeldamas skausmingų pojūčių, negali įskverbti varpos į makštį.

Viena klientė man pasakė, kad pradėjo bijoti sekso, nes manė, kad jis ją suplėšys. Dėl to ji tiesiogine ir perkeltine prasme užsidarė nuo vyro, – pažymi seksologas.

Kalbėdami apie šias problemas, dedame akcentą ant to, kad vyrai turi liautis save laikyti nenormaliais ir baimintis įtikti moteriai tik dėl varpos dydžio. Moters užduotis yra kalbėtis su mylimuoju ir kelti jo pasitikėjimą savimi, kad atsikratytų komplekso. Net jei jūsų pora turi problemų, daugeliu atvejų tai gali būti išspręsta bendromis pastangomis arba kreiptis į seksologą – kompetentingas specialistas padės jums tai išsiaiškinti ir pasiūlys veiksmingą išeitį iš padėties.

Penį didinanti pompa


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, prostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas

WordPress PopUp Plugin