Erotinis romanas: karštos aistros

couple making out GIF

Tai ne karštas erotinis romanas – tai nuostabi tikrovė.

Cigaretės dūmo skonis burnoje. Taip įprasta šiluma, besidriekianti stuburu. Jo karštos rankos, prasiveržusios po suknele, glosto sėdmenis ir klubus, priversdamos raitytis ir murkti iš pasitenkinimo…

Galva tuščia, nieko nebesuvokiu, tik po pirštais jaučiu jo karštą odą. Kraujas verda, pulsas viršija mastą, aistra užlieja sąmonę, atsidūrusią kažkur apačioje. Mus sujungusi aistra degina tamsiausiais geiduliais ir, mes nebeįstengiame, nebenorime atsitraukti vienas nuo kito.

Mes alkstame vienas kito

Bučinys šlapias, ilgas ir gilus Mes žaidžiame liežuviais. Apkabinu per kaklą, užkeldama koją ant jo apžėlusios šlaunies. Jaučiu vyro kūno, tvinkčiojančio kraujo, karštį. Mudu alkstame vienas kito. Šis alkis žada iš proto varančią palaimą ir, iki apsėdimo svaiginančią aistros bedugnę.

Tarsi velniškos jėgos įgavęs

Trindamasis į mano kirkšnį, jis, tarsi velniškos jėgos įgavęs, šliejasi vis stipriau prie mano kūno. Staiga sugriebia mano plaukus ir šiek tiek atlošęs galvą atgal, bučiuoja kaklą ir pečius, atitraukdamas suknelės užtrauktuką. Tada įnirtingai bloškia prie sienos ir priverčia aiktelėti. Apžėlusi mylimojo ranka, atleisdama plaukus, juda prie mano kaklo, slysta žemyn, apglėbdama ir šiurkščiai suspausdama krūtį. Iš krūtinės veržiasi pasitenkinimo dejonė. Jaučiu, kad trūksta jėgų ištverti artumo troškulį.

– Prašaaaau!

– Dabar… – sušnabžda jis ir nuplėšia suknelę.

Neatsilieku ir nudreskiu jo marškinius. Aistra taip degina karščiausiais malonumais. Jaučiu, jo penis veržiasi į ugnį, įtempdamas trumpikių audinį. Tuo pat metu, su gyvuliška nekantra, nutraukęs liemenėlę sviedžia ją  paskui suknelę, kažkur į kampo gilumą. Jis gniaužo rankomis krūtinę, godžiai kąsdamas į drėgną kaklo odą.

Nevaldoma, tarsi laukinė

Įkaitusi, nevaldoma, tarsi laukinė, išsiveržiu iš jo stiprių rankų ir, sugriebusi už jautriai tvinkčiojančio penio, nusivedu į meilės guolį. O jau tuomet, grakščiai išrietusi nugarą ir palaikydama akių kontaktą, lėtai leidžiuosi ant kelių. Atmosfera beprotišku greičiu kaista. Vyras, sugriebęs slidžias mano šlaunis, pradeda įnirtingai trintis į aimanuojantį mano tarpukojį. Mes tarsi aistros apakinti pamišėliai.

Trumputė atokvėpio pauzė, šlakelis lubrikanto ir… analinis kaištis su juoda kiškučio uodegėle. Labai pikantiška. Vyras, be jokio gailesčio, nutraukia kelnaites, suplėšydamas jas. 

Apsunkintas kvėpavimas užtvindo kambarį godžios aistros šleifu

Drebančiomis rankomis, išspaudęs gelio ant pirštų, jis paliečia mano krūpčiojantį užpakaliuką ir sukamaisiais judesiais pradeda glamonėti įėjimą. Širdis daužosi kažkur gerklėje, nusileidžiu ant alkūnių ir dar labiau išsiriečiu. Jis, su geidulingu švelnumu įskverbia pirštą ir švelniai glamonėja išangės sienelę. Abiejų apsunkintas kvėpavimas užtvindo kambarį godžios aistros šleifu. Jis jau būtų manyje, bet mes susitarėme žaisti, todėl iš paskutiniųjų jėgų nepasiduodame. Nelengva. Labai nelengva.

Užplūsta dieviška euforija

Kai tik pirštas lengvai įslysta, jis įkiša antrą, po to trečią… po to užplūsta dieviška euforija. Dejuoju, man skauda, labai skauda nuo žvėriško susijaudinimo. Noriu jo, noriu, kad būtų viduje, bet aš tyliu. Žaidimas tęsiasi. Pajutau, lubrikantas  su stimuliuojančiu efektu, nes šaldantys ir dilgčiojantys pojūčiai nauji, o tai dar labiau audrina visą kūną.

