Vibratoriai poroms. Kaip jais naudotis?

Vibratoriai poroms yra sekso žaislai, padedantys paįvairinti poros seksualinį gyvenimą. Tai prietaisai, kurie suteikia naujų pojūčių, grąžina aistrą ir suteikia tūkstančius orgazmų. Verta įsigyti vibratorių poroms, kurios ilgą laiką yra kartu ir nori patirti kažką naujo bei tiems, kurie kartu dar neilgai, tačiau yra pasirengę patirti maksimalų malonumą. Bet kaip pasirinkti tinkamą modelį, kuris tikrai ves iš proto?

Vibratoriai poroms

Daugelis intymių produktų yra sukurti ne vienišiems žmonėms, o esantiems poroms. Jie padeda ryškiau pajusti artumą, harmonizuoja seksualinius poreikius, daro seksą geidžiamu. Tai ypač pasakytina apie tuos žmones, kurie ilgą laiką gyvena kartu ir yra kruopščiai studijavę vienas kitą. Jiems ir yra sukuriami vibratoriai poroms.

Sustiprina pojūčius

Tai yra specialūs prietaisai, naudojami porų sekso metu. Jie sustiprina vieno ar abiejų partnerių pojūčius, padeda gauti maksimalų malonumą. Tuo pačiu metu jie nesikiša į įprastus veiksmus, o tik juos papildo. Žinoma, poros vibratorius negali būti naudojamas visose padėtyse, tačiau prie jo prisitaikyti visai nesunku. Išoriškai vibratoriai poroms gali būti labai skirtingi. Tai ir plastiški sekso žaislai, skirti stimuliuoti skirtingas erogenines zonas ir masažuokliai ir net penio žiedai. Juos vienija ne išvaizda, o vidinis mechanizmas, priverčiantis judėti sekso žaislą. Būtent vibracija, pulsacija ar elektrinė stimuliacija sustiprina seksualinį potraukį ir priartina užburiančias malonumo viršūnes.

Kas renkasi vibratorius poroms

Vibratoriai poroms – naudingi visiems. Yra modelių vyrams ir moterims, yra modelių, skirtų skirtingoms erogeninėms zonoms stimuliuoti. Tačiau kai kurioms poroms tokie sekso žaislai bus ypatingai naudingi.

 • Poroms, norinčioms geriau pažinti vienas kitą. Vibratoriaus pagalba labai lengva rasti naujų erogeninių zonų. Tai leis jums eksperimentuoti su poveikio stiprumu ir vieta. Sekso žaislas leis jums rasti naujų įdomių zonų, kurios praplės malonumo ribas.
 • Vibratoriai poroms, kuriose vienam iš partnerių sunku pasiekti orgazmą. Vibratoriaus pagalba galite pagreitinti vėluojantįjį. Vibracijos sustiprins susijaudinimą, ir tikėtina, kad jis pradės nebeatsilikti nuo savo partnerio. Tai galioja tiek moterims, tiek vyrams.
 • Vibratoriai poroms su skirtingu temperamentu. Vibratorius leidžia sumažinti seksualinę įtampą, kai mylimas žmogus nenori sekso. Tai labiau aktualu moterims, kurios dažniau nori artumo. O vyrui, atsidūrusiam panašioje situacijoje, geriau įsigyti masturbatorių su vibracija.
 • Vibratoriai poroms mėgstančioms eksperimentuoti. Vibracija, sukimasis ir elektrinė stimuliacija yra pojūčiai, kuriuos sunku gauti be sekso žaislų pagalbos. Tokia įtaka sukelia galingą organizmo reakciją, padidina norą, padaro seksą daugkartinį ir ryškesnį. O jei norite kažko naujo, turėtumėte įsigyti vibratorių poroms, turinčioms daug režimų.
 • Vibratoriai poroms, kurios nori patirti daugiau orgazmų. Naudojant klitorio stimuliaciją, moteris 43% dažniau patiria orgazmą įprasto sekso metu. Subtilias sritis galite paveikti ne tik pirštais. Vibracija yra pritaikyta damų norams ir dažnai būna efektyvesnė už rankas. Naudojant vibratorių, orgazmai įvyksta daug dažniau.
 • Vibratoriai poroms, kurios negali pabaigti tuo pačiu metu. Yra porų, ieškančių vienu metu patiriamo malonumo. Ir čia svarbu sinchronizuoti būsenas. Vibratorius leis tai padaryti. Bet kadangi kiekvieną kartą sensacija yra nauja, ji pravers skirtingų lyčių partneriams. Svarbu tik išmokti klausytis vienas kito ir greitai pakeisti prietaiso greitį.
 • Vibratoriai poroms, kurios nuobodžiauja. Kaip paįvairinti artumą ir grąžinti aistrą, kuri buvo pradžioje? Tam padės poroms skirtas vibratorius. Jis įprastus veiksmus pavers neįprastais. Galite jį naudoti net įprastose pozose, tai joms netrukdo, o tik papildo. Ir iškart gimsta padidėjęs susidomėjimas seksu, kuris yra būtinas ilgalaikėms sąjungoms.

