Šuniuko stiliaus sekso pozos

Sekso poza šuniuku

Sekso poza šuniuku. Pati gamta mums sufleruoja, kad turėtume mylėtis kaip šuniukai. Daugeliui šis būdas niekada nebūna nuobodus dėl padėties ir skirtingų jos variantų, nes jie turi ryškiausius ir ilgiausius orgazmus. 

Ne paslaptis, kad šuniuko stiliaus pozos, vilioja kiekvieną porą. Pagrindinis tokių pozų bruožas yra tai, kad moteris dažnai įsitaiso ant kelių ir alkūnių, o jos partneris įsiskverbia iš nugaros. Tokios pozos turi daug privalumų. Galime pradėti nuo to, kad šios pozicijos suteikia pakankamai gilų penio įsiskverbimą į makštį, antra, vyrui patogu atlikti labai greitus judesius ir prireikus padidinti tempą, trečia, šuniško stiliaus pozos yra labai patogios ir jūs galite užsiimti seksu valandomis, keičiant variacijas. Sekso poza šuniuku jau seniai pažįstama kiekvienam, tačiau jei anksčiau su ja siejote tik vieną poziciją, tai dabar galite praktiškai išbandyti ne mažiau originalius jos variantus. Surinkome jums 14 įdomių ir karštų variantų.

Sekso poza šuniuku. Šuniškas stilius

Klasikos klasika ir kertinis akmuo, šioje pozicijoje jūs tikrai bent kartą turėjote lytinių santykių, bet galbūt tai darėte neteisingai. Mergina turi klūpėti keturiomis galūnėmis. Partneris įsitaiso už nugaros, todėl jo varpa remiasi į G tašką arba užpakalinę makšties sienelę. Pažadame, jei viskas bus atliekama teisingai, ji patirs ryškiausią orgazmą savo gyvenime.

Sekso poza šuniuku. Šuniškas stilius

Triumfo poza

Vyro padėtis praktiškai nesikeičia, jis tik plačiau išskleidžia kojas. Tarp jų partnerė ir įsitaiso, šiek tiek atitraukdama kelius atgal. Pusiausvyrą išlaikyti sunkiau, tačiau padidėja judesių amplitudė.

Sekso poza Triumfas

Vėžlio poza

Viena mėgstamiausių daugelio porų šuniuko pozicijų, nors ji reikalauja lankstumo. Svarbu, kad ponios delnai ir kojos būtų ant grindų. Taip stimuliuojama užpakalinė makšties sienelė ir kartu vyro varpos galvutė.

Sekso poza Vėžlio poza

Sekso poza šuniuku. Šuniuko snukučiu žemyn poza

Atsiklaupusi moteris pakelia dubenį į viršų ir deda veidą ant grindų arba rankų. Tai suteikia patogiausią įsiskverbimo kampą iš vyro pusės.

 Sekso poza Šuniuko snukučiu žemyn poza

Sekso poza Gaisrininko Hidrantas

Ryški šuniško stiliaus poza, kurioje meilužė pakelia vieną koją, o partneris ją laiko. Kad būtų patogiau, retkarčiais keiskite kojas.

Sekso poza Gaisrininko Hidrantas

Sekso poza šuniuku. Arbaletas

Nuo Gaisrininko Hidranto jis skiriasi tik tuo, kad abu partneriai stovi. Meilužei bus sunkiau išlaikyti pusiausvyrą, tačiau tokiu pakrypimu abiem tikrai patiks gilus įsiskverbimas.

Sekso poza Arbaletas

Sekso poza Varlė

Ši padėtis primena varlę, besiruošiančią šuoliui. Moteris pakyla ant sulenktų kelių, tarsi sėstųsi ant partnerio varpos. Jis taip pat laiko jos sėdmenis. Beje, tai yra puiki analinio sekso pozicija.

 Sekso poza Varlė

Sekso poza Dominantė

Jei moteris nori daugiau dominavimo nei Šuniuko pozoje, tada Dominantė ją tikrai sužavės. Meilužis čia atsigula, pakelia dubenį, kojomis remdamasis į sofos kraštą. O partnerė įsitaiso ant viršaus kaip šuo. Vyrai, primygtinai patariame jums žaisti su jos speneliais, nes jie atsiduria ties burna.

Sekso poza Dominantė

Sekso poza šuniuku. Tingus šuo

Vyras atsisėda ant kelių neišskleidęs kojų. Tai padaro partnerė, sėsdamasi ant penio ir pakildama ant alkūnių. Meilužis apribojamas dubens judesiais, todėl moteriai taip pat reikia judėti.

Sekso poza Tingus šuo

Sekso poza Anakonda

Visa tai ta pati šuniško stiliaus poza, skiriasi tik tuo, kad meilužė klūpi ant suoliuko ar kitos pakylos išriesta nugara. Jos makštis yra tiesiai prieš partnerio klubus, tad tokioje padėtyje yra malonu praktikuoti pirmąjį ir neskausmingiausią analinį seksą.

 Sekso poza Anakonda

Sekso poza Įkaitė

Dominavimas ir sunkusis seksas – taip galima apibūdinti šią poziciją. Tiesiog jums nepavyks į ją įsiskverbti sekliai, o partnerės rankos už jos nugaros leis jums visiškai kontroliuoti procesą.

Sekso poza Įkaitė

Sekso poza šuniuku. Gladiatorius

Moteris kiek įmanoma maksimaliai atitraukia kelius atgal, atsiklaupusi keturiomis. Meilužis įsitaiso už nugaros, šiek tiek pritūpęs.

Sekso poza Gladiatorius

Sekso poza Lenta

Abu partneriai stovi: vyras yra už nugaros, o moteris pasilenkia į priekį, kad suformuotų stačią kampą. Kažką lengvesnio įsivaizduoti nei ši pozicija, nepavyktų. Ji tiks skirtingiems ritmams.

Sekso poza Lenta

Sekso poza šuniuku. Patikima atrama

Ši Šuniuko stiliaus poza skirta tiems, kurie siekia ilgiau trunkančio sekso, tačiau ilgai išstovėti negali. Lovos ar sofos dėka, palengvinsite savo partnerės gyvenimą, negana to jūsų mylimoji galės pakelti dubenį tinkamu kampu.

Sekso poza Patikima atrama

Dar keletas patarimų:

Stimuliuokite klitorį ir krūtis

Daugelis moterų negali pasiekti orgazmo lytiniuose santykiuose vien tik įsiskverbimu į makštį. Joms reikalinga papildoma klitorio ir krūtų stimuliacija. Šuniuko stilius atveria daug galimybių šia prasme. Vyrui iš užpakalinės pusės patogu pasiekti ir stimuliuoti savo partnerės erogenines zonas. Ir pati moteris gali sau padėti ranka ar klitorio vibratoriumi.

Pasistatykite veidrodį

Pasak sekso terapeuto ir knygos Kodėl geras seksas yra svarbus autoriaus Nan Wise, kai kurioms moterims lengviau patirti orgazmą, kai partneris nemato jų veido. Tai leidžia atsipalaiduoti ir susikoncentruoti ties savo jausmais. Jei nesate vienas iš jų, o akių kontaktas jums yra svarbus, mylėkitės šuniuko stiliaus pozoje prieš veidrodį.

Pasirūpinkite lubrikantais

Mylintis sekso poza šuniuku į makštį patenka daugiau oro, gleivinės gali išdžiūti. Todėl būtina turėti papildomų lubrikantų po ranka. Tai taip pat padės pasiekti tolygesnį ir malonesnį slydimą.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas

WordPress PopUp Plugin