Geriausios dovanos Valentino dienos proga

Valentino dovana

Valentino dovana. Ką padovanoti įsimyjėjėlių dieną savo mylimam žmogui? Minkšti žaislai, saldumynai, kosmetikos rinkiniai – visa tai jau yra įprasta ir banalu. Juk norisi, kad jis prisimintų šią dovaną! Kad jaudintų, būtų neįprasta, įdomu ir atskleistų Jūsų jausmus.

Štai patys geriausi Valentino dienos dovanos receptai. Pasirinkite savo santykių stadiją ir sekite naudojimo instrukciją. Esame tikri, kad jūsų mylimasis ar mylimoji dar niekada to nepatyrė!

Santykių pradžia

Jei esate pačioje meilės santykių pradžioje, neverta iš karto gąsdinti savo partnerio vibratoriais ar botagais, net jei ir labai to norėtumėte. Lengvi, romantiški aksesuarai – akių kaukė, masažinės žvakės leis abiem partneriams jaustis erotiškai, komfortiškai ir jaukiai. Uždenkite parterio akis kauke, uždekite subtilaus kvapo žvakę su afrodiziakais ir pradėkite nuo braškių bei grietinėlės. Palepinkite savo partnerį šiuo subtiliu skanėstu ar net surenkite visą gastronominę ekstravaganciją, kaip filme „9 1/2 savaitės“. Tuo metu, aliejus, ištirpęs ir sušilęs nuo  žvakės liepsnos – bus paruoštas, o vakarą galėsite tęsti atpalaiduojančiu masažu su aromatiniu aliejumi, kuris padarys odą švelnią tarsi šilkas. Norėdami dar pikantiškiau, galite naudoti antrankius – partneris bus visiškoje jūsų valioje, o tai pakels susijaudinimo lygį! Kaip toliau pratęsti vakarą, priklauso tik  nuo jūsų. Gal laikas pereiti į naują etapą?

Valentino dovana kai siaučia aistros

Kai siautėja aistros, jūs dievinate kiekvieną kartu praleistą akimirką. Jau esate daug ką išbandę ir dar daug ko galite išmokti. Pradėkite ekspedicinius tyrinėjimus ieškant savo ir partnerio karštųjų taškų. Tam naudokite šildantį masažo aliejų. Tai nemari klasika su egzotišku aromatu, saldžiu skoniu ir gundančia tekstūra. Šis masažo aliejus kviečia tyrinėti, glamonėti, laižyti ir bučiuoti nuo galvos iki kojų pirštelių. Aliejus yra sukurtas taip, kad suteiktų nuostabų šildantį efektą, kai alsuojate, bučiuojate ar pučiate ant odos. Tai hitas, teikiantis tik aukščiausią pasitenkinimo lygį, maldaujantį burną prisijungti prie linksmybių. Beje, kai naudojate valgomąjį masažo aliejų, galite net nepastebėti, kaip sklandžiai pereinate prie oralinio sekso.

Norite dar labiau nustebinti vyrą? Užriškite jam akis ir naudokite švelnų Satisfyer masturbatorių. Jis tikrai niekada nebuvo patyręs tokių pojūčių.

Įpilkite žibalo į ugnį

Taip nuostabu pabusti kiekvieną dieną, žinant, kad mylimas žmogus visada yra šalia jūsų. Tačiau kartais atrodo, kad jau viskas išbandyta ir paprasčiausiai nebėra kuo nustebinti, bet taip norisi kažko naujo. Taigi siūlome šiek tiek pipiriukų.

Išmanųjį vibratorių Double Joy įsimylėjo daugelis porų, dabar jūsų eilė. Šis vibratorius yra specialiai sukurtas naudoti sekso metu. Jis tiesiog taps tuo lašeliu, kurio, kartais nepakanka ryškiai kulminacijai. Ar gali bebūti geresnė dovana už svaiginančius orgazmus?

Nepriklausomai nuo jūsų santykių lygio, tyrinėkite ir mėgaukitės vienas kitu! Na, o jeigu jūs esate visiškoje nežinioje dėl to, kas gali nudžiuginti mylimąją ar mylimąjį, tuomet jums siūlome padovanoti pasirinkimo laisvę  – dovanų kuponą.

Dovanų kuponas

dovanų kuponas

Afrodiziakinė masažo žvakė

masažo žvakė

Išmanusis vibratorius poroms Double Joy

Valentino dovana

Masturbatorius Satisfyer Men Classic

masturbatorius

 

Visi mes norime greito ir nemokamo pristatymo, ypač kai prekės  skirtos malonumui ir karštoms išdaigoms. Sunkiai dirbome, kad mūsų klientai patirtų tik geriausias emocijas ir voilà… visi pristatymai yra mūsų sąskaita užsakant prekių nuo 25,00 eurų. Yra nedidelių išimčių, tačiau jos beveik nesvarbios.

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook’e