Vibratoriai poroms. Jų rūšys

Sekso poros su vibratoriumi gali būti labai įdomios. Tačiau svarbu tik pasirinkti tinkamą sekso žaislo modelį, kad jis tikrai papildytų intymumą ir netrukdytų tam, kas vyksta. Visi vibratoriai poroms gali būti suskirstyti į kelias kategorijas:

 • Masažuokliai naudojami ne tik seksui, bet ir atsipalaidavimui. Jie atrodo nekaltai, ne kaip genitalijos. Gali būti naudojami bet kurios kūno dalies masažui. Tačiau lovoje su tokiu dalyku galite atlikti šimtus eksperimentų. Jie tobuli naudojant oralinio sekso metu, įsiskverbiant į makštį ar išangę, liečiant jautriąsias sritis. Universalus dalykas, naudingas tiek pasitenkinimui, tiek raiščiams gydyti.
 • Penio žiedai – Vibratoriai poroms – penio žiedai. Pagrindinė tokio dalyko funkcija yra sulėtinti ejakuliaciją. Žiedas apgaubia varpą, užkerta kelią greitai ejakuliacijai ir ankstyvam lytinio akto užbaigimui. Negana to, vibruojantis elementas liečia moters klitorį, sustiprindamas jos patirtį. Dėl to jos susijaudinimas pagreitėja, o jo sulėtėja. Tai ir padeda rasti harmoniją. Eksperimentui žiedą galima apversti, tada jis sužadins vyro kapšelį, tai gana įdomi patirtis. Arba galite nusipirkti modelį su dviem varikliais, kad abu būtumėte patenkinti.
 • Dvigubi ar dvipusiai vibratoriai poroms. Du sekso žaislo galai skirti įskverbimui į makštį ar išangę. Tai gali būti vienas ilgas falas arba dvi vibruojančios dalys, sujungtos lanksčiu stormeniu. Tai įskverbiamieji vibratoriai poroms. Heteroseksualios poros juos turėtų naudojami tik tuo atveju, jei vyras mėgsta išangės stimuliaciją. Patirti orgazmus vienu metu su dvigubu sekso žaislu, pavyks visiems. Tai yra puikus eksperimentų modelis. Jie dažnai perkami naudoti tos pačios lyties moterų sąjungoje.
 • V formos vibratoriai poroms. Dažniausia porų vibratoriaus forma yra išlenkto dizaino. Vienas galas įskverbiamas į moters makštį, antrasis liečia jos klitorį. Tuo pačiu, kadangi jie yra plokšti – netrukdo prasiskverbti ir vyro varpai. Vibraciją jaučia abu partneriai, ji gali būti skirtinga arba vienoda skirtingose ​​sekso žaislo vietose. Toks dalykas leis jums įprastas sekso pozas paversti ryškiomis ir įsimintinomis. Lanksti šių modelių forma idealiai tinka žmonėms, turintiems skirtingą kūno sudėjimą.
 • Lankstūs vibratoriai poroms. Šiuolaikinis vibratorius gali būti įvairių formų. Ir šiandien yra modelių, kuriuos galima sulenkti įvairiais būdais. Keli varikliai viduje leidžia pajusti visus ritmus ir greičius kiekvienoje vibratoriaus dalyje. Jis gali būti sulenktas, ištiestas ar net apvyniotas aplink erogenines zonas. Lankstūs modeliai yra nauja sekso industrijos tendencija, užvaldanti pasaulį. Naudojimas gali būti gana įdomus, nes nėra formos apribojimų.
 • Strap – on vibratoriai poroms. Vaidmenų pakeitimas yra dažnas porų žaidimas, o vibratorius dviem gali labai padėti. Strap – on – tai falas, pritvirtintas prie moters kūno, ir su juo ji gali pajausti valdove. Jei priede yra vibracija, tai dar labiau sustiprina pojūčius, kai dirbtinė varpa įskverbiama į bet kurią skylę.

