Karštas naujametinės nakties scenarijus dviems

Naujametinės nakties scenarijus

Naujametinės nakties scenarijus dviems.

Šventė New stiliumi

Kasmet vis tas pats – triukšmingas vakarėlis, gausios vaišės, o ryte sunkumas skrandyje ir lengvas nusivylimas. Šventė vėl nepavyko. O ką, jeigu surengtumėte individualų vakarėlį? Pavyzdžiui, su erotiniais pustoniais. Padovanokite mylimam žmogui nepamirštamą naktį, kurios scenarijų pridėsime, tačiau pirmiausia reikia atlikti parengiamuosius darbus. Pageidautina, kad jūsų antroji pusė apie juos nežinotų ir net nenumanytų. Pagrindiniais personažais bei atlikėjais tampate judu. Vaikai – seneliams. Televizorius – perduotas remontui. Langai aklinai uždengti. Ant virtuvės durų spynos. Miegamasis – karštoji žaidimų zona.

Naujametinės nakties scenarijus: pakeiskite aplinką

Susiorganizuokite sex savaitgalį kaimo turizmo sodyboje arba dar geriau, atokiame viešbutyje. Pasiimkite tik masažinių žvakių, vakarinę suknelę ir katės kostiumą, o vakarienę užsisakykite tiesiai į kambarį.

Dekoracijos. Patalai – aistros tramplinas. Kuo slidesni ir švelnesni patalai, tuo aukštesnis malonumo laipsnis. Todėl medvilnei, mezginiams ir viskam, kas asocijuojasi su kasdienybe – griežtas NE. Satinui, šilkui, atlasui ir viskam, kas vyrui kels asociaciją su gležna mylimosios oda – TAIP. Spalvos, kurios sužadina seksualinius jausmus? Raudona arba juoda. Bet jokiu būdu ne balta! Grynumo spalvą palikite tinkamesnei progai.

Naujametinės nakties scenarijus: patalynė – staigmena

Patalynė, tapsianti staigmena, turi būti nauja. Erotinis furšetas: meilės naktis ir soti vakarienė – nesuderinamos sąvokos. Pilnas skrandis – gero sekso priešas, ir puikios migdomosios tabletės. Jeigu jūsų planuose ne šimto metrų sekso lenktynės, o jausmingas maratonas, šventinę vakarienę susiorganizuokite 21.00 val., o 24.00 valandai paprašykite patiekti tik erotinį patiekalą.

Ką tiksliai? Pavyzdžiui, moliūgų pyragas su cinamonu yra vyrų seksualinio apetito sužadinimo čempionas. Jei manote, kad moliūgas yra per daug proziškas, užsisakykite braškių su grietinėle. Braškėse esanti gliukozė įjungia smegenų dalį, atsakingą už susijaudinimą. Šis patiekalas puikiai stimuliuoja filme 9 1/2 savaitės scenas.

Naujametinės nakties scenarijus: nevartokite šampano.

Į erotinį meniu netraukite šampano. Nuo jo greitai apsvaigstama ir patenkama į žiemos miegą. Seksologai daugiausiai erotinės energijos suteikiančiu gėrimu laiko raudonąjį vyną. Specialieji efektai. Apšvietimas. Vyrai mėgsta seksą ryškioje šviesoje. Moterys teikia pirmenybę tamsai. Kompromisas – paslaptinga prieblanda. Taigi, kur tik įmanoma, išdėliokite žvakes! Tegul jos paslaptingai mirga vonios kambaryje ir sukuria intymią atmosferą miegamajame. Beje, toks apšvietimas paslepia figūros trūkumus ir jaunina veidą mažiausiai penkeriais metais. Naujųjų metų išvakarės puiki proga išbandyti Egipto kunigių meilės kerus. Žvakės sustatytos aplink lovą paveiks mylimąjį geriau nei bet kokia meilės magija. Aromatai. Trumpiausias kelias į vyro širdį ir stipriausias afrodiziakas – patalų kvepalai, kuriais šiek tiek papurškite patalynę. Jie suteikia energijos ir nuteikia erotiškai. O štai mėgstamus kvepalus, kuriems buvote ištikima daugelį metų, tą naktį teks pakeisti. Kvepalai su feromonais vyrus jaudina, beje, stipriau nei jūsų mėgstamiausias Chanel Nr. 5.

