Be moteriškos energijos vyrai silpsta? Ar tikrai?

moteriška energijaKas tai? Moteriška energija?

Ministras vaikšto su žmona. Ji linkteli viešbučio durininkui.
– Kas tai?
– Kurso draugas, kuris norėjo mane vesti!
– Cha!… Jei būtumei sutikusi už jo tekėti, dabar būtum durininko žmona!
– Hm!… Jei būčiau sutikusi tekėti, jis dabar būtų ministras!

Ar kada susimąstėte, kodėl aplink tiek daug gražių, protingų, bet vienišų moterų?
Kodėl prie vienų moterų vyrai limpa, kaip širšės prie medaus, nepaisant jų amžiaus, išvaizdos ir statuso, o kitos lieka vienišos?

Kodėl tokios geros, gražios, protingos ir kulinarijos šedevrų meistrės vyras yra jai neištikimas?

Kodėl kai kuriuose santykiuose meilė ir harmonija nesvyruoja metų metus, o kituose – jausmai seniai atšalę?

Arba, kodėl labai sėkmingas vyras, iškeitęs moterį, staiga viską praranda? Ir –  atvirkščiai? Kodėl, atrodęs, beviltiškas nevykėlis, šalia kitos moters, staiga rauna tarsi viršgarsinis lėktuvas į sėkmės padanges?

Atsakymas paprastas – viskas susiję su moteriška energija. Moteriška energija valdo pasaulį.

Moteriška energija

Moterys turi milžinišką energetinę galią, tačiau ne visos suvokia ją turinčios. Dauguma – visiškai ja nesinaudoja, o kai kurios – tik nedidele jos dalimi. Prisiminkime istorijas, kur dėl moterų prasidėdavo karai, kur vyrai kaudavosi dvikovose dėl moters rankos ir širdies. Tos moterys buvo ypatingos – suvokusios savo galią ir išmintingai ja pasinaudojusios ne tik savo, bet ir vyrų labui.
Taip jau gamtos surėdyta, kad vienintelė galimybė pasiekti to, ko nori, ir to, ko nori vyras – būti Moterimi. Veikti moteriškai.


Tai reiškia – skleisti aplinkui vidinį ir išorinį grožį. Tai neturi būti skambanti tuštuma blizgiame įpakavime ir neturi būti deimantas purviname skudure. Visur yra svarbiausia harmonija.
Tai reiškia, kad moteris tam, kad vyrui sektųsi – turi būti laiminga, išmintinga. Žvilgterėkite į save – jūs šypsotės? Ar sėdite surukusi, kaip juodas debesis, suakmenėjusiu veidu? Jeigu variantas antras, tai jums kuo skubiau reikia pildyti moteriškos energijos atsargas, nutraukti teksto skaitymą, ir skuosti mėgautis gyvenimu. Tai reiškia – būti energinga.

Energingos moterys

Moterys galvoja, kad vyrus, ypač brandžiame amžiuje, pradeda traukti jaunos moterys. Taip nėra. Vyrus traukia energingos moterys. Jeigu jums 45-60 ir daugiau, jūs esate žaisminga bei energinga, jis niekad jūsų nepaliks. Nes vyrui jūsų energija – kaip degalai automobiliui. Vyras gali kalnus nuversti dėl mylimos moters su sąlyga, kad ji reguliariai pripildys jį sava jėga. Apie tai kalba ir patys vyrai.

Prisiminkime populiarią frazę: “Aš jos trokštu”. Būtent – “trokštu”. Juk moteris, kaip šaltinio vanduo, pagirdo savo vyrą, teikia jam energiją, jėgą, galimybę pasiekti bet kokią viršūnę. Moteris gi gali imti energiją iš bet kur: iš gamtos, sekso, malonių emocijų, šopingo, kitų faktorių. Vyrai tokių gebėjimų neturi, jie gauna energiją tik iš moters.

Moteriškas orumas

Deja, nemaža dalis dailiosios lyties atstovių neturi moteriško orumo jausmo, vadinasi, vyrams jos jokios vertės negeneruoja. Elgiasi kaip vyrai, dirba kaip arkliai, inkščia, zyzia, komanduoja, priekaištauja, rėkia, isterikuoja, amžinai nepatenkintos, nusikamavusios… Ko iš jų norėti?

Vyrams reikalingas švelnumas, moteriškumas, ramybė, įkvėpimas, meilė, grožis, žaismingumas, išmintis. Būtent tokios moters, pačios vertingiausios sau, ir ieško vyrai. O kai suranda – saugo kaip akies obuolį, kadangi toks moteriškas energijos šaltinis – brangakmenis, lobis tarp tūkstančių pigių stiklinių karoliukų.
Jeigu moteris išmintinga ir kupina meilės – ji gali viską! Beveik viską, kad “padarytų” vyrą sėkmingu. Be to, visa tai vyks savaime, be papildomų pastangų. 

Moteris plėšrūnė

Pasitaiko ir atvirkštinis scenarijus: sveikas, sėkmingas ir labai turtingas vyras gali būti sužlugdytas per kelias savaites, jeigu prasidės su moterim plėšrūne, kuri siurbia jo energiją, o pati neduoda… Arba su moterimi, kuri iššvaisto energiją kitiems, o jam nepalieka. Moterys, “ėdančios” savo vyrus, kad jie nieko nepasiekia ir nesugeba, paprastai, pačios būna dėl to kaltos…

Kur iššvaistoma moteriška energija?

Bet, kodėl vienos moterys turi šio, gyvybiškai reikalingo, eleksyro, kitos – ne? Taigi, kur iššvaistoma moteriška energija:

  • transformuojasi iš kūrybinės energijos į destruktyvią – nepamirškite, kad mes pačios keičiame savo realybę. Ir, kai moteris graužia savo vyrą, ji sunaikina savo moterišką energiją, taip sunaikindama ir vyro sėkmę;
  • atviri drabužiai – jei moters kūnas yra atviras, tada ji taip pat praranda moterišką energiją. Ne veltui, anksčiau, merginos nešiodavo ilgus sarafanus, o rytų šalyse moterų kūnai dar ir dabar visiškai pridengti;
  • neigiamos ir juodos mintys, veiksmai, žodžiai, linkėjimai blogo, besivelkančios nuoskaudos, baimės – tai uodega, kuri ištuštins jūsų energiją.

Mielosios, saugokime ir mylėkime savo vyrus. Kuo dažniau sakykime, kad tikime jais, kad jiems pasiseks. Mintyse kartokime „tu vyras, tu visada teisus, tu esi atsakingas, aš tavimi tikiu“, tad, būk sėkmingas, sveikas ir turtingas! Jie tikrai nyksta be mūsų energijos syvų…

Skaitykite daugiau:

Moterie, jei nori pakeisti pasaulį, mylėk vyrą…

WordPress PopUp Plugin