Kokį vibratorių poroms pirkti? Svarbu suprasti, kokiu tikslu reikia žaislo. Ir ar jums reikia tai slėpti. Pavyzdžiui, šeimoje su vaikais geriau įsigyti modelį, kuris neatrodo kaip lytinis organas. Daugelio suaugusiųjų produktų forma yra neįprasta, ji neprimena genitalijų. O atskirus modelius netgi galima įdėti į lentyną kaip juokingą figūrėlę, ir niekas neatspės tikslo.

Vibratoriai poroms ir medžiagos iš kurių jie pagaminti

Vibratoriai poroms pasirodė dar visai neseniai ir juos gamina gerai žinomi gamintojai. Štai kodėl kūryboje naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos. Dažniausiai naudojamos formulės:

 • Silikonas. Švelni hipoalerginė medžiaga, kuri gali skirtis liečiant. Kartais ji yra aksominė, kartais lygi. Nedirgina, lengvai valoma. Nereikalauja specialių laikymo sąlygų. Be pertraukų ji gali būti saugiai organizme iki 6 valandų. Tai ypač pasakytina apie dėvimus žaislus. Bet silikoninės dangos žaislus galima naudoti tik su vandens pagrindo lubrikantu.
 • PVC. Speciali sudėtis, kuri gali būti skirtingo kietumo ir tankio. Praktiška, lengvai valoma ir nebrangi medžiaga idealiai tinka sekso žaislams. Tik dalis žaislo gali būti pagaminta iš PVC. Nuvaloma paprastu vandeniu, gali būti naudojami su bet kokiais lubrikantais. Ji tarnauja ilgą laiką, retai praranda savo pirminę išvaizdą.
 • Termoplastinė guma (TPR, TPE). Minkšta ir lanksti medžiaga. Iš jos kuriami labai lankstūs žaislai. Ji gali būti bet kokios spalvos ir formos. Saugus žmonėms, neturi kenksmingų priemaišų. Pirmą kartą naudojant, jis kartais turi lengvą, specifinį kvapą, kuris greitai pradingsta. Atskiros porų vibratorių dalys gali būti pagamintos iš plastiko, metalo ar kitų medžiagų. Tačiau dažniausiai jų būna tik puošyboje arba tose vietose, kurios neskverbiamos į kūną.

Vibratoriai poroms ir jų funkcijos

Kiekvienas vibratorius gali veikti skirtingai. Modeliai skiriasi galia, režimų skaičiumi, valdymo funkcijomis. Yra dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį perkant vibratorių dviem.

 • Vibracija. Bet kuris vibratorius turi šią funkciją, tačiau ji gali būti skirtinga. Pirma, yra įmontuoti režimai, ir kuo jų daugiau, tuo maloniau. Taip pat yra greičai. Kiekvieną režimą galima įjungti skirtingu intensyvumu. Kuo daugiau režimų ir greičių, tuo daugiau galimybių eksperimentuoti. Tačiau kiekis dažnai tiesiogiai veikia kainą. Tačiau šiandien pasirodė vibratoriai, kuriuose režimus ir greitį galima nustatyti atskirai.
 • Pulsatoriai. Tai pulsuojantis judesys, kažkas panašaus į frikcijas. Naudodamiesi šia funkcija, jums nereikia judinti sekso žaislo. Jis įskverbiamas į angą, įjungiamas ir džiaugiamasi tuo, kas vyksta. Greitis taip pat skiriasi.
 • Nuotolinis įjungimas. Patogi funkcija yra įjungimas nuotolinio valdymo pultu ar išmaniuoju telefonu. Belaidis valdymas yra galimybė perduoti kontrolę partneriui. Prietaiso siekti nereikia, delnai lieka laisvi. Daugelyje pozų tiesiog neįmanoma paliesti poros vibratoriaus mygtukų, todėl naudojamas nuotolinis valdymas. Ir jei tas ryšys susietas su išmaniuoju telefonu, sekso žaislas gali vibruoti pagal muzikos ritmą ar aplinkos garsus.
 • Valdymas nuotoliniu įrenginiu. Šiandien virtualus seksas tampa vis populiaresnis. Tolimieji santykiai yra įdomūs. Vibratorių, prijungtą prie išmaniojo telefono, galite įjungti iš bet kurios pasaulio vietos. Tai yra seksualinio žaidimo galimybė su asmeniu iš bet kurios pasaulio šalies. Jums tiesiog reikia įdiegti programą į du išmaniuosius telefonus, iš kurių vienas turėtų būti šalia vibratoriaus.
 • Dėvimi. Kai kurie vibratoriai poroms galimi naudoti atskirai, tai yra solo pramogoms. Vyras ar moteris gali įskverbti jį į kūną ir mėgautis vibracija ne tik lovoje. Sekso žaislai, skirti nešioti, nematomi po drabužiais. Jie panardinami į kūną ir tvarkomi bet kokie kiti reikalai. Bet kuriuo metu galite įjungti vidinę vibraciją ir mėgautis maloniais pojūčiais.

