Ką daryti, jeigu nesiseka meilėje? 4 žingsniai į laimingus santykius
Liautis savęs gailėti
Pirmiausia, nustokite savęs be galo gailėti. Daug kalbama apie aukos sindromą, tačiau vis tiek kai kurie žmonės, dažnai nesąmoningai, patiria abejotiną malonumą, žengdami kenčiančiojo, kuriam „visi kažką skolingi“, keliu. Žinoma, visada liūdna, jeigu nesiseka meilėje, jeigu romantiška istorija nesibaigia pačiu sėkmingiausiu scenarijumi, tačiau išgyvenant bet kokį liūdesį, reikia jausti ribas. Svarbu ne tik liautis kaltinti pasaulį dėl savo problemų, bet ir išmokti prisiimti atsakomybę už savo veiksmus bei juos analizuoti. Galų gale, neliečiant išskirtinių atvejų, nebūna situacijų, kai dėl išsiskyrimo kaltas tik vienas partneris. Suvokus tai, kitą kartą galite ne tik išmintingiau pasielgti, bet ir gerokai paaugti savo akyse: taip, aš padariau klaidą, ne viskas būna tobula, tačiau tai yra mano gyvenimas, ir aš turiu pakankamai jėgų padaryti jį geresniu.
Suvokti savo tikslą
Kitas svarbus žingsnis, jeigu nesiseka meilėje – pagalvoti apie tai, kokio tikslo siekiate užmegzdami vienus ar kitus santykius? Čia svarbu, kad būtumėte nuoširdus sau ir neužsiimtumėte saviapgaule. Žinoma, dauguma tvirtina, kad nori šeimos ir laimingo gyvenimo su mylimu partneriu, iki mirtis juos išskirs. Tačiau pasigilinus į save gali pasirodyti, kad tai ne visai tiesa, o iš tikrųjų tebuvo romantiško nuotykio troškimas, ne daugiau. Tačiau tai nėra blogai. Nereikia bijoti savo norų: įgyti patirties ir smagiai praleisti laiką – taip pat vertingi tikslai.
Pagalvoję apie tai, galite padaryti labai guodžiančią išvadą, kad veltui kankinatės po išsiskyrimo: galbūt iš šios situacijos jau gavote viską, ką pasąmonėje buvote suplanavę?
Išnalizuoti nesėkmes
Visuomet ateina laikas, kai fundamentaliu tikslu tampa būtent tvirti ir stabilūs santykiai. Šioje situacijoje svarbiausia prisėsti ir išanalizuoti klaidas dėl kurių nesiseka meilėje, padarytas ankstesniuose santykių labirintuose. Ir čia yra begalė situacijų, išeitis iš kurių – kiekvienam individuali. Kažkas, galbūt, turėtų tapti dėmesingesniu būsimam partneriui, kažkas, priešingai, suteikti daugiau laisvės – variantų sąrašas begalinis. Norint turėti daugiau šansų „išsigelbėjimui“ iš užburto “nesiseka meilėje” rato, verta paanalizuoti ne tik savo jausmų istorijas, bet ir tėvų santykius, nes iš jų visi semiamės šeimos gyvenimo patirties. Ir atminkite, jeigu šios problemos negalite išspręsti patys (net padedant draugams ar „buvusiems“, su kuriais palaikomi normalūs santykiai), nėra ko gėdytis kreiptis pagalbos į santykių terapeutus. Atvirkščiai, tai būtų logiškas ir teisingas žingsnis.
Pakeisti situacijos suvokimą
Galiausiai, kai didžioji darbų dalis atlikta ir jaučiatės pasiruošę naujoms romantiškų santykių paieškoms, svarbu į tai, kas vyksta nežiūrėti pernelyg rimtai. Nes „užsiciklinimas“ ne padeda, o trukdo, priversdamas žmogų nervintis ir daryti dar daugiau klaidų. Todėl pasimatymus reikėtų traktuoti, kaip malonų laiko praleidimą, mėgaujantis flirtu, o ne iš karto stačia galva nerti į baseiną. Gyvenimas ilgas, todėl neįtikinėkite savęs, kad jeigu šiandien nesiseka meilėje, tai nesiseks ir likusį mums laiką. Abipusė meilė, žinoma, yra svarbus dalykas, tačiau ne viskas tik ja apsiriboja, tad bet kurioje situacijoje reikia džiaugtis gyvenimu, o visa kita ateis savaime.
Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?
Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!
Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, prostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!
Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje
Mylintis ir mylimas Opiumas