– Nagi, jau, – maldaudama košiu pro sukąstus dantis.

Paliečia riestą mano užpakaliuką

Jis šypteli patenkintas ir paima kaištį, laikydamas jį už švelnios kiškučio uodegėlės pagrindo. Lėtai išspaudžia gelio ant metalinio antgalio ir paliečia juo riestą mano užpakaliuką. Nevalingai įsitempiu, bet jis mane mane nuramina karštu bučiniu į ausies spenelį. Truputį stumtelėjęs link išangės įėjimo, pradeda lėtai ir švelniai skverbti sukamaisiais judesiais. Stengiuosi atsipalaiduoti. Pajuntu malonų užpildymo jausmą ir… tai dar labiau svaigina. Trumputė pauzė. Žaismingas pliaukštelėjimas per užpakaliuką, prieš tai ant jo pajutus deginančias lūpas ir šiurkščią trijų dienų barzdelę… Myliu jį.

Matau nuostabią, fatališką, geidulingą ir šiek tiek gašlią moterį

Lėtai išsitiesiu, likdama klūpoti ant kelių ir žiūrėdama į veidrodį priešais sudievintąjį guolį. Pūkuota uodegytė seksualiai kyšo, tarsi tai būtų mano kūno pratęsimas. Raudoni, išsidraikę plaukai, žvilgančios ir degančios akys, kaistantys skruostai – matau nuostabią, fatališką, geidulingą ir šiek tiek gašlią moterį. Ji man patinka.

Žvilgtelėjusi į vyrą – pastebiu panašią reakciją. Jis stovi prie degančio židinio ir alkanomis vilko akimis stebi. Matau, kad jis trokšta būti manyje labiau nei bet kur kitur šiame pasaulyje. Jis taip ir nenusivilkęs džinsų, tik nuleidęs juos žemiau ant klubų. Vyriškumas gundančiai įsitempęs – beveik liečia pilvą. Nebeištversiu…

Kaip nori, kad tave pamylėčiau, kiškute?

Prisiartinu prie jo viliojančiai kraipydama klubus, keturiomis, išrietusi nugarytę tarsi katė. Žvelgdama į jį, rausvu liežuvio galiuku lyžteliu penio galvutę. Jis triukšmingai iškvepia atodūsį, o aš, tvirtai apvijusi lūpomis magiškąją lazdelę, visiškai užvaldau ją į burnoje.

Šiek tiek nervingai brūkštelėjęs per nugarą, jis sugriebia uodegytės pagrindą ir timpteli, priversdamas mane niršiai suurzgti. Lėtai judindama galvą, aš visiškai įsiurbiu ir paleidžiu vyriškumą, įsiurbiu ir paleidžiu, pagreitindama tempą, priartindama jį  prie kulminacijos. Gilus, netolygus kvėpavimas byloja apie besiartinantį  galingą aistros išsiveržimą. Drebulys nuvilnija mano kūnu ir… burnoje pajaučiu stiprų proveržį karšto baltymų kokteilio. Apsilaižydama nuryju.

Kurį laiką palaikiusi burnoje, paleidžiu vis dar statų jo pasididžiavimą. Pasisukusi užpakaliuku ir besitrindama į jo tarpukojį, pasuku uodegytę į šoną, palydėdama giliu atodūsiu.

– Aš trokštu, meldžiu,… prašau… įeik

Nūnai jis iš kažkur ištraukia mažą dėžutę ir padeda priešais mane, pasiūlydamas ją atidaryti. Mano rankos vis dar dreba nuo nežemiško susijaudinimo, bet pavyksta greitai ir oriai susitvarkyti su paslaptinga dėžute. Viduje – du keleto centimetrų skersmens vaginaliniai kamuoliukai.

– Parodyk man, mieloji, kaip glamonėji save, kai niekas tavęs nemato. Ir vyras grobuoniškai apsilaižo.

