6 sekso pozos paplūdimiui

Karštas seksas paplūdimyje

Karštas seksas paplūdimyje yra kur kas daugiau nei tik gaivus egzotinis gėrimas karštą dieną – tai absoliuti fantastika… Kol iš jos nepabundi su pakankamai smėlio perlo gaminimui savo moliuskėlyje…

Paprastai sekso paplūdimyje idėja atrodo visiškai tobula ir geniali, kol ji nėra įgyvendinama. Patyrus palaimą, šalia malonių pojūčių neretai lieka ir niežtintis nuo smėlio kūnas bei nubrozdinta nugara.

Iš tiesų, karštas seksas paplūdimyje gali būti malonus, jei laikysitės kelių pagrindinių taisyklių. Pirmoji iš jų – likite nepastebėti, nebent Jus, kaip ir daugelį, jaudina mintis būti pastebėtiems. Nedarykite to viešuose paplūdimiuose, kur galite išgąsdinti vaikus ar sutrikdyti suaugusiuosius. Taip pat nesimylėkite tiesiai ant smėlio, o kai baigsite, nepamirškite nedelsiant nusiprausti.

Siūlome kelias, seksui paplūdimyje tinkamiausias pozas:

Šuniuko poza

Ši, klasikinė, sekso miegamajame poza, puikiai tiks pradedantiesiems. Seksas paplūdimyje šuns poza yra saugiausias, nes jos metu moteriški lytiniai organai apsaugomi nuo smėlio, ji yra diskretiška, kadangi maudymosi rūbai lieka ant Jūsų (tik šiek tiek pakinta jų padėtis) ir suteikia šiokį tokį saugumo jausmą.

Karštas seksas paplūdimyje

Karštas seksas vandenyje

Ši karšta sekso poza rėkte rėkia apie nevaldomą partnerių aistrą ir natūralių pojūčių troškimą. Jei nerimaujate, kad įkliūsite paplūdimyje be kelnaičių, šis variantas – idealus. Tegul partneris, įsiskverbęs, laiko Jus už sėdmenų, o tada teprasideda judesys! Ši poza patogi tuo, jog visa tai gali būti atliekama ir nenusivilkus apatinės maudymosi kostiumėlio dalies – tiesiog paslinkite juos į šoną, atverdami lytinius organus. Žinoma, jei Jums patogu, galite nusivilkti maudymosi kostiumėlį visiškai – tai tik palengvins meilės aktą. Svarbu paminėti, kad prieš išbandydami šią sekso pozą, turėtumėte įsitikinti, jog vanduo ramus ir nėra didelių bangų.

Karštas seksas paplūdimyje

Karštas seksas ant paplūdimio kamuolio

Kam daugiau gali būti skirtas paplūdimio kamuolys, jei ne seksui paplūdimyje? Ši poza tinkamiausia aistrai patenkinti itin nuošaliame paplūdimyje – juk žmonėms Jūsų veiksmai, naudojant kamuolį, gali pasirodyti, kad ir labai įdomūs, bet trikdantys. Tačiau primygtinai siūlome išbandyti šią sekso pozą su paplūdimio kamuoliu, nes jei ji atliekama tinkamai, apsisaugosite nuo kontakto su smėliu. Tam, kad išvengtumėte smėlio, įsitaisykite ant kamuolio, o partneris, tegul įsiskverbia iš galo.

Ant paplūdimio kamuolio

Sekso poza Atvirkštinė kaubojė

Tai dar viena sekso poza, kuri taip pat laikoma klasikine miegamojo poza. Ji, kaip ir aukščiau aprašytoji poza Ant paplūdimio kamuolio, skirta nuošalesniam paplūdimiui, kai aplink nieko nėra. Paplūdimio seksas sėkmingas tada, kai moteris akto metu neguli ar nesėdi. Taigi atvirkštinė kaubojė yra puiki sekso paplūdimyje poza, jei nenorite kitą ryta prabusti su pilna smėlio makštimi.

Atvirkštinė kaubojė

Seksas stovint

Kadangi, neretai, besimylint atsiranda mikro įplyšimų, įsivaizduokite, ką gali padaryti smėlis, dirgindamas šiuos įtrūkimus. Dėl tos priežasties rekomenduojame vengti sekso paplūdimyje pozų, kurių metu yra tiesioginis kontaktas su smėliu. Viena geriausių ir saugiausių sekso paplūdimyje pozų – stovint. Jei netoliese yra užuovėja, kurioje galite atsiremti į tvirtą paviršių – būtinai ją išnaudokite! Karštas seksas paplūdimyje garantuojamas. 🙂 

Seksas stovint

Seksas po antklode

Prisiminkite auksinę taisyklę, kurią jau ne kartą minėjome – saugus seksas paplūdimyje yra toks, kurio metu nekyla rizika, jog į lytinius organus pateks smėlio. Jei esate pasirengęs mylėtis, paplūdimys puikiai tiks preliudijai, ypač tada, kai temsta, o žmonių jame mažta. Atsigulkite, užsiklokite antklode (juk vakarėjant darosi vėsu 😉 ) ir prisiglauskite vienas prie kito taip, kad įsiskverbimas būtų patogus. Rekomenduojame dėvėti laisvus drabužius, kurie netrukdys liesti, glostyti ir džiuginti vienas kitą! Tai yra kur kas subtiliau, nei seksas atvirai matomoje vietoje.

Seksas po antklode

Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas naujiems pojūčiams!

Jūsų užsakytos aistros prekės bus patalpintos neperregimoje pakuotėje, be informacijos apie turinį ir visiškai anonimiškai! Pristatymas per 1–2 darbo dienas visoje Lietuvoje ir už jos ribų!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stmuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Jus  mylintis Opiumas