Kaip glamonėti moters krūtis?

Kaip glamonėti moters krūtis

Kaip glamonėti moters krūtis? Trumpai pakalbėkime apie tai, kaip tinkamai “tvarkytis” su moters krūtimis. Vyrai dievina moterų krūtinę, tačiau, deja, ne visiems pavyksta sujaudinti damą, jas glamonėjant.

Kažkas puola prie jos per greitai ir per šiurkščiai, kažkas pusvalandį trypčioja tarsi vaikas, o kiti, atvirkščiai, pernelyg skausmingai spaudžia. Taip elgtis ne valia! Pora naudingų lustų jums tikrai pravers. Įsiminkite ir būtinai išbandykite.

Kaip glamonėti moters krūtis?

Keista, bet vyrai, beveik visada, kiekvienai krūtinei skiria skirtingą laiko intervalą. Tačiau moters kūnas yra taip sutvarkytas, kad kiekvienai jo daliai reikia vienodo dėmesio ir laiko. Glamonėkite kiekvieną krūtį pakaitomis, kad, šiukštu, nė vienos neįžeistumėte.  Moteris tai įvertins.

Jums patinka kartu dūkti po dušu, puiku! Verta nusivilioti ją pažaisti į dušą, nes drėgna oda tampa jautresnė, ypač erogeninių zonų. Jei dušas nėra maloniausia jūsų vieta, nesvarbu, erotinio masažo aliejus arba stimuliuojantis spenelių gelis jums nerealiai padės! Tai puikus pasirinkimas ir kažkas naujo jums abiem.

Pradėkite ją glamonėti iš nugaros

Taigi, kaip glamonėti moters krūtis? Pradėkite ją glamonėti iš nugaros. Taip jums bus kur kas patogiau, nes delnai vienodai tvirtai jas lies ir tuo pačiu nepavargs rankos. Plius, šioje pozoje galėsite papildomai paliesti jos sėdmenis. Žodžiu užgriebsite vienu metu kelias erogenines sritis, o nuo to bus tik maloniau abiem.

Neskubėkite ir palaipsniui didinkite tempą. Jums nereikia būti pernelyg aktyviems. Iš pradžių lieskite švelniai, palaipsniui didinkite tempą, o ryžtingus ir šiurkštesnius potėpius palikite vėlesniam etapui. Klasišku finišu šiame reikale būtų spenelių suspaudimas. Kai kurios moterys gali patirti orgazmą vien tik nuo krūtų glamonių.

Nenuimkite jai liemenėlės

Kaip glamonėti moters krūtis – pridėkite eksperimentų prie glamonių. Nenusekite moteriai liemenėlės, lieskite ją čia ir dabar. Moterims toks priėjimas labai patinka, todėl palikome tai pabaigai. Daugelis damų tiesiog kraustosi iš blaivaus proto, kai jų krūtys švelniai spaudžiamos tiesiai per liemenėlę. Jos jaučia, kaip audinys trinasi į odą ir tai jas itin jaudina.

Pagrindinė sąlyga: nespauskite per stipriai, skaudės. Jeigu jai norisi stipriau, tiesiog patraukite liemenėlės kaušelius žemyn. Jeigu jos krūtys didesnės nei vidutinės, tai dar irgi gražiai atrodo.

Kaip bonusas, šis brutualokas veiksmas įjungs jus abu.

Būtinai pabandykite pritaikyti šiuos paprastus patarimus, ir jūs garantuotai suteiksite savo moteriai maksimalų malonumą.


Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje.

Kaip imituoti kraują vestuvių naktį?

Nekaltybė. Kiekvienas vyras svajoja būti pirmas, vienintelis ir nepakartojamas savo nuotakai. Ir nors šiuolaikinis gyvenimas...

Lesbiečių sekso pozos

Lesbiečių seksas arba kunilingas yra graži moters su moterimi švelnumo akimirka! Tai yra nepamirštamos glamonės...

Oralinio sekso technikos, atimančios sąmonę

Oralinio sekso technikos, kurias privalote žinoti. Apžiokite lūpomis klitorio ar varpos galvutę ir siurbkite į...

Faktai apie moters orgazmą

Kalbama, kad Austrijos karalienė Marija Tereza (XVIII a.) kentėjo nuo nevaisingumo. Kreipdamasi į teismo gydytoją...

Ką padovanoti mylimai moteriai kovo 8 ir nenuvilti

Ką padovanoti moteriai kovo 8 – ją? Pavasario pradžia prasideda mylima moterų švente – kovo...

Erotinis varpos masažas

Prieš pradedant masažuoti varpą, būtina nuo rankų nusiimti visus papuošalus, ypač žiedus. Pagalvokite apie tai,...

20 sekso pozų, kai moteris viršuje

Sekso poza, kai moteris viršuje, vyro žvilgsniui atsiveria stulbinantis vaizdas. Beje, atsigulęs galite ne tik...

Penio žiedų nauda. Tikros vyrų istorijos

Penio žiedai gali būti naudingi daugeliui žmonių. Visų pirma, erekcijos problemos ištinka bet kuriame amžiuje...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

nine + 19 =

WordPress PopUp Plugin