Naujametinės nakties scenarijus: įvaizdis

Viena iš moteriško seksualumo sudedamųjų dalių, vyrai vienbalsiai pripažino gražius plaukus. Todėl, neduok Dieve, imsite velti juos, dėtis šinjoną, taip pat gausiai purkšti garbanas laku arba putomis. Ar įsivaizduojate mylimojo veido išraišką, kai iš geismo drebanti ranka įstringa daugiaaukščiame kirpimo stebukle arba, dar blogiau, netyčia ją išpešioja? Anot pačių vyrų, seksualiausia šukuosena yra natūraliai krentantys plaukai. Jeigu esate laiminga ilgų garbanų savininkė, susegkite jas pakaušyje mediniu iešmeliu ir, labiausiai jaudinančiu momentu papurtykite galvą, išlaisvindama juos iš pančių. Patikėkite, atrodo labai įspūdingai! Turite trumpus plaukus? Tada leiskite jiems būti šiek tiek drėgniems, tarsi ką tik išėjote iš vonios – kažkodėl tai vyrus sujaudina.

Makiažo srityje jokių kraštutinumų! Nenusipieškite, kaip Čingačgukas karo kelyje. Tačiau ir šviežiai nupraustas veidas vakaro šviesoje neatrodys seksualiai. Erotinis makiažas turėtų būti subtilus.

Naujametinės nakties scenarijus: nepamirškite pabrėžti lūpų, erogeninių zonų

Jūsų lūpos turėtų vilioti ir žavėti. Galite jas patepti žvilgesiu, kuris, beje, suteikia papildomų malonių pojūčių oralinio sekso metu. Tas sritis, kurios ištroškusios bučinių, būtinai akcentuokite sausu aliejumi, šimeriu ( specialiu, subtiliu žvilgesiu).

Kostiumai. Vyrai – turtingos vaizduotės padarai. Jie mėgsta mąstyti, piešti, įsivaizduoti. Mini, labiau primenanti diržą nei sijoną, atvirai perregima palaidinė neleis jo fantazijai kerotis. Tačiau peniuaras arba koketiškos kojinės, vyrą veiks, kaip raudonas skuduras jautį. Be to, kuo sudėtingesnis priėjimas, tuo stipresnis tyrėjo jaudulys ir medžiotojo instinktas jame pabunda. Dėl meilės „erotikai“ teks vakarą praleisti su aukštakulniais. Vyrui aukštakulniai sukuria spontaniško sekso efektą be preliudijos, kurį jie giliai širdyje dievina. Aukštakulniai batai moteriai prideda 10 cm ir atima 5 kg svorio. O poza koja ant kojos ne tik atrodo viliojanti, bet ir vizualiai paslepia pilnus klubus. Dovanos. Nesvarbu, kokią dovaną jam paruošėte – laikrodį, skustuvą, sąsagas ar kaklaraištį su pingvinais, svarbu, kaip tai pateikiate. Norėdamos tai padaryti, paslėpkite dovaną netikėčiausioje vietoje. Pavyzdžiui, po tampria kojinių juostele arba dekolte srityje. Kad gautų savo dovaną, jis turės su jumis žaisti šalta/karšta. Tačiau ne kapituliuokite iš karto. Tegul mylimasis staigmeną ištraukia pats. Pageidautina be rankų pagalbos.