Apsisukusi ant nugaros, kiek įmanoma plačiau išskečiu šlaunis. Turbūt sunku įsivaizduoti, koks dangiškos palaimos vertas vaizdas tuo metu atsivėrė jam. Paėmusi vieną vaginalinį kamuoliuką, pradėjau juo jaudinančiais, sukamaisiais judesiais, masažuoti klitorį. Jis sunkus ir dėl to malonumas tampa dar spalvingesniu. Kvėpavimas tankėja, kūnas nevaldomu virpuliu išreiškia stiprų susijaudinimą. Atmetu galvą, išsidraikę plaukai limpa prie sudrėkusio veido. Dieve…, kaip gera. Jis žvelgia padūmavusiu, ekstazės prisipildžiusiu žvilgsniu ir lėtai glosto savo įkaitusias erogenines sritis.

Vaginaliniai kamuoliukai

Giliai alsuodama, drebančiu pirštu skverbiu analinį kamuoliuką į moteriškos paslapties olą. Ateina antrojo eilė. Įstumiu beveik iš karto. Viena po kitos liejasi jaudinančios emocijos. Viduje pasislėpę kamuoliukai, ridendamiesi nuo menkiausio judesio, siunčia impulsus visam kūnui. Atsėlinu prie sunkiai savo emocijas bei geismą kontroliuojančio vyro ir šiurkščiai stumteliu į sujauktus patalus. Galiausiai, nutempusi džinsus, atsisėdu ant viršaus, kad varpa liestų mano nuo stiprių potyrių išbrinkusią brangenybę ir pradedu trintis. Mudviejų sunkus kvėpavimas susilieja į vieną. Vien dėl tokių akimirkų gyventi verta…

Šlapi nuo prakaito ir susijaudinimo

Abu šlapi nuo prakaito ir susijaudinimo. Judinu klubus ir jaučiu, kad greitai patirsiu transo būseną nuo jaudinančių kamuoliukų judesių makštyje. Bet jis, matyt, turi kitų planų, pasiglemžia mane po savimi ir sukiša pirštus į mano šlapią meilės kanalą. Užčiuopęs kamuoliukus, jis ištraukia juos po vieną, nepaisydamas mano protestavimo.

-Tuoj, kiškute, patirsi tai, ko net karščiausiose fantazijose neįsivaizdavai…, – šnibžtelėjo šis sadistas, skubriai užsinerdamas penio žiedą. Silikoninį, vibruojantį, su galingais varikliais. Priklaupęs ant kelių ir virpėdamas jis pakelia mane, atsukęs nugarą į jį ir, paslinkęs uodegytę, įsiskverbia karčiu alsuojančiu ir vibruojančiu pasididžiavimu, padidindamas klubų judesių amplitudę.

Palaimos bangos jaudina klitorį

Po kiekvieno gilesnio judesio mano kūną užlieja aistros lava. Nedejuoju –  staugiu. Jis, urgzdamas ir su demoniška jėga, tiesiog prikausto mane prie lovos. Jaučiu kiekvieną išsikišimą, kiekvieną raukšlę, tvinkčiojimą. Vibruojančios pasitenkinimo bangos skalauja kūną. Viduje tampru ir dega. Mūsų kūnai sūpuojasi kaip vandenyno potvyniai ir atoslūgiai, besitrankantys į akmenuotą pakrantę ir atsitraukiantys vien tam, kad ir vėl viskas iš naujo prasidėtų.

–  Jau, jau, dabar, jis yra labai arti… Nebesuprantu, ar tai mano skleidžiami garsai, ar tik mintys. Tuo metu jis švelniai, palengva ištraukia kiškučio uodegytę ir… aš palaimingame devintame danguje. Pabaigiu taip, kad mano akys išvysta dieviškus fejerverkus. Ir mano visata išnyksta…

Švelniai pabučiuoja

Prabundu nuo švelnių prisilietimų. Patenkintas vyras tarsi katinas laižo mano skruostą. Pasveikinęs mane sugrįžusią į šį pasaulį, švelniai pabučiuoja. Kūnas alsuoja skambančia ir lengva tuštuma. Šypsausi.

Dar niekada nepatyriau tokios svaiginančios būsenos kartu su juo. Jis – taip pat. Dėl tų trapių ir tobulų akimirkų mes vienas kitą gerokai iškankindavom. Ir jei ne mūsų saldi priklausomybė vienas nuo kito, priklausomybė žadinanti meilę be jokių sąlygų, kliūčių ir terminų, ryžtas, užsispyrimas…

Tikrai kartosim tai, nes tokiomis kūnų ir sielų sueities akimirkomis tarp mūsų mezgasi kažkas stebuklingo…

Aplankykite mus Facebook profilyje.