Į ką atkreipti dėmesį perkant vibratorių dviem

Vibratorių funkcijos yra jų įgūdžiai. Tačiau jie taip pat turi tam tikrų ypatingų savybių. Ir jos yra labai naudingos, į jas reikėtų atsižvelgti perkant sekso žaislą dviem.

 • Galia. Kuo galingesni vidiniai varikliai, tuo stipresnis yra prietaiso judėjimas. Silpnas variklis neleis prietaisui judėti reikiama jėga. Yra modelių, kuriuose įmontuoti galingi varikliai, kurie teikia stiprų malonumą. Bet už pajėgumą reikia mokėti daugiau.
 • Variklių skaičius. Kai kurie vibratoriai poroms  turi tik vieną variklį, kurio visiškai pakanka. Tačiau kartais maloniau, jei jų yra daugiau. Viename modelyje gali būti iki 6 variklių. Režimai leidžia juos įjungti pakaitomis arba vienu metu. Kuo daugiau variklių, tuo daugiau galimybių turi sekso žaislas.
 • Atsparumas vandeniui. Yra modelių, kurių jokiu būdu negalima drėkinti. Yra variantų, kurie nebijo purslų, juos lengva plauti, tačiau draudžiama panardinti į vandenį. Ir yra visiškai neperšlampamų variantų, kuriuos galima nardinti net į baseiną. Atsparumas vandeniui yra patogi savybė, nes žaislas nenukentės nuo drėgmės, nenuvils valant ir bus naudingas užsiimant seksu vandenyje.
 • Įkraunami vibratoriai poroms. Kaip veikia porų vibratoriai? Jei baterijų pagalba – jas teks dažnai keisti. Jei iš tinklo – tada bus galima naudoti tik ribotoje erdvėje (viskas priklauso nuo kabelio ilgio). Ir yra modelių su įmontuota baterija. Jie yra įkraunami ir parduodami su įkrovimo laidu.
 • Veikimo laikas. Pilnai įkrauti porų vibratoriai gali veikti 30–300 minučių be pertraukų. Viskas priklauso nuo akumuliatoriaus. Kuo didesnė jo talpa, tuo patogiau naudoti. Apmaudu, kai įkrovimas baigiasi malonumo pike.
 • Pakuotė. Jei vibratoriai porai perkami kaip dovana, turėtumėte atidžiai išstudijuoti pakuotę. Stilingas pakuotės dizainas leis ją dovanoti be papildomo vyniojamojo popieriaus. Daugelis kompanijų vibratorių dėžutę gamina panašią į mobiliojo telefono dėžutę. Tai atrodo įdomiai ir prabangiai.
 • Medžiaga. Pirkdami tikrai turėtumėte atkreipti dėmesį į medžiagą. Kokia ji gali būti – skaitykite aukščiau.

Žinant šiuos parametrus, galima suprasti, kodėl panašūs žaislai labai skiriasi savo kaina. 

Kaip naudojami vibratoriai poroms

Vibratoriai poroms

Kiekvienas pats sugeba sugalvoti sekso žaislų panaudojimo būdus. Tačiau egzistuoja labiausiai paplitę vibratorių panaudojimo poroms būdai:

 • Ryškiai preliudijai. Sujaudinti vienas kitą yra malonus procesas. Vibratoriai poroms gali būti skirti ir lietimui partnerio erogeninių zonų, padidinant jo libido. Verta pradėti nuo kaklo, rankų ar kojų, o tada judėti link lytinių organų. Naudojant skirtingą greitį, bus galima rasti naujų jautrių kūno vietų. Būtinai turėtumėte stabtelti ties kojomis ir delnais.
 • Norint sustiprinti pojūčius frikcijos metu. Vibratoriai poroms gali būti naudojami bet kurioje sekso pozoje. Jie gali lengvai liesti moters klitorį, vyro kapšelį ar bet kurio partnerio tarpvietę. Kas laikys sekso žaislą, derybų klausimas, tačiau emocijos bus tikrai ryškios. 
 • Oralinio sekso metu. Moteris atlikdama minetą, gali vibratoriumi glostyti partnerio kapšelį ar tarpvietę. Palaipsniui didinant ritmą, bus galima padidinti jo malonumą. Jeigu keisite stiprias ir lengvas vibracijas, galite nutolinti procesą, suteikdamos neregėtą palaimą. Vyras gali tą patį padaryti kunilingo metu. Jis gali glostyti išangę vibratoriumi arba liesti kitas subtilias vietas. Kai kurie modeliai gali būti įskverbti į vidų ir netrukdyti glamonėms liežuviu bei lūpomis.
 • Analinio sekso metu. Kaip ir vaginalinio sekso atveju, vibratorius gali padėti sustiprinti patirtį. Bet ne visada verta skverbti sekso žaislą į išangę, jei jis nėra skirtas tam. Analiniam seksui skirti žaislai turi ypatingą formą, kuris neleidžia jiems prasiskverbti per giliai.

Kaip dar kitaip gali būti panaudotas vibratorius poroms, norint sujaudinti partnerį, pažadinkite jo lyties organus, sujaudinti netikėtose vietose. Galite sugalvoti šimtus scenarijų, kus toks sekso žaislas tikrai pasitarnautų. Atskleiskite savo vaizduotę ir seksas bus neįtikėtinas!

Paprasto vibratoriaus naudojimas poroje

Norėdami atlikti seksualinius eksperimentus, galite nusipirkti ne tik specialų vibratorių poroms. Bet koks vibratorius gali būti naudingas. Žinoma, jis ne visada bus patogu įsiskverbimui, tačiau preliudijos metu jis taip pat puikiai pasitarnaus. Krūtinei, tarpvietei ar išangei glostyti tinka vibrokulka, išangės stimuliatorius, drugelio vibratorius ar net į falą panašus vibratorius. Įrenginio nereikia įskverbti, jis gali tiesiog liesti skirtingas sritis. Įskverbiamas vibratorius bus tinkamas, jei partneris nori suteikti moteriai malonią patirtį. Jis gali pats laikyti sekso žaislą rankose ir nukreipti jo judesius link  moters jautrių vietų. Šiuo atveju jis patirs tik moralinį pasitenkinimą, tačiau argi to maža. Tai taip pat naudinga akimirkomis, kai nėra stabilios erekcijos arba moteriai reikia daugiau laiko orgazmui pasiekti.

Analinio sekso žaislai taip pat yra sprendimas dviem. Pavyzdžiui, jei analinis kaištis vibruoja moters išangėje, partneris jaučia vibraciją skverbiantis į makštį. Tuo metu susiaurėja makštis, nes užpildoma išangė. Ir tai sukelia dvigubus jausmus abiem proceso dalyviams.

Vibratoriai poroms. Jų nauda ir žala 

Vibratoriai poroms yra galimybė visiškai pakeisti savo seksualinį gyvenimą. Svarbu ne tik panaudojimo galimybės, bet ir įsigijimo procesas. Prieš pirkdami turite pasikalbėti su partneriu apie savo troškimus, tada turėtumėte kartu pastudijuoti asortimentą ir pasirinkti tinkamą modelį. Tai bus malonaus laukimo akimirka.

Jau net šio pobūdžio klausimo aptarimo etape nuotaika gerokai pasikeis. Seksualiniai pokalbiai labai suartina žmones. O bendras pasirinkimas tikrai sužadins seksualinį potraukį. Šis laikotarpis dažnai būna pats ryškiausias. Vėliau bus atliekami porų vibratoriaus bandymai. Ne visada iš pirmo bandymo patirsite palaimą. Kartais reikia laiko prisitaikyti prie bet kokio sekso žaislo. Ir tai yra labai smagu. Nešvankūs pokalbiai lovoje leis lengviau ir maloniau bendrauti.
Kai sekso žaislas jau bus pažįstamas, kai bus išbandytos skirtingos pozos, prasidės paieškos kažko naujo su vibratoriumi ar be jo.

Šiuo atveju vibratoriai poroms yra ir paskata pradėti ieškoti kažko neįprasto ir įdomaus.

Kokia vibratoriaus žala porai? Dažnai seksas be jo nebeatrodys toks malonus. Patyrus tokius pojūčius, pradėsite jausti, kad būtina papildoma stimuliacija. Bet tai yra gerai. Tereikės tik atsisakyti naudojimo porai savaičių, o glamonės su malonumu grįš be papildomų lėšų.


Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis Opiumas

WordPress PopUp Plugin