Kaip naudoti Kėgelio kamuoliukus

Kaip naudoti vaginalinius kamuoliukus

Kaip naudoti vaginalinius kamuoliukus?

Taigi kaip naudoti vaginalinius kamuoliukus? Jei skaitote šį tekstą, ko gero jau žinote, jog Kėgelio kamuoliukai yra tiesiausias ir lengviausias kelias ilgesniems ir stipresniems orgazmams pasiekti. O jei dar neteko jų išbandyti – pats geriausias metas pradėti juos naudoti – dabar!. Kėgelio pratimai ir mums įprasta rytinė mankšta turi vieną panašumą – jie neturi jokios naudos, jei yra atliekami netinkamai!

Taigi, atkreipsime Jūsų dėmesį į dažniausiai pasitaikančias Kėgelio kamuoliukų naudojimo klaidas tam, kad nepriklausomai nuo to, kuriame gyvenimo etape esate, pasiektumėte kuo didesnės šių pratimų naudos.

Įžanga į Kėgelio pratimų pasaulį

Pirmas žingsnis, kurį turite žengti prieš pradedant bet kokią efektyvią treniruotę yra raumenų, kuriuos siekiate sustiprinti, identifikavimas. Tai galioja ir dubens dugno raumenų stiprinimui. Tačiau… juos surasti yra kiek sunkiau nei kitus raumenis.

Šiuo atveju, rasti dubens dugno raumenis tarsi lakmuso popierėlis Jums padės paprastas testas: pamėginkite sulaikyti šlapinimąsį viduryje proceso. Tie raumenys, kurie sukuria  spaudimo jausmą šio bandymo metu, ir yra raumenys, į kuriuos turėtumėte koncentruotis atlikdami Kėgelio pratimus.

Kaip naudoti vaginalinius kamuoliukus

Įtempkite tinkamą raumenų grupę

Papildomas praktinis būdas sužinoti, ar įtempiate tinkamus raumenis, yra piršto įskverbimas į makštį ir dubens raumenų įtempimas. Jei jausite, jog raumenys aplink pirštą įsitempia ir jį tolygiai apglėbia, vadinasi, esate teisingame kelyje!

Jei taip nėra, atlikite bandymus tol, kol ištirsite, ką darote neteisingai ir, ką turėtumėte daryti kitaip. Gana dažnai moterys klaidingai mano, jog Kėgelio pratimų metu įtempia tinkamus raumenis, tačiau neretai tai būna ne dubens dugno, o pilvo, išangės, sėdmenų ar šlaunų raumenys. Tad skirkite šiek tiek daugiau laiko raumenų ištyrimui, kad vėliau pratimai būtų sklandesni ir efektyvesni.

Tinkami raumenų sutraukimai

Tai, jog sutraukiate tinkamus raumenis dar nereiškia, jog yra pakankama sąlyga teisingam Kėgelio pratimų atlikimui. Svarbu, kad dubens dugno raumenis sutrauktumėte į vidų ir aukštyn, o ne sutraukinėtumėte kaip papuola. Taip atliekant pratimą, užtikrinsite tolygų ir efektyvų raumenų stiprinimą.

Sutraukimų ir atpalaidavimų ilgį galima varijuoti. Jei norite, raumenis galite sutraukti iš karto ilgesniam laikui arba sutraukimo trukmę ilginti laipsniškai. Žinoma, nepamirškite pailsinti raumenų tarp sutraukimų. Jei pabodo senieji Kėgelio kamuoliukai ir ieškote kažko naujo, galime pasiūlyti vibruojančius, valdomus nuotoliniu būdu, skirtingų formų ir struktūrų, kurie taip pat paįvairins Jūsų kasdienes treniruotes.

Kėgelio pratimai turi tapti įpročiu

 Nemanykite, kad vos po poros Kėgelio treniruočių pajausite skirtumą. Iš tiesų, gali tekti padirbėti kiekvieną dieną, keletą savaičių tam, kad pajustumėte ryškų skirtumą, todėl nuoseklumas yra labai svarbus. Taigi, kiekvieną dieną nusistatykite konkretų laiką šių pratimų atlikimui – taip susiformuos įprotis. Svarbiausia – nesimuliuokite ir pratimus atlikite sąžiningai. Beje,  pratimus su Kėgelio kamuoliukai gali būti naudojami beveik bet kur ir bet kada. Taigi, rasti būdų, kaip juos įtraukti į savo dienotvarkę, neturėtų būti sudėtinga.

Pasitelkusios šiek tiek kantrybės ir gebėjimo susikoncentruoti, išspausite iš Kėgelio kamuoliukų visą galimą naudą, kurią sudaro ne tik intymi sveikata, bet ir papildomas malonumas lytinių santykių metu.

Štai keletas priežasčių, kodėl reikia naudoti makšties kamuoliukus

  • Jie sustiprina raumenims, palaikančius gimdą, šlapimo pūslę, plonąją žarną ir tiesiąją žarną. Tai padeda išvengti šlapimo ir išmatų nelaikymo.
  • Tonizuoja makštį, kuri tampa tampresne. Tai suteiks jums ryškesnius ir ilgesnius orgazmus.
  • Makšties kamuoliai gali būti naudojami kaip sekso žaislas masturbacijos metu. Jie sustiprina klitorio stimuliacijos pojūčius.
  • Jei prieš analinį seksą įskverbsite kamuoliukus į makštį, jie stimuliuos G tašką, todėl greičiau pasieksite orgazmą.
  • Dauguma moterų, kurios reguliariai naudoja vaginalinius kamuoliukus, pamato teigiamus rezultatus per kelias savaites ar mėnesį.

Kaip naudoti vaginalinius kamuoliukus

Pasirūpinkite saugumu ir higiena
Naudokite tik švarius kamuoliukus. Prieš naudodami būtinai nusiplaukite rankas ir tarpvietę šiltu vandeniu bei muilu ir sausai nušluostykite. Prieš įterpdamos kamuoliukus, sudrėkinkite makštį hibridinio arba vandens pagrindo lubrikantu, kad išvengtumėte diskomforto.

Teisingai įterpkite kamuoliukus. Atsigulkite ar pritūpkite, kad jaustumėtės patogiai. Švelniai ir lėtai įkiškite juos į makštį. Jei yra keli kamuoliukai, prieš įdėdamos sekantį, įsitikinkite, kad pirmasis jau patogiai įsitaisęs. Virvelė ar kilputė, pritvirtinta prie kamuoliuko, turi likti išorėje.
Jei jaučiate, kad kamuoliukai gali iškristi, įstumkite juos šiek tiek giliau.

Mes visi norime greito ir nemokamo pristatymo, ypač kai prekės išsirenkamos maloniems potyriams ir karštoms šėlionėms. Sunkiai dirbome, kad mūsų klientai patirtų tik geriausias emocijas bei norėtų sugrįžti į opiumą ir, voilà… visas prekes pristatome savo lėšomis, užsakant jų nuo 25,00 eurų. Yra nedidelių išimčių, tačiau jos beveik nereikšmingos.

Jus mylintis Opiumas

Aplankykite mus Facebook paskyroje