7 moterų neištikimybės priežastys

kodėl moterys būna neištikimos

Septynios priežastys kodėl moterys būna neištikimos: nuo blogo sekso iki savivertės problemų.
Vyrai netenka pranašumo dėl neištikimybės – tai gera žinia ar nelabai? Kas apgaudinėja dažniau: vyrai ar moterys? Cha-ha, sakysite, žinoma, kad vyrai! Ir būsite teisūs, bent jau kol kas.

Kodėl moterys būna neištikimos? Seksas dėl sekso

Jeigu kas nors jus bandys įtikinti, kad vyrai apgaudinėja siekdami kūniškų malonumų, o moterys dėl romantiškos preliudijos, nusijuokite juokingam viduramžio idėjų transleiteriui į veidą.

Moterys, kaip ir vyrai vertina gerą seksą ir gali lengvai tapti neištikimos tam, kas jas įjungia. Daugumą vyrų neištikimybė vilioja dėl įvairovės troškimo, tačiau eksperimentų troškimas taip pat yra ir moterų neištikimybės priežasčių sąrašo viršuje.

Nepasitenkinimas santykiais

Antra pagal populiarumą priežastis: moterys apgaudinėja, nes nėra patenkintos tuo, kuris yra šalia. Tuo, už kurio yra ištekėjusi, su kuriuo jie gyvena arba ilgai palaiko romaną. Net jeigu meilė poroje vis dar gyva, tačiau nuo kivirčų, rutinos, buitinių rūpesčių ar finansinių problemų pavargusi moteris ieškos flirto objekto kairėje. Slaptas meilės romanas prideda gyvenimui adrenalino. Tai gali patvirtinti bet kokio amžiaus ir statuso moteris.

Kodėl moterys būna neištikimos? Pasidavimas emociniam impulsui

Trečia priežastis: kažkas nutiko, ką paaiškinti sunku. Susiklostė neištikimybei palankios aplinkybės, erotiška nuotaika ir moteris pasidavė situacijai, dėl kurios vėliau sau bei draugams pasiteisins taip: tai buvo klaida. Kartais neištikimybė neturi kitos reikšmės, kaip tik galimybę, kurios moteris tuo metu negalėjo arba nenorėjo praleisti. Nuklysta į kairę beveik visos, ir net laimingai ištekėjusios moterys. Kai kurios gali elgtis impulsyviai arba iš keršto ir vėliau dėl to gailėtis.

Emocinio artumo su partneriu trūkumas

Fizinis ar emocinis intymumas yra pagrindiniai poreikiai, kuriuos mes, kaip socialinės būtybės, natūraliai norime patenkinti. Jei dabartiniuose santykiuose moteris negauna pakankamai intymumo, o šalia atsiranda žmogus, pasiruošęs suteikti būtent šį artumą, abipusio potraukio tikimybė gerokai padidėja. Moterys užmezga šalutinį ryšį su jausmingesniu užsidegimu nei vyrai. Intymumo ir romantikos troškimas pateisina moterų neištikimybės aspektus.

Kodėl moterys būna neištikimos? Trokšta pasijausti geidžiamomis

Tiek moterys, tiek vyrai linkę į neištikimybę, nes nori jaustis meilės, pagarbos ir garbinimo objektu. Dėmesio trūkumas santykiuose stumia moterį į kito vyro glėbį, žodžiais ir darbais patvirtinančio jo meilę jai. Sunku įgnoruoti dėmesio, komplimentų, nuoširdžios aistros, nepaisant šeimos vertybių ir santykių, kuriuose ji yra, ženklų.

Žema savivertė

Žema savivertė taip pat gali paskatinti moterį ieškoti jausmų ir aistros iš šalies. Jeigu partneris šykštus pritarimams, komplimentams, bet nepagrįstai dosnus kritikai, susikaupęs meilės ir supratimo poreikis anksčiau ar vėliau privers moterį ieškoti palaikymo išorėje. Net jeigu ji įpratusi nepaisyti savo poreikių, pasąmonė suras būdą priminti, kad ji nusipelno kur kas daugiau ir, likimas pamėtės susitikimą su žmogumi, kuris bus pasirengęs išvysti visą joje esantį gėrį.

Kodėl moterys būna neištikimos? Nori skyrybų

Kartais neištikimybė yra užslėptas manifestas, kuris reiškia, kad moteris pasirengusi nutraukti esamus santykius, tačiau jai sunku pranešti apie savo sprendimą. Toks elgesys yra nesąžiningas partnerio atžvilgiu, nors psichologiniu požiūriu suprantamas. Taip pat manoma, kad kartais neištikimybė išreiškia skubų poreikį keisti dabartinius santykius.

Neištikimybė yra griaunantis veiksmas, bet nebūtinai reiškia poros santykių pabaigą. Kartais tai net suteikia impulsą pokyčiams į gerąją pusę. Tokiais atvejais įvykiai gali vystytis dviem scenarijais: skyrybos be ištęstų pastangų arba susitaikymas su esamomis problemomis ir abipusis jų sprendimas. Jei mylite vienas kitą ir norite būti kartu, laikui bėgant atkursite pasitikėjimą, o jūsų ryšys tik sustiprės per šiuos išbandymus.

Erotinės vyrų fantazijos

Erotinės vyrų fantazijos intymiomis temomis kartais neturi nieko bendra su mergaitiškomis, vanilinėmis, svajonėmis, kurios mums...

Kaip žinoti, kad moteris mane myli?

Taigi, kaip dažnai susitikinėdamas su moterimis susimąstydavote apie tai, ar ji jus myli? Kaip dažnai...

Penio žiedų nauda. Tikros vyrų istorijos

Penio žiedai gali būti naudingi daugeliui žmonių. Visų pirma, erekcijos problemos ištinka bet kuriame amžiuje...

Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite – liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame pamėgti mus Facebook paskyroje. Nuobodu nebus.

Mylintis ir mylimas Opiumas

Kodėl moterys būna neištikimos