Naujametinės nakties scenarijus: padovanokite seksualinę fantaziją

Jei neturite vienas nuo kito paslapčių, padovanokite jam jo seksualinę fantaziją. Apsirenkite policininkės, tarnaitės ar stiuardesės uniforma. Tai pamalonins jo snūduriuojančią poligamiškąją pusę. Įmantrūs tekstai čia akivaizdžiai netiks. Vyras myli ne ausimis, o akimis. Todėl, kol jis į tave su geiduliu žvelgs, susitelk į vizualinius efektus: išsiriesk, kaip katė ir vangiai atsidusk. Kalbant apie garso akomponementą, jame svarbiausia ne garsas ir net ne prasmė, o tembras. Ištarkite jam žemu, prislopintu balsu: „Na, mielasis, ar tau pavyks susitvarkyti su šiuo kabliuku? – ir jis jau tavo. Šnabždėk jam tai į kairę ausį, kuri susieta su dešiniuoju, emociniu pusrutuliu, todėl tavo žodžiai greičiau pasieks numatytą tikslą.

Naujametinės nakties scenarijus: erotiniai žaidimai be žodžių

Erotinis žaidimas be vieno žodžio! Panaudojus visus aukščiau išvardintus ingredientus, galima susikurti svaiginančią erotinę pjesę.

Dublis Nr.1

Naujųjų metų išvakarės. Išsiunčiate savo mylimąjį naujametinės eglutės, maisto į prekybos centrą, deimantų karolių, dekoratyvių snaigių – galimi bet kokie variantai. Išvargęs, tačiau laimingas jis grįžta su nesuprantamu daiktu, miglotai primenančiu pušį.

Dublis Nr. 2

Atveriate jam duris ir neištarusi nė žodžio, užsidarote vonioje. O tada ant sienos jis pastebi raštelį: Brangusis, prieik prie šaldytuvo.

Dublis Nr. 3

Vyras, suglumęs, nusivelka paltą, atidaro šaldytuvą ir pamato ten vyno butelį, o šalia – raštelį: Atidaryk vyną, supilk į taures ir nunešk į miegamąjį.

Dublis Nr. 4

Jis nueina į miegamąjį, o ten ant lovos nuostabūs juodo šilko patalai, aplink žvakės, oras prisotintas nuostabių aromatų. Ir tada pasirodai iš vonios tu – visiškoje kovinėje parengtyje. Lėtai prieini prie jo. Kai lieki apsinuoginusi, netyčia ant kaklo užsimeti ilgą perlų vėrinį.

Toliau yra du variantai. Jis gali panaudoti vėrinį, kaip improvizuotas vadeles (na, vyrams patinka, kai paklūsta – to iš jų neatimti). Arba galite šiais karoliais atlikti varpos erotinį masažą. Daugiau apie penio masažą galite pasiskaityti čia. 

Naujametinės nakties scenarijus: Šou programa

Jei savo erotinį performansą pademonstruosite vyrui, jis bus jūsų amžinai. Nenustebkite, jei jis geis pakartoti pasirodymą. Pakeiskite dislokacijos vietą – pavyzdžiui, nueikite į vonią (pamenate, ten jau dega žvakės ir rūksta smilkalai). Visi vyrai paslapčia svajoja apie seksą, akomponuojant iš dušo besiliejančiam vandeniui. Tai patvirtina Holivudo filmų scenos. Juk dažniausiai erotinių filmų režisieriai yra vyrai. Tad filmuoja jie tai, kas juos jaudina realiame gyvenime. Užuominą supratote?

Erotiniai filmai – tik idėjų saugykla. Kodėl jums nesiėmus elegantiškesnio varianto – šlakstymosi šampanu. Vėsūs burbuliukai maloniai gnaibys odą. O koks malonumas laižyti lašelius nuo mylimo žmogaus kūno mhhh…!

Užsklanda

Jūs praleidote nepamirštamą naktį, per kurią patyrėte tokį palaimingą emocinį ir pojūčių krūvį, kad erotinius žaidimus norėsite žaisti ištisus metus. Tad jau dabar pradėkite rašyti scenarijų kitam, ne mažiau jaudinančiam vakarėliui su erotiniais atspalviais.

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

51,88
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
15,88
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
44,88
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
39,88
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
42,88
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

seven + 5 =