Kodėl ne visi vyrai ryžtasi santykiams su giliomis moterimis?

gilios moterys

Gilios moterys – nepaprastos. Jos gražios, drąsios ir protingos. Į viską žiūri be išankstinio nusistatymo, tačiau niekuo nepasitiki aklai. Jos myli ir mylisi aistringai, giliai, išmintingai. Jos nesitenkina trupiniais… tuo šios moterys išsiskiria iš kitų.

Ponai, jeigu jums, atsitiktinai, nusišypsos laimė savo gyvenime sutikti tokią moterį – nepaleiskite jos… tvirtai apkabinkit, ir dar tvirčiau pareikškit: “Tu – mano”!

Moteris su giliu vidiniu pasauliu – temperamentinga, aistringa ir labai smalsi. Ji spinduliuoja ypatingą meilę gyvenimui, meilę, kuri įkvepia aplinkinius. Ji mėgaujasi giliais pokalbiais apie tikėjimą, meną, meilę, psichologiją ir kt. Ji – unikali visa savo moteriška prigimtimi.

Taip, tokia moteris apdovanota plačia širdimi, bet, atrodo, kad kuo ji gilesnė ir jausmingesnė, tuo sunkiau atrasti savo vyrą. Dažnai tokias moteris kaltina tuo, kad jos yra “per daug”… Vyrai myli tokias moteris, tačiau daugumai sunku pavyti jos ugningą prigimtį. Ir štai kodėl!

Gilios moterys – ne kvailos

Ji lengvai nuspėja vyrų ketinimus ir jų tikrąją prigimtį. Ji aiškiai mato, koks jis yra iš tikrųjų ir kokiu dedasi esąs. Paprastai atskiria melagį bei manipuliatorių. Ir jau niekaip jos nepavadinsi patiklia naivute. Ji skaito vyrus tarsi atverstas maldaknyges, dėka savo puikiai išlavintos intuicijos.

Nuoširdi

Pernelyg nuoširdi. Iki žiaurumo. Ji vertina nuoširdumą labiau nei ką nors kita gyvenime, ir visada išsako savo nuomonę, kuri leidžia jai išsaugoti savo asmenybės vientisumą. Jos grubus nuoširdumas kartais būna perteklinis, ir kai kuriems vyrams nepavyksta susidoroti su tokiu aukšto lygio jos atvirumu.

Santykiuose ieško gilaus ryšio

Gilios moterys rimtai žiūri į viską savo gyvenime, ne išimtis ir meilės frontas. Jos nedomina asitiktiniai santykiai su vyrais. Nedomina ir tuštučių moteryčių intrigėlės. Ji brangina savo laiką ir nešvaisto jo beprasmiškai. Ji sutinka tik su tikrais santykiais – giliais, įdomiais, prasmingais ir aistringais.
Moteris su giliu vidiniu pasauliu nori žinoti viską apie vyrą. Ne, ne tai su kuo jis miegojo iki jos ar kiek uždirba. Ji nori žinoti tuos dalykus, kurie formavo jį kaip asmenybę. Jai reikalingas toks žmogus, kuris jos ir taip pilnavertiškam gyvenimui suteiktų naujų prasmių ir polėkio.

Ji ieško nuoseklumo

Jeigu ir yra kas nors, ko tokia moteris neperneša – tai vyrų neturinčių stuburo. Vyrų, kurie dedasi oriais visuomenėj, tačiau uždangai nusileidus – jie ardomi kaip seni megztiniai siūlams, iš kurių kažkas sau mezgasi puošnias suknias, gal – kostiumus. Ji neperneša vyrų, kurie, aikštingai “kažkam” švilptelėjus -lekuodami, išsekę lekia pildyti užgaidų arba krenta ir apsimeta negyvais, kad jų nemuštų. Vyrų – neprisiimančių atsakomybės už savo poelgius ir sprendimus.
Ji trokšta nuoseklaus, gilaus ir stipraus ryšio, tuo pačiu neatimdama deguonies iš vyro. Tai yra – nesikėsindama į tai, kas ,,švenčiausia” – vyro laisvę. Tokios moterys suvokia, kad vyrui gyvybiškai svarbu kartais įsliuogti savo olon, ir tyloje bei vienatvėje išsilaižyti. Jos – taip pat vertina laisvę, ir neprisileidžia bandančių jas supančioti ar pažaboti. Ir dar… ji niekad nesitenkina mažu.

Gilios moterys tiksliai žino, ko nori

Ir tiksliai žino, kokio žmogaus jai reikia. Jai reikia pasitikinčio savimi vyro. Vyro, verto brangių vertybių, kuriomis ji dalinsis tik su juo. Jeigu jai kažkas patinka – ji aiškiai ir garsiai apie tai pareikš. Ji atmintinai moka savo širdies dainos žodžius, ir jai nereikia atlikti išankstinių savo norų analizių.

Ji nebijo artimų santykių

Ji nebijo suartėti su vyru, net jeigu egzistuoja psichologinės traumos rizika. Priešingai – negali gyventi be aistringų ir atvira liepsna degančių jausmų. Jos charakterio gylis ir intymumas eina ranka rankon. Jai patinka jaustis pažeidžiama šalia stipraus vyro.

Moteris su giliu vidiniu pasauliu – opiumas

Ką ji beveiktų, viską pripildo begaline savo energija. Jei tai darbas – tai tik su visa jėga. Jei tai seksas – tai su visa aistra, jei tai bendravimas – tai atvira širdim. Visi jos veiksmai pilni ugnies ir tvirto ryžto, kas šiek tiek gąsdina kitus. Jos mintys turi tokią pačią jėgą, kaip ir emocijos, tad su jos gyliu ir ugningumu susitvarkys toli gražu ne kiekvienas.

Gilios moterys nelauks amžinai

Ji nė už ką nelauks, kol vyras apsispręs, nori jis būti su ja – ar ne. Ji netaškys savo emocijų tam, kuris nevertina ir yra nevertas jos. Taip, ji geidžia meilės, bet nebijo ir laikinos vienatvės…

erotines prekes

Sekso prekes